Administrator Baz Danych i serwerów aplikacyjnych, Łódź - oferta pracy - GoldenLine.plPelion - Administrator Baz Danych i serwerów aplikacyjnych

Pelion Healthcare Group to jedna z największych grup kapitałowych działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce i na Litwie. Usługi świadczone przez Grupę obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion S.A. to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi obszarami działalności Grupy.

W związku z ciągłym rozwojem do jednej z naszych spółek (miejsce pracy Łódź- Nowy Józefów)  poszukujemy osób na stanowisko:

Administrator Baz Danych i serwerów aplikacyjnych

Miejsce pracy: Łódź

Region: łódzkie

Zakres obowiązków:

  • Administracja bazami danych Oracle DB i MS SQL Server – instalacja, konfiguracja, strojenie.
  • Administracja serwerami aplikacyjnymi Weblogic
  • Diagnozowanie i rozwiazywanie występujących incydentów i problemów
  • Współpraca z innymi zespołami IT podczas wdrażania nowych rozwiązań
  • Tworzenie procedur eksploatacyjnych (operacyjnych) i instrukcji technicznych
  • Monitorowanie dostępności i wydajności baz danych i serwerów aplikacyjnych
  • Wdrażanie i kontrola realizacji procesu tworzenia kopi zapasowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego informatycznego lub pokrewnego
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację o tematyce technicznej z wymaganego obszaru
  • Znajomości co najmniej podstawowej technologii relacyjnych baz danych ( głównie Oracle)
  • Znajomości co najmniej podstawowej systemów operacyjnych: Linux (RHEL,OEL) i/lub Unix (Solaris, AIX)
  • Umiejętności pracy w zespole, komunikatywności, niekonfliktowości
  • Samodzielności i odpowiedzialności w rozwiązywaniu problemów

Kandydatom oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Ciekawą, stabilną  pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Opiekę medyczną
  • Dofinansowanie pakietu sportowego Fit Profit
  • Możliwość ubezpieczenia Grupowego
  • Ubezpieczenie lekowe (80% dofinansowania do leków na receptę)
  • Bony świąteczne

W celu przesłania zgłoszenia, niezbędne jest wyrażenie zgody o prezentowanej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych objętych formularzem oraz podanych w załączonych dokumentach aplikacyjnych/w załączonym CV przez Pelion S.A. z siedzibą w Łodzi (91-342) przy ul. Zbąszyńskiej nr 3, jako administratora danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.) - wyłącznie na potrzeby realizacji procedur rekrutacji pracowników, przeprowadzanych przez ten podmiot obecnie oraz w przyszłości. Ponadto wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych objętych formularzem oraz CV przez Pelion S.A. podmiotom z grupy kapitałowej Pelion Healthcare Group, w ramach której Pelion S.A. jest podmiotem dominującym, wyłącznie na potrzeby realizacji procedur rekrutacji pracowników, przeprowadzanych przez te podmioty obecnie oraz w przyszłości. Przyjmuję do wiadomości, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania i złożenia oświadczenia o cofnięciu niniejszej zgody w każdym czasie.

Benefity i możliwości rozwoju

Pakiet dostępnych benefitów zależy od lokalizacji spółki oraz zajmowanego stanowiska.

ico-benefit

Możliwość awansu
wewnątrz Grupy

ico-benefit

Programy rozwoju talentów
- Manufaktura Talentów

ico-benefit

Programy rozwojowe dla
studentów i absolwentów
– DOZ-a Kariery

ico-benefit

Elastyczny
czas pracy

ico-benefit

Opieka
medyczna

ico-benefit

Program promujący zdrowe
podejście do życia - Pelion
Wellness Program

ico-benefit

Świeże owoce
w spółkach

ico-benefit

Karty fitness do klubów
sportowych

ico-benefit

Pikniki
rodzinne

ico-benefit

Bilety na wydarzenia
kulturalne

ico-benefit

Spotkania i prezenty
świąteczne