Audytor w punktach sprzedaży detalicznej (Siedlce i okolice), Siedlce - oferta pracy - GoldenLine.plInterKadra - Audytor w punktach sprzedaży detalicznej (Siedlce i okolice)

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecne dla naszego klienta poszukujemy:

AUDYTORA PUNKTÓW SPRZEDAŻY DETALICZNEJ

Audytor w punktach sprzedaży detalicznej (Siedlce i okolice)

Miejsce pracy: Siedlce

Region: mazowieckie

ZADANIA:
-Przeprowadzanie kontroli dotyczących dystrybucji oraz poziomu sprzedaży produktów naszego Klienta w punktach sprzedaży na podlegającym obszarze,
-Dokonywanie wizyt kontrolnych w wyznaczonych wcześniej punktach,
-Codzienne raportowanie wyników audytu poprzez system mobilny

WYMAGANIA:
-Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku audytora, merchandisera, tajemniczego klienta lub przedstawiciela handlowego,
-Dokładność, rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
-Duża samodzielność w działaniu,
-Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność oraz bardzo wysoka kultura osobista,
-Mile widziani studenci (zarówno dzienni jak i zaoczni) oraz absolwenci studiów lub szkoły średniej.
-Prawo jazdy kat.B - warunek konieczny

OFERUJEMY:
-Ciekawą, pełną wyzwań i możliwości pracę w obszarze audytu i kontroli,
-Pracę od zaraz w oparciu o umowę cywilnoprawną,
-Możliwość nawiązania długoterminowej współpracy,
-Niezbędne narzędzia prac

Zainteresowanych prosimy o dopisanie w aplikacjach następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).