Oferta nieaktualna

Praca » Stanowiska » Badania i rozwój » Technolog Procesów Specjalnych MTU Aero Engines Polska Sp. z o.o.

MTU Aero Engines GmbH jest czołowym i niezależnym w Niemczech producentem silników lotniczych. Jako technologiczny lider specjalizuje się w wysokociśnieniowych sprężarkach, turbinach niskiego ciśnienia oraz procesach produkcyjnych i naprawczych. Na całym świecie MTU Aero Engines zatrudnia ponad 8500 pracowników, a oddziały firmy zlokalizowane są w Ameryce Północnej, Europie i Azji.

W Polsce MTU Aero Engines rozpoczęło swoją działalność w 2008 roku. Nowoczesny zakład produkcyjny wraz z centrum nadawczo-rozwojowym zlokalizowany jest w Tajęcinie k. Rzeszowa – stolicy polskiego przemysłu lotniczego. Polski oddział prowadzi prace badawcze, produkcję najwyższej klasy komponentów silników lotniczych, montaż modułów oraz naprawy części układów napędowych.

Realizując długofalową politykę rozwoju w MTU Aero Engines Polska rozpoczynamy proces rekrutacji na stanowisko:

Technolog Procesów Specjalnych

Miasto: Tajęcina

Region: Cała Polska

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowana: inżynieria materiałowa, mechanika i budowa maszyn),
  • min. 3 lata doświadczenia jako technolog procesów specjalnych (obróbka cieplna, obróbka cieplno-chemiczna,  lutowanie, obróbka strumieniowa),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • zdolność czytania rysunku technicznego,
  • atutem będzie znajomość metod zarządzania jakością oraz doświadczenie w pracy z nimi,
  • praktyczna znajomość oprogramowania: MS Office, SAP,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolność do szybkiego podejmowania decyzji.

Zadania:

  • przygotowanie i nadzór nad dokumentacją produkcyjną dla procesów specjalnych,
  • optymalizacja procesów produkcji przy uwzględnieniu wymagań produkcji, standardów jakości oraz kosztów,
  • nadzór nad dokumentacją przy wprowadzania nowych produktów oraz przy zmianie istniejących procesów,
  • zarządzanie sytuacjami kryzysowymi przy produkcji, podejmowanie działań w przypadku wystąpienia usterek.

Co nas wyróżnia jako pracodawcę?

  • Innowacyjność i prestiżowa branża – prowadzimy intensywne prace badawczo-rozwojowe i produkcję w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne,
  • Środowisko pracy – kładziemy nacisk na współpracę oraz otwarta komunikację. Cenimy pasję i potrzeby naszych pracowników.
  • Zasady wynagradzania:
    • na starcie realizacja planu kwalifikacji,
    • „pensja fair”,
    • wsparcie finansowe nauki na studiach oraz języków obcych,
    • liczne aktywności w ramach promowania work-life balance,
    • a dla osób długotrwale związanych w firmą - „bonus za współpracę”.

Zaintersowanych prosimy o przesyłanie dokumentów  aplikacyjnych w języku polskim i angielskim.

Więcej informacji: www.mtu-polska.com

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.