Lucyna Momot

Lucyna Momot

parapsycholog, wskazówki dotyczące 'rozwoju duchowego '

Bytom, śląskie

Podsumowanie

  Od dziecka przejawiałam dużą wrażliwość na wiele zjawisk , uznawanych za 'paranormalne', jednak świadomy 'dar' komunikowania się z 'drugim' wymiarem otrzymałam znacznie pózniej ....

  Postanowiłam go wykorzystać , dołączając do grona osób pomagających bezinteresownie zarówno 'zagubionym' na Ziemi duszom ( nazywanym przez wielu 'duchami' ) , jak i tym, którzy często - mniej lub bardziej świadomie - są ofiarami niektórych z nich ........

  ( chciałabym tutaj wyrażnie zaznaczyć, że nie używam w stosunku do siebie nazwy 'egzorcysta świecki' , i nie stosuję metod stosowanych przez księży egzorcystów )


  Nie ważne jest przy tym dla mnie wyznanie religijne tych dusz, czyny w przeszłości, czy kolor aury .
  Przekonuję te dusze o istnieniu Boga - Światłości oraz Jego ogromnej miłości i miłosierdziu do każdego z nas .
  Dusze te- kiedy wyrażą taką prośbę - są przez tzw. 'Pomocników' ze świata duchowego przeprowadzane dalej, do miejsca zwanego przez wielu 'niebem' . Pomagam Pomocnikom przeprowadzać do nieba również dusze zwierząt.

  Sposób takiej pomocy jest bardzo zbliżony do sposobu nazywanego 'odzyskiwaniem dusz' , nauczanego na warsztatach organizowanych w wielu krajach swiata przez Bruce Moena .

  Z danych 'ogólnych ' - na co dzień pracuję od wielu lat w swoim zawodzie podstawowym, wynikającym z posiadanych kwalifikacji ( mgr inż. hutnik ) .

  Po dwóch latach nauki w jednej ze szkół ezoterycznych uzyskałam również tytuł parapsychologa , i staram się - w miarę wolnego czasu - pomagać innym również dzięki tam nabytej wiedzy .
  Ukończyłam bowiem w niej wiele ciekawych i użytecznych kursów , między innymi z zakresu bioterapii, reiki, masażu Shiatsu, Doskonalenia Umysłu (DU), psychografologii, Nieinwazyjnej Analizy Osobowości (NAO), FENG SHUI , hipnozy .

  Ale w sumie nie napisałam tego wszystkiego powyżej , aby 'powiewać' komukolwiek swoimi dyplomami , czy otrzymanymi 'darami' przed oczami - bo one nie stanowią o 'wartości ' nikogo z nas.

  Te informacje zamieściłam po to, aby pokazać, że również osoba o bardziej technicznym sposobie patrzenia na świat może wierzyć w tzw. zjawiska paranormalne , i je wykorzystwać w potocznym życiu .
  Ta moja wiedza techniczna daje mi właśnie przekonanie , że te zjawiska wynikają nie z jakiś cudów, ale ze zwykłych praw fizyki , których przejawów nauka do końca nie poznała.

  I tak tylko dla przykładu - tzw. ' aura ' jest dla mnie zwykłym polem elektromagnetycznym , powstającym dookoła naszych ciał energetycznych.
  Na jakiej zasadzie powstaje ?
  Na takiej samej, na jakiej powstaje pole magnetyczne dookoła przewodnika z płynącym prądem .
  Różnica jest tylko taka, że w w przypadku nas, jako dusz, tym 'przewodnikiem' są nasze ciała energetyczne , a jeszcze bardziej ściśle znajdujące się w tych ciałach meridiany, w których płynie energia .

  Co mogłabym jeszcze napisać o sobie ?

  Szanuję życie w każdym jego przejawie. Dlatego też nie jem mięsa , bo jedząc je przyczyniałabym się do uśmiercania naszych 'młodszych braci'.
  Uwielbiam kontakty z otaczającą nas przyrodą , ze zwierzętami. Mam ku temu większą okazję dzięki posiadanemu ogródkowi działkowemu, dzięki przekochanej suni o imieniu Leda , dzięki uroczej , trzyosobowej kociej rodzince, lub - od czasu do czasu - jakiemuś czasowo przyhołubionemu do wyzdrowienia gołębiowi ....
  Staram się tak żyć, aby cieszyć się każdą nową chwilą , aby cieszyć się życiem TU i TERAZ.


  Moimi mottami są min. słowa R. Monroe:


  " Dla tych, którzy ' UMRĄ' , jest ŻYCIE

  Dla tych, którzy MARZĄ, jest RZECZYWISTOŚĆ

  Dla tych, którzy mają NADZIEJĘ, jest WIEDZA

  Dla tych, którzy się rozwijają, jest WIECZNOŚĆ "  Moje doświadczenia wynikające z kontaktów z przerożnymi duszami, w tym duszami naszych Opiekunów duchowych, zawarłam na stronie swojego bloga , na ktory serdecznie zapraszam :


  http://dusze-duchy-energie.bloog.pl/?ticaid=6a646
  .

  Edukacja

  Metale Nieżelazne, magisterskie

  Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie

  październik 1974 - kwiecień 1979 (przez 4 lata i 7 miesięcy)

  Informacje dodatkowe

  Hobby

  Moje doświadczenia wynikające z kontaktów z przerożnymi duszami, w tym duszami naszych Opiekunów duchowych, zawarłam na stronie swojego bloga , na ktory serdecznie zapraszam :

  http://dusze-duchy-energie.bloog.pl/?ticaid=6a646

  Grupy

  Wszystkich wypowiedzi: 94    (4 plusów)

  Zobacz szczegóły »