Stolarz / produkcja stolarki otworowej, Zwickau - oferta pracy - GoldenLine.plKoncepcja - Stolarz / produkcja stolarki otworowej <br/><span id="uwagiDoStanowiska">Długoterminowe zatrudnienie u pracodawcy bezpośredniego - darmowe zakwaterowanie!</span>

Oferta archiwalna

Z nami podejmiesz dobrą pracę

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Z nami podejmiesz dobrą pracę!

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

Stolarz / produkcja stolarki otworowej
Długoterminowe zatrudnienie u pracodawcy bezpośredniego - darmowe zakwaterowanie!

Miejsce pracy: Zwickau

Numer ref.: WU-AA-DE

Obowiązki:

  • Praca przy produkcji elementów oraz gotowych produktów (stolarka otworowa) w pełni zautomatyzowaanym, dużym parku maszynowym
  • Obsługa elektronarzędzi oraz maszyn
  • Obróbka materiałowa (drewno)
  • Inne obowiązki charakterystyczne dla tego stanowiska

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe jako stolarz lub pokrewne
  • Wiedza teoretyczna z zakresu obróbki drewna
  • Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 4 lata
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (warunek konieczny), znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
  • Prawo jazdy, własny samochód - mile widziany
  • Gotowość do podjęcia pracy
  • Elastyczniść

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę u niemieckiego pracodawcy bezpośredniego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, ewentualne nadgodziny płatne dodatkowo
  • Zatrudnienie na pełny etat
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Zapewnione narzędzia pracy
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę – DARMOWE!
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
  • KAŻDA OSOBA, KTÓRA PODEJMIE PRACĘ ZA POŚREDNICTWEM NASZEJ AGENCJI OTRZYMA MOŻLIWOŚĆ BEZPŁATNYCH KONSULTACJI ZE STRONY KANCELARII PRAWNEJ W NIEMCZECH

Sposób aplikowania:

CV, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email.

Dziękujemy za przesłane dokumenty.

AGENCJA PRACY KONCEPCJA

UL.PODWALE 62/2

50-010 WROCŁAW

Tel. 71 343 80 73

www.koncepcja.eu

Zapraszamy do naszego biura tłumaczeń www.tlumaczenia-koncepcja.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.