Piotr Bandomir

Piotr Bandomir

grafika i animacja komputerowa, supervisoring efektów specjalnych, reżyseria

Warszawa, mazowieckie

Podsumowanie

    supervisoring, compositing, on-line

    Stage2

    od września 2011 (od 2 lat i 8 miesięcy)
    supervisoring, produkcja, reżyseria, compositing, animacja

    ElPedroz

    listopad 2010 - styczeń 2012 (przez 1 rok i 3 miesiące)
    udział w nieformalnej grupie grafików i animatorów elpedroz.eu
    supervisoring, compositing, on-line (stała współpraca)

    Orka

    październik 2010 - sierpień 2011 (przez 11 miesięcy)
    supervisoring, compositing, on-line

    Lightcraft

    wrzesień 2009 - październik 2010 (przez 1 rok i 2 miesiące)
    grafika i animcja 2D/3D, on-line

    delapost Warsaw

    wrzesień 2008 - wrzesień 2009 (przez 1 rok i 1 miesiąc)
    grafika i animcja 2D/3D, on-line, supervisoring

    Expresso/Cafe Ole

    marzec 2006 - grudzień 2008 (przez 2 lata i 10 miesięcy)
    grafika i animcja 2D/3D, on-line

    Odeon Rybarczyk Productions

    marzec 2003 - kwiecień 2006 (przez 3 lata i 2 miesiące)
    tworzenie i hosting serwisów www

    serwer.net.pl

    październik 2002 - czerwiec 2005 (przez 2 lata i 9 miesięcy)
    wizualizacje architektoniczne, serwisy www, współwłaściciel

    Cactus

    maj 2002 - kwiecień 2003 (przez 1 rok)
    grafika i animcja 2D/3D, producent, współwłaściciel

    Ordinogramme/XFX

    maj 2001 - czerwiec 2002 (przez 1 rok i 2 miesiące)
    grafika i animcja 2D/3D, współwłaściciel

    Ordinogramme

    maj 1996 - kwiecień 2001 (przez 5 lat)
    grafika i animcja 2D/3D

    ODEON Rybarczyk Productions

    czerwiec 1993 - maj 1996 (przez 3 lata)
    To były piękne czasy bo wtedy pracowało się jeszcze na Amigach :-)
    grafika komputerowa

    MAVO

    lipiec 1992 - czerwiec 1993 (przez 1 rok)
    ochrona systemów komputerowych

    VGS

    sierpień 1991 - czerwiec 1992 (przez 11 miesięcy)

    Edukacja

    realizacja telewizyjna, magisterskie

    Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi

    październik 2006 - czerwiec 2008 (przez 1 rok i 9 miesięcy)
    realizacja telewizyjna, licencjackie

    Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi

    październik 2003 - czerwiec 2006 (przez 2 lata i 9 miesięcy)

    Specjalizacje

    Media/Sztuka/Rozrywka » Produkcja i realizacja

    Reklama/Grafika/Kreacja/Fotografia » Grafika

    Języki

    Rosyjski

    podstawowy

    Polski

    podstawowy

    Angielski

    podstawowy

    Informacje dodatkowe

    Przebyte kursy

    1980 - kurs kroju i szycia "Praktyczna Pani" (tylko podglądałem bo mama chodziła)
    2006 - Autodesk (discreet) Smoke & Fire
    2010 - Autodesk Smoke on MAC

    Organizacje

    1995 - Marek Król (współpraca montażowa)
    2002 - Artur Szyman (współpraca realizacyjna "FPP Opole 2002")
    2002 - Agnieszka Piotrowska (współpraca realizacyjna "Kontrakt")
    2006 - Robert Wist (reżyseria i realizacja teleturnieju "Casinos")
    2006 - Anna Zdanowicz (współpraca realizacyjna "Nie jestem samotny")
    2006 - Łukasz Rosenberg (współpraca realizacyjna "Somnia")
    2008 - Norbert Puliński (współpraca realizacyjna "Centymetr nad ziemią")
    2009 - Daniel Markowicz, Wojtek Pałys (nadzór efektów specjalnych "Randka w ciemno")
    2009 - Cezary Iber, Jacek Podgórski (nadzór efektów specjalnych "Jomsvikings")
    2010 - Franciszek Dzida, Norbert Puliński (nadzór postprodukcyjny "15 fotografii")
    2010 - Janusz Majewski (nadzór efektów specjalnych "Mała matura 1947")
    2010 - Daniel Markowicz, Paweł Chochlew (nadzór efektów specjalnych "Tajemnice Westerplatte")
    2010 - Leszek Wosiewicz (nadzór postprodukcji "Taniec śmierci. Sceny z Powstania Warszawskiego")
    2010 - Daniel Markowicz, Francisco Manso, Joao Correa (nazdzór efektów specjalnych "Le Consul de Bordeaux")
    2010 - Łukasz Palkowski (nadzór wybranych efektów specjalnych na planie "Wojna Żeńsko Męska")
    2010 - Wiktor Skrzynecki, Grzegorz Kędzierski (nadzór efektów specjalnych na planie "Felix, Net i Nika")
    2010 - Wojciech Smarzowski, Piotr Sobociński (nadzór wybranych efektów specjalnych na planie "Róża z Mazur")
    2010 - Waldemar Krzystek, Piotr Śliskowski (nadzór wybranych efektów specjalnych na planie "80 milionów")
    2010 - Przemek Angerman, Przemek Kamiński (nadzór efektów specjalnych na planie "Wyjazd integracyjny")
    2010 - Anna Wieczur-Bluszcz, Tomek Naumiuk (nadzór efektów specjalnych na planie "Być jak Deyna")
    2010 - Janek Komasa, Adam Torczyński (compositing wybranych scen "Sala samobójców")
    2011 - Jan Jakub Kolski (nadzór wybranych efektów specjalnych na planie "Piąte życie")
    2012 - Aleksandra Terpińska, Bartosz Bieniek (online filmu "Święto zmarłych")
    2012 - Arkadiusz Bartosiak (grading i online filmu "Klej")
    2012 - Agnieszka Piotrowska (grading i online filmu "Kontekst miejsca: Erwin Sówka - malarz wizjoner")
    2012 - Juliusz Machulski, Witold Adamek (nadzór wybranych efektów specjalnych na planie filmu "Ambassada")
    2012 - Waldemar Krzystek, Arek Tomiak (nadzór wybranych efektów specjalnych na planie filmu "Fotograf")
    2013 - Kuba Gryżewski, Sławek Niedochodowicz (online i korekcja barwna filmu "30 stopni, burze")
    2013 - Wojciech Kasperski, Jacek Podgórski, Adrian Moćko (online filmu "Dom na końcu drogi")

    Hobby

    spanie

    Grupy

    Wszystkich wypowiedzi: 50    (3 plusów)

    Zobacz szczegóły »