Agata

Agata Musik Specjalista ds.
marketingu i
sprzedaży

Temat: POTRZEBNA POMOC! Mistrzostwa Europy w Curlingu -...

Witam serdecznie,
piszę ponieważ pilnie potrzebuję pomocy.
Od kilku lat gram w curling i w tym roku po raz trzeci wraz z drużyną jadę reprezentować nasz kraj na Mistrzostwa Europy. Niestety w tamtym tygodniu dowiedzieliśmy się, że na pomoc z polskiego związku raczej nie mamy co liczyć, więc wyjazd musimy sobie sami sfinansować. Tegoroczne ME odbywają się w Norwegii więc wyjazd nie będzie tani, tym bardziej że jesteśmy studentami i absolwentami w związku z czym szukamy najtańszych rozwiązań, a z tym jest naprawdę ciężko.
Dlatego zwracam się z prośbą o pomoc. Jeśli macie jakieś kontakty w Stavanger, ludzi którzy mogą np. nas przenocować bądź tanio wynająć mieszkanie, domek to proszę o informację ( w terminie od 22.11 do 30.11, dwie drużyny po 5 osób czyli razem 10 osób). W ramach cięcia kosztów część osób do Norwegii pojedzie samochodem tak żebyśmy mogli zabrać jedzenie z Polski. I tutaj też pytanie czy ktoś ma, może polecić osobę, firmę, z której za nieduże pieniądze będziemy mogli wypożyczyć samochód/bus 9-osobowy. Najlepiej gdzieś na śląsku.
Jeśli chodzi o wsparcie finansowe to każda złotówka jest dla nas bardzo cenna. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć nasz wyjazd to proszę o kontakt.
Każda informacja i pomoc jest dla nas niezwykle ważna, ponieważ do wyjazdu nie zostało już zbyt wiele czasu a jak na razie nie mamy nawet (...) Zobacz więcej
30.10.2013, 09:18Przeglądaj dyskusje w tej grupie

Setki wypowiedzi

Zobacz o czym się teraz dyskutuje

Pytania i odpowiedzi

Znajdź odpowiedź na swoje pytanie

Wyślij zaproszenie do