Starszy specjalista ds. ofertowania, Bielsk Podlaski - oferta pracy - GoldenLine.pl

GRUPA UNIBEP to polska firma giełdowa, specjalizująca się w budownictwie mieszkaniowym oraz komercyjnym (obiekty hotelowe, biurowe i handlowo-usługowe). Do prowadzenia działalności deweloperskiej w powyższym obszarze została powołana Unidevelopment S.A. Nasze oddziały realizują również działalność budowlaną w sektorze drogowo-mostowym (Oddział Drogowy Unibep S.A. oraz Budrex-Kobi Sp. z o.o.) oraz produkcyjną skierowaną głównie na rynek skandynawski (Unihouse, Oddział Unibep S.A.).

Obecnie szukamy kandydatów do pracy w UNIHOUSE, Oddziale UNIBEP S.A. zajmującym się produkcją domów modułowych o konstrukcji drewnianej, na stanowisko:

Starszy specjalista ds. ofertowania
– instalacje sanitarne / elektryczne

Miejsce pracy: Bielsk Podlaski

Region: podlaskie

Zadania osoby zatrudnionej:

  • Analiza dokumentacji zapytań ofertowych pod kątem instalacji sanitarnych lub elektrycznych
  • Wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców w ramach danej branży i aktywne nadzorowanie spływu ofert
  • Przygotowywanie dokumentów ofertowych, budżetów ofertowych i handlowych (po podpisaniu umowy) w ramach danej branży
  • Komunikacja z Inwestorem na etapie od otrzymania zapytania ofertowego do zatwierdzenia oferty i budżetu oraz w ewentualnej fazie dalszych negocjacji
  • Analiza budżetów przygotowywanych przez Kierowników Kontraktów w stosunku do budżetów handlowych pochodzących z działu ofertowania w ramach nadzorowanej branży
  • Analiza powykonawczych budżetów budów pod kątem danej branży

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobrej znajomości (w mowie i piśmie) jęz. angielskiego
  • Wiedzy w branży elektrycznej lub sanitarnej oraz umiejętności kalkulacji ofert
  • Umiejętności analitycznego myślenia oraz planowania działań
  • Komunikatywności i umiejętności kooperacji w ramach zespołu ofertowego oraz z osobami współpracującymi z innych działów

Mile widziane:

  • Znajomość dodatkowych języków: niemieckiego / norweskiego / szwedzkiego
  • Doświadczenie wykonawcze budowlane instalacjach elektrycznych lub sanitarnych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej międzynarodowej firmie
  • Bezpłatny transport firmowy z Białegostoku
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji przez formularz:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".