Mechanik - monter Akcesoriów Samochodowych, Komorniki - oferta pracy - GoldenLine.plBońkowscy Auto Sp. Zo.o. Sp.K. - Mechanik - monter Akcesoriów Samochodowych

Oferta archiwalna

Bońkowscy Auto Sp. Zo.o. Sp.K.

Toyota Bońkowscy to jedna z kilku marek należących do Grupy Bońkowscy, firmy rodzinnej z tradycjami. Istnieje na rynku poznańskim od 2003 roku. Salon Toyota Bońkowscy w Komornikach przy Platynowej 2, działa od 2010 roku w dogodnej z wielu kierunków lokalizacji.
Do dynamicznie rozwijającego się zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Mechanik - monter Akcesoriów Samochodowych

Miasto: Komorniki

Region: wielkopolskie

Numer ref.: DOP-01

Opis stanowiska

Osoba na stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Montaż akcesoriów tj. montaż alarmów, czujników parkowania, nawigacji, autoalarmów, podgrzewania foteli, indywidualnych zabezpieczeń, ogrzewania postojowego itp.
  • Montaż opon i felg
  • Montaż haków holowniczych
  • Montaż akcesoriów off-road
  • Montaż zabudowy pick up

Wymagania

  • Podstawowa wiedza z zakresu mechaniki i elektromechaniki samochodowej
  • Podstawowa wiedza z zakresu elektryki
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku elektromechanika-montażysty
  • Mile widziana umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz schematów elektrycznych
  • Zaangażowanie i uczciwość
  • Chęci do nauki i poszerzania wiedzy
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Prosimy do dokumentów dołączyć zapisek: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.