Młodszy Specjalista IT, Głubczyce - oferta pracy - GoldenLine.plIT hunters - Młodszy Specjalista IT

IT hunters dla swojego Klienta – grupy firm z branży przemysłowej mającej swoje oddziały w całej Polsce, poszukuje osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista IT

Miejsce pracy: Głubczyce

Region: opolskie

Numer ref.: MSIT_0717_GLU_ITW

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie, ewidencjonowanie i analiza zgłoszeń serwisowych i zamówień przekazywanych do Działu IT oraz koordynowanie prac związanych z przekazywaniem zgłoszeń i zamówień do drugiej linii wsparcia,

  • nadzór i bieżąca kontrola sprzętu komputerowego w zakresie zgodności programów z posiadanymi licencjami,

  • nadzór nad sprzętem teleinformatycznym,

  • prowadzenie spraw związanych z serwisową/po serwisową konserwacją/naprawą sprzętu komputerowego,

  • wsparcie techniczne dla użytkowników sprzętu i aplikacji,

  • nadzór nad istniejącą strukturą sieci LAN i WAN,

  • wdrażanie procedur IT i polityki bezpieczeństwa IT w spółkach Grupy,

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie jako technik/serwisant sprzętu informatycznego

  • doświadczenie w administrowaniu i serwisie systemów i sprzętu IT

  • znajomość konfiguracji sprzętu

  • administrowanie serwerami MS i NAS

  • administrowanie sprzętem i systemami IT,

  • znajomość zasad licencjonowania Microsoft

  • prawo jazdy kat. B.

Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Duże możliwość rozwoju zawodowego – dofinansowanie do studiów podyplomowych, szkolenia branżowe,

  • Możliwość uzyskania atrakcyjnej premii rocznej

  • Szkolenia z języka angielskiego

  • Możliwość awansu.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.