Paweł Tokarski

Paweł Tokarski

Multimed Sp. z o.o. Gazy medyczne i wyposażenie szpitali

Łódź, łódzkie

Podsumowanie

  • Zarządzanie
  • Microsoft Excel
  • Microsoft Office
  • Project Management
  • Zarządzanie zespołem
Zajmuję się obróbką mechaniczną i usługami w zakresie mechaniki maszyn. Szkolę się, by zdobyć wiedzę z zakresu zarządzania w przedsiębiorstwie.
Dobrze czuję się w ekipie i lubię pracować z ludźmi, jestem bardzo kontaktowy.
Kierownik Serwisu

Multimed Sp. z o.o.

od sierpnia 2013 (od 9 miesięcy)
Zarządzanie pracą działu serwisu, planowanie działań i współpracy z klientami w zakresie obsługi po-sprzedażowej, tworzenie ofert serwisowych, szkolenia klientów w zakresie eksploatacji urządzeń, i wiele innych, jak to w niewielkiej firmie.
Asystent Działu Techniczno Projektowego

Multimed Sp. z o.o.

od czerwca 2012 (od 1 roku i 11 miesięcy)
Uruchomienia, przeglądy okresowe oraz usuwanie awarii w stacjach sprężania gazów medycznych oraz pompach próżniowych, a także w urządzeniach do przetwarzania gazów.
Inżynier serwisu CTS

Atlas Copco Polska

wrzesień 2011 - czerwiec 2012 (przez 10 miesięcy)
Obsługa serwisowa przemysłowych sprężarek powietrza oraz elementów instalacji pneumatycznej. Pracuję od niedawna, więc zbyt wiele nie napiszę. Praca wymaga sporej wiedzy, częstwo też niemałego wysiłku. Ale za to daje (przynajmniej mnie) bardzo dużo satysfakcji.
Specjalista ds. pneumatyki

Kompresor Service

luty 2003 - sierpień 2011 (przez 8 lat i 7 miesięcy)
Sprężone powietrze jest bardzo wdzięcznym medium w przemyśle. Zajmuję się doradztwem technicznym w zakresie doboru kompresora, budowy instalacji i optymalnego wyboru profesjonalnych narzędzi pneumatycznych. Głównie bazuję na rozwiązaniach proponowanych przez koncern Atlas Copco. Jest to bardzo wymagająca, ale zarazem zapewniająca dużo satysfakcji praca. Stawia przede mną wiele różnych możliwości, a najważniejsze dla mnie jest, by obie strony, tj. ja jako dostawca i klient były zadowolone, a efektem żeby był zysk.
W ostatnim czasie zakład, w którym pracuję poszerzył zakres działalności o sprzedaż i serwis narzędzi montażowych Atlas Copco. Moim zadaniem było zorganizowanie serwisu oraz pozyskanie grupy strategicznych klientów, nad którymi nadal sprawuję opiekę serwisową. Pochwalę się, że wśród nich są takie firmy jak Borg Automotive czy SEW Eurodrive. Mimo wszystko jednak więcej radości sprawia mi rozwiązywanie problemów z narzędziami i wspieranie serwisu niż B2B.

Edukacja

Zarządzanie, magisterskie

Społeczna Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi

od październik 2004 (od 9 lat i 7 miesięcy)

Specjalizacje

Inżynieria » Zarządzanie inżynierią

Języki

Angielski

dobry

Informacje dodatkowe

Przebyte kursy

Oczywiście prawo jazdy B. Może zrobię też A:). Obsługa komputerowo sterowanych maszyn skrawających, szkolenia produktowe z zakresu przedmiotu działalności, szkolenia marketingowe i inne.
Uprawnienia SEP do 1 kV oraz instalatorskie.

Hobby

Pasjonuje mnie technologia maszynowa, motoryzacja. Interesuję się motocyklami. Ponadto lubię kuchnię, także jako kucharz. Od pewnego czasu sporo podróżuję, szczególnie do Włoch, ale też po zachodniej Europie. Interesuje mnie kultura, a tu na pierwszym miejscu muzyka.
Lubię ludzi. W ostatnim czasie bardzo interesuję się winem i wszystkimi zagadnieniami wokół niego.

Grupy

Wszystkich wypowiedzi: 34    (53 plusów)

Zobacz szczegóły »