Skuteczna rekrutacja
Aleksandra K.

Aleksandra K. pielęgniarka
licencjonowana

Temat: Oczyszczanie z negatywnych energii / egzorcyzmy

Oczyszczanie z negatywnych energii jest jednym z moich stałych elementów pracy, który stosuję przy każdym zabiegu.
Generalnie powiem tak, mamy takie czasy jakie mamy i większość z nas (czuję że swobodnie mogę powiedzieć, że jest to 80% społeczeństwa), ma jakieś podczepienia w różnej formie, czy to duchy, myślokształty, robaki astralne, w rzadkich przypadkach zdarzają się również i demony. Poza tym wszystkim jesteśmy niesamowitymi generatorami masy negatywnej energii wytwarzanej przez nas samych zarówno w sferze naszej osobowości/psychiki/uwarunkowań zewnętrznych oraz w sferze emocjonalnej. Mechanizm jest prosty, im więcej tworzymy negatywnych myśli i emocji, im więcej w nas żalu, napięć, nienawiści, złości, zazdrości itp. tym bardziej ściągamy do siebie wszelkiego rodzaju istoty, które to sprytnie na nas żerują żywiąc się naszymi negatywnymi emocjami i projekcjami, a w związku z tym, aby miały na nas dobrą pożywkę często jeszcze to wszystko w nas podsycają abyśmy produkowali więcej negatywnych energii, aby owe istoty mogły się najeść do syta i rosnąć w siłę.
Jakie są tego efekty?
Stajemy się nerwowi, agresywni, wybuchamy z nieuzasadnionych powodów, jesteśmy zimni zarówno w odczuciu jak i obyciu, ludzie zaczynają na nas krzywo patrzeć, izolują się od nas, zwierzęta wokół nas mogą zachowywać się niespokojnie, popadamy w depresje, smutki i żale "wylewają się z nas litrami", ogólnie mówiąc - tracimy w konsekwencji tego grunt pod nogami i przestajemy wiedzieć co w ogóle dzieje się z naszym życiem i trudno jest nam w jakikolwiek sposób nad tym zapanować, w cięższych przypadkach pojawiają się poważniejsze choroby psychiczne, nerwice, nieuzasadnione niczym dolegliwości fizyczne, a kiedy sytuacja staje się już wyjątkowo ekstremalna to znikąd pojawia się rak.
Mając więc na uwadze powyższe, podczas zabiegów odprowadzam wprost do Źródła Wszelkiego Stworzenia każdą formę negatywnej energii aby już więcej do nas nie powróciła.
Teraz kolejna sprawa, którą uważam tutaj za równie ważną aby była należycie Wam objaśniona. Kiedy zaczyna się proces oczyszczania, wszelkie negatywne energie odprowadzane są do Źródła, więc nie ma opcji aby przy kolejnym zabiegu wyszło dokładnie to samo. To co zostaje odprowadzane podczas kolejnych zabiegów jest zawsze nieco inne, różnica jest tutaj taka, że po prostu stopniowo schodzą kolejne warstwy, ponieważ nasza struktura w ujęciu całościowym mogła by być porównana do cebuli, a cebula wiadomo - ma warstwy, więc nie tylko Ogry są jak cebula ale i ludzie :). To co odprowadzam negatywnego, dotyczy ciał: fizycznego, duchowego, emocjonalnego, mentalnego, eterycznego, oraz sfer wokół nich jak również obciążeń karmicznych, czyli po prostu Całości naszej formy i struktury, więc samo przez się mówi że jest tego ogrom, a do tego również dochodzi złożoność naszej struktury i jej wielopoziomowość. Więc oprócz cebuli jest również i głębia :)
Generalizując, aby zostać "w miarę" oczyszczonym, trzeba się liczyć z koniecznością odbycia minimum 3 zabiegów, ponieważ siłą rzeczy w ciągu jednej godziny, a tyle trwa 1 zabieg standardowy nie jestem w stanie tego wykonać czasowo, ponieważ oprócz oczyszczenia trzeba również wykonać szereg metod mających na celu transmisję energii już czysto uzdrawiającej. Zabiegi niestandardowe to zabiegi psychobioenergoterapii, podczas których pracuję nie tylko energetycznie ale również słowem i tutaj stawka liczy się jako godzina mojej pracy biorąc pod uwagę całokształt.

Standardowy egzorcyzm w związku z powyższym wykonuję w wyjątkowych przypadkach.Hakimi Aleksandra Krowicka edytował(a) ten post dnia 31.03.10 o godzinie 03:10
31.03.2010, 02:20
Mariusz K.

Mariusz K. Wolny Strzelec oraz
Stowarzyszenie
Klientów
Indywidualnych

Temat: Oczyszczanie z negatywnych energii / egzorcyzmy

A czy są jakiś możliwości aby pomóc sobie samemu? W (...) Zobacz więcej
16.07.2010, 11:03
Aleksandra K.

Aleksandra K. pielęgniarka
licencjonowana

Temat: Oczyszczanie z negatywnych energii / egzorcyzmy

Sposobów oczyszczania jest bardzo wiele, mogę je tu opisać, jednak na początku powiem o obecnej sytuacji energetycznej na naszej planecie i we wszechświecie, ponieważ jest ona dla nas wszystkich bardzo istotna.

W tej chwili wszędzie w każdej istocie, która jest, zachodzą bardzo intensywne zmiany, stare odchodzi a nowe przychodzi, w związku z tym możecie czuć się przytłoczeni ciężarem zmian w życiu, nawarstwiających się problemów, ponieważ to co nas boli, czy w jakikolwiek sposób przeraża wychodzi teraz na światło dzienne, po to aby każdy z nas mógł to poczuć, przyjrzeć się sobie samemu, zmienić, i puścić przede wszystkim.

Nie jest dobrze walczyć z tymi zmianami ani odsuwać je od siebie, ponieważ będą bolały jeszcze bardziej. Trzeba je po prostu przyjąć takimi jakimi one są, powiedzieć im Tak. Wszelkie demony i negatywne myślokształty tworzymy sobie sami poprzez walkę z własnym strachem przed nieznanym. Każdy, kto styka się z czymś dla niego nowym i obcym boi się i jest to naturalne. Im bardziej jednak człowiek z tym strachem walczy, tym bardziej "pompuje" własnego demona i staje się on potężniejszy. Jeśli więc chcesz wygrać z własnym demonem, to po prostu go pokochaj - nie ma większej siły ani obrony ponad miłość.

Kiedy Ty się czegoś boisz, wiedz o tym, że to dziecko w Tobie boi się. Kiedy w dzieciństwie baliście się czegokolwiek biegliście zwykle do rodziców, pragnęliście aby Was przytulono i powiedziano, że jesteście bezpieczni, że jesteście kochani i akceptowani takimi jakimi jesteście. Teraz, kiedy w większości już sami jesteście rodzicami, bądźcie nimi również dla siebie samych. Wyobraźcie sobie siebie samych w dwóch osobach, jako osobę dorosłą i jako dziecko które się boi. Przytulcie to dziecko do siebie, powiedzcie do niego: " kocham Cię takim jakim jesteś, szanuję Cię takim jakim jesteś, akceptuję Cię takim jakim jesteś, uznaję Cię takim jakim jesteś" otwórzcie Wasze serca i ofiarujcie dziecku tyle miłości, szacunku, uznania i akceptacji ile tylko zdołacie. Wiedzcie o tym, że cały wszechświat Was kocha takimi jakimi jesteście, bez względu na kolor skóry, zawód, upodobania, stopień naukowy czy rozwoju duchowego, to naprawdę nie ma znaczenia, ponieważ cały wszechświat niczego więcej nie pragnie jak ofiarować Wam miłość, która nie warunkuje niczego. Zarówno Stwórca jak i wszystko co w nim jest - cały wszechświat, doskonale rozumie Was, wasze problemy i bolączki, ponieważ On jest w Was, jest Wami, jest wszędzie i we wszystkim. On wcale nie jest gdzieś daleko, jest bliżej niż komukolwiek się zdaje, wszystko czym jesteście, kim jesteście i z czym macie do czynienia zawiera w sobie pierwiastek boski - zarówno nasienie jak i owoc, męską i żeńską energię. To nie Stwórca / wszechświat nas odrzuca, lecz to my to odrzucamy, tylko z tego względu iż trwamy w iluzji oddzielenia, tylko z tego względu iż sami nie chcemy przyjąć miłości, która nam jak każdemu innemu stworzeniu po prostu się należy, która w nas jest, która była i która będzie w nas wiecznie.

Teraz jest czas, w którym nasza Boska Matka - Duch Święty promieniuje miłością do nas wszystkich bardziej niż kiedykolwiek wcześniej - wystarczy po prostu pozwolić naszej Duchowej Matce otulić się tą miłością, pozwolić jej nas przeniknąć i trwać w Nas i puścić wszelkie ciężary, z którymi się zmagamy, ofiarować je tej boskiej bezwarunkowej miłości, Ona kocha wszystko takie jakim jest, bez względu na to czy jest to bolesne czy radosne, złe czy dobre, dla Niej wszystko jest Jednością, a i jedno i drugie jest dla nas konieczne.

Nikt nie zobaczy miłości i radości nie doznając cierpienia czy bólu. Jeśli nie doświadczy się ciemności to jakże można poznać światło? Cały wszechświat i wszystko co w nim jest dąży do Jedności. W związku z tym Duch Święty zsyła do nas królewskie kwiaty lotosu - kwiaty życia, prawdy i miłości, kwiaty jedności i kontaktu ze Źródłem Stworzenia. Każdy ma je już w swym sercu i tylko od nas samych zależy czy je przyjmiemy czy je odrzucimy, czy pozwolimy sobie sami na połączenie z tą wszechogarniającą miłością. Tu nie trzeba wielkich umiejętności, wielkiej wiedzy, bo wszystko jest w Was, macie to wyryte w waszych sercach. Wystarczy powiedzieć:"Boże pozwalam otulić się i przeniknąć miłości Twojej, oddaję się miłosierdziu Twemu" i tak się stanie.
Jeśli zaś pragniecie się połączyć w Jedność ze Wszechświatem to po prostu otwórzcie Wasze serca i wyślijcie w kosmos Wasze kwiaty lotosu, które są jako diamenty w kolorze srebrzysto niebieskim.

Jeśli zaś nie wiecie zupełnie co robić to po prostu oddychajcie, na wysokości spojenia łonowego znajduje się Wasze centrum mocy, Wasze osobiste Źródło Stworzenia, oddychajcie nim, niechaj będą to głębokie przeponowe oddechy. Miejcie też świadomość, że z każdym wdechem wciągacie w siebie miłość, z wydechem oddajecie to co Was dręczy, a wszystko to jest natychmiast zamieniane w miłość i pokój. Każdy oddech jest zarazem oddechem życia jak i śmierci dla Was. Z każdym oddechem pozwalacie aby przyszło do Was nowe i odeszło stare. Nic więcej nie trzeba jak po prostu pozwolić i przyjąć. Nie bójcie się bólu ani cierpienia, tylko tak można się wyzwolić z tego co nas ogranicza, nigdy się nie poddawajcie, bo za tym bólem znajduje się miłość, radość, szczęście i wszelka łaska dla Was. Tylko prosto jest łatwo i szybko, lecz aby było łatwo, szybko i prosto trzeba przejść przez ból i cierpienie, pozwolić sobie na doświadczenie tego, po prostu przyjąć to takim jakim jest w rzeczywistości. To jest najkrótsza droga do wolności i świadomości. Nie martwcie się o to, że czegoś nie rozumiecie co dzieje się z Wami czy waszym życiem, na wszystko jest czas, na zrozumienie również, lecz aby przyszło zrozumienie, najpierw musi przyjść doświadczanie i odczuwanie. Nie ma sensu aby cokolwiek kontrolować, próbując cokolwiek kontrolować jedynie się ograniczacie i zniewalacie, po prostu pozwólcie trwać tej odwiecznej i świętej chwili tu i teraz jakakolwiek by ona nie była.

To jest droga do uzyskania Świadomości Chrystusowej. Droga na Wprost do Jedności z Bogiem, do Doskonałości.

Później, jeśli chcecie, opiszę parę innych sposobów.

[url]Ukryty link (zaloguj się, żeby zobaczyć)[/url]Hakimi Aleksandra Krowicka edytował(a) ten post dnia 20.07.10 o godzinie 21:03
19.07.2010, 18:49
Mariusz K.

Mariusz K. Wolny Strzelec oraz
Stowarzyszenie
Klientów
Indywidualnych

Temat: Oczyszczanie z negatywnych energii / egzorcyzmy

Bardzo dziękuje za odpowiedź :)

P.S. Taka mała prośba. Piszesz bardzo wartościowe teksty tylko jakbyś mogła używać przerw w tekście typu akapity itp. to by było wspaniale :)
łatwiej by (...) Zobacz więcej
19.07.2010, 22:01
Aleksandra K.

Aleksandra K. pielęgniarka
licencjonowana

Temat: Oczyszczanie z negatywnych energii / egzorcyzmy

Ok, (...) Zobacz więcej
20.07.2010, 00:40
Mariusz K.

Mariusz K. Wolny Strzelec oraz
Stowarzyszenie
Klientów
Indywidualnych

Temat: Oczyszczanie z negatywnych energii / egzorcyzmy

Hakimi Aleksandra Krowicka:
Później, jeśli chcecie, opiszę parę innych sposobów.
Ja chcę :)

A co myslisz o tym:
Ukryty link (zaloguj się, żeby zobaczyć)
Czytałaś podręcznik "kurs cudów"? Dość niesamowita lektura.
tutaj konkretne wykłady:
Ukryty link (zaloguj się, żeby zobaczyć)online_kurscudow.htm
20.07.2010, 13:53
Szczepan Benedykt Pestka

Szczepan Benedykt Pestka Jestem tam, gdzie
jestem najbardziej
potrzebny.

Temat: Oczyszczanie z negatywnych energii / egzorcyzmy

Mariusz K.:
A czy są jakiś możliwości aby pomóc sobie samemu? W jaki sposób?
Ho oponopono
27.08.2010, 22:10
Krzysztof Kowalski

Krzysztof Kowalski Student,
Politechnika
Częstochowska

Temat: Oczyszczanie z negatywnych energii / egzorcyzmy

Ola, napisz coś (...) Zobacz więcej
9.04.2014, 16:32
Aleksandra K.

Aleksandra K. pielęgniarka
licencjonowana

Temat: Oczyszczanie z negatywnych energii / egzorcyzmy

szczerze mówiąc nie wiem co tu jeszcze dopisac, ale może strona Ci się do czegoś przyda - Ukryty link (zaloguj się, żeby zobaczyć)
8.05.2014, 16:37

Zarejestruj się, aby zobaczyć więcej dyskusji

Zarejestruj sięZałóż profil zawodowy i przeglądaj dyskusje

GoldenLine to nie tylko grupy dyskusyjne - załóż profil, a ułatwimy Ci rozwój zawodowy!

Dzięki profilowi na GoldenLine:

 • zbudujesz profesjonalny wizerunek w sieci
 • otrzymasz oferty pracy bezpośrednio od rekruterów
 • sprawdzisz opinie o pracodawcach
 • dostaniesz propozycje dopasowanych ofert pracy

Załóż profil zawodowy i odpowiedz w wątku

GoldenLine to nie tylko grupy dyskusyjne - załóż profil, a ułatwimy Ci rozwój zawodowy!

Dzięki profilowi na GoldenLine:

 • zbudujesz profesjonalny wizerunek w sieci
 • otrzymasz oferty pracy bezpośrednio od rekruterów
 • sprawdzisz opinie o pracodawcach
 • dostaniesz propozycje dopasowanych ofert pracy

Załóż profil zawodowy i przeglądaj dyskusje

GoldenLine to nie tylko grupy dyskusyjne - załóż profil, a ułatwimy Ci rozwój zawodowy!

Dzięki profilowi na GoldenLine:

 • zbudujesz profesjonalny wizerunek w sieci
 • otrzymasz oferty pracy bezpośrednio od rekruterów
 • sprawdzisz opinie o pracodawcach
 • dostaniesz propozycje dopasowanych ofert pracy

Ty też możesz budować swój wizerunek w sieci

GoldenLine to nie tylko grupy dyskusyjne - załóż profil, a ułatwimy Ci rozwój zawodowy!

Dzięki profilowi na GoldenLine:

 • zbudujesz profesjonalny wizerunek w sieci
 • otrzymasz oferty pracy bezpośrednio od rekruterów
 • sprawdzisz opinie o pracodawcach
 • dostaniesz propozycje dopasowanych ofert pracy
Wyślij zaproszenie do