ASYSTENT SPRZEDAŻY, Międzyrzecz - oferta pracy - GoldenLine.plAS Aktuell AG S.A. - ASYSTENT SPRZEDAŻY <br/><span id="uwagiDoStanowiska">z językiem niemieckim</span>

Oferta archiwalna

AS Aktuell AG S.A.

Firma AS AKTUELL AG z siedzibą w Troisdorfie jest wiodącym producentem haftów i usług w branży odzieżowej.

Do naszego oddziału w Międzyrzeczu (woj. lubuskie) poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

ASYSTENT SPRZEDAŻY
z językiem niemieckim

Miasto: Międzyrzecz

Region: lubuskie

(praca w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin)

Twoje zadania:

  • utrzymywanie i rozwijanie pozytywnych relacji z obecnymi Klientami
  • pozyskiwanie nowych Klientów
  • ogólne czynności administracyjno-biurowe
  • sporządzanie ofert i zamówień w odpowiedzi na
  • indywidualne potrzeby Klientów
  • przygotowywanie projektów graficznych

Nasze wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera – Pakiet Ms Office
  • asertywność, kreatywność i rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • zdolność do szybkiego działania i samodzielnego podejmowania decyzji
  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej

Zainteresowana/y?

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych w języku niemieckim z określeniem najwcześniejszego, możliwego terminu rozpoczęcia pracy i oczekiwanego wynagrodzenia za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.