Cieśla/ Murarz/ Pracownik budowlany, - oferta pracy - GoldenLine.plParetti - Cieśla/ Murarz/ Pracownik budowlany

Oferta archiwalna

Cieśla/ Murarz/ Pracownik budowlany

Region: Cała Polska

Numer ref.: CMPB/DE/2017

Opis stanowiska:

  •  deskowanie systemowe i indywidualne szalunków i stropów
  • prace murarskie

Wymagania:

  • minimalne doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach
  • chęć do pracy
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie
  • Mieszkanie+ dojazd do pracy
  • Wynagrodzenie przy 55 h tygodniowo od 385 € netto do 495 € netto
  • Możliwość rozwoju

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.