Oferta nieaktualna

Praca » Stanowiska » Human Resources » Specjalista ds. rekrutacji z językiem niemieckim CBSButler
W związku z bardzo szybkim rozwojem firmy (biura w Monachium, Kolonii, nowo otwarte biura w Hamburgu oraz  Krakowie plus planowane kolejne oddziały) cały czas poszukujemy nowych współpracowników.
Jeśli jesteś osobą ambitną, elastyczną, masz wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, lubisz pracować z ludźmi i bardzo dobrze posługujesz się językiem niemieckim to czekamy właśnie na Ciebie.

Do naszego biura w Krakowie poszukujemy aktualnie osób na stanowisko:

Specjalista ds. rekrutacji z językiem niemieckim

Miasto: Kraków

Region: małopolskie

Zadania:

  • Realizacja projektów rekrutacyjnych średniego i wyższego szczebla w branży technicznej
    na rynek niemiecki
  • Współpraca z działem handlowym oraz z koordynatorami kontraktów w Niemczech

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Znakomita znajomość j. niemieckiego, mile widziana znajomość j. angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku resourcera/ specjalisy ds. rekrutacji
  • Biegła znajomość komputera oraz Internetu, umiejętne posługiwanie się portalami społecznościowymi
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Otwartość, inicjatywa i zorientowanie na rezultat
Naszym celem jest stworzenie atrakcyjnego środowiska pracy, gdzie realizacja projektów jest przyjemnością. Pracujemy w elastycznym, dynamicznym zespole  - zapewniamy ciekawe zadania oraz możliwość rozwoju. Oferujemy wynagrodzenie podstawowe,  atrakcyjny system premii oraz narzędzia pracy.

Jeśli jesteś gotowy/gotowa by dołączyć do naszego zespołu wyślij nam swoje cv ze zdjęciem
w języku polskim i niemieckim oraz list motywacyjny. Dziękujemy!

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.