Administrator aplikacji. Zespół IT w Chorzowie, Chorzów - oferta pracy - GoldenLine.plPlus - Administrator aplikacji. Zespół IT w Chorzowie

Oferta archiwalna

Administrator aplikacji. Zespół IT w Chorzowie

Miejsce pracy: Chorzów

Lokalizacja: śląskie

Numer ref.: W/KKCHO

TWOJE ZADANIA

  • ​Zapewnienie ciągłości pracy systemów i aplikacji IT, rozwiązywanie problemów związanych z ich eksploatacją (II linia wsparcia)
  • Monitorowanie dostępności i wydajności aplikacji
  • Wykonywanie prac instalacyjnych oraz konfiguracyjnych serwerów aplikacji
  • Zgłaszanie problemów oraz sugestii potrzebnych do modyfikacji systemów, w szczególności polegających na poprawie pojemności i wydajności
  • Wsparcie użytkowników oraz kontakt z dostawcami
  • Współpraca w projektach z innymi komórkami w Spółce przy opracowywaniu koncepcji rozwiązań dla nowych funkcjonalności systemów

NASZE OCZEKIWANIA

  • ​Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów (preferowane kierunki techniczne)
  • Znajomość systemów operacyjnych: Linux, Microsoft Windows Server (umiejętność pisania skryptów shell'owych)
  • Znajomość języka SQL, technologii bazodanowych MSSQL i ORACLE
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie oraz inicjatywa przy wykonywaniu powierzonych zadań
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Gotowość do pełnienia dyżurów telefonicznych poza standardowymi godzinami pracy w trybie 24/7/365
  • Wiedza z zakresu administracji serwerami aplikacji Java EE (JBoss, Tomcat, WebSphere) będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

  • ​Pracę w zaawansowanym środowisku informatycznym oraz projektach i systemach o różnej skali i złożoności
  • Stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju zawodowego w dużej, renomowanej i stale rozwijającej się firmie
  • Pracę w gronie wykwalifikowanych administratorów oraz programistów
  • Wsparcie w ramach nauki w zakresie technologii. Szkolenia techniczne.
  • Dostęp do pakietu benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oferty pracownicze)

Administratorem danych osobowych jest POLKOMTEL sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-673), ul. Konstruktorska 4. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.