Małgorzata

Małgorzata F.
Konferencje,szkoleni
a,warsztaty

Temat: wycieczki zorganizowane po Polsce z dzieckiem?

Witam.
Może ktoś z Was się orientuje czy ktoś organizuje wycieczki 1,2,3 dniowe dla dzieci?

Dla mnie dużym byłoby to ułatwieniem - a zależy mi na tym aby moja córka poznawała jak najwięcej...

Byłyśmy w Krainie Świętego Mikołaja - 1 dniowa wycieczka a ile szczęścia! - nikt nie organizuje czegoś takiego na wiosnę,lato?

a co Wy na to - jakby "rzucić" datą i samemu coś takiego zorganizować?
np. ( wyszukałam w necie )
KAWĘCZYN – OD ZIARENKA DO BOCHENKA
interesująca zabawa i opowiadanie, jak dawniej z ziarenka zboża powstawała mąka, a następnie chleb, ciekawe anegdoty, zwiedzanie skansenu, dyskoteka, ognisko z kiełbaskami, przejażdżka wozem po lesie
Cena/osoba
1 dzień
20 osób - 133zł
30 osób - 95zł
40 osób - 85zł
45 osób - 79zł
czyli im więcej chętnych tym taniej...
Co Wy na to?

Chyba ciekawa forma spędzenia czasu - szczególnie dla Rodziców samotnie wychowujących...?
Proszę (...) Zobacz więcej
6.04.2009, 15:28
Gosia

Gosia Regulska BETI TRAVEL
betitravel.com.pl,
właściciel

Temat: wycieczki zorganizowane po Polsce z dzieckiem?

Zorganizowane wycieczki po Polsce to niestety rzadkość...
Cenowo- dość droga oferta.

dla przykładu:

Zabytki i Przyroda Dolnego Śląska

SUDETY: Góry Stołowe I Góry Sowie


1. dzień – wyjazd z Krakowa o godzinie 6.00, Katowice 07.15 – Pl. Andrzeja. Przejazd do Nysy i spacer po najstarszej części miasta: pozostałości XIV wiecznego zamku biskupiego, zabytkowe kościoły i wieże miejskie, Pałac Biskupów Wrocławskich, Carolinum, Piękna Studnia, Fontanna Trytona, zespół kamieniczek mieszczańskich. Po przerwie przejazd do Otmuchowa i krótkie zwiedzanie malowniczego miasteczka: Zamek Biskupi, Rynek, Ratusz, Kościół św. Mikołaja, Wieża Wróbla. Dla chętnych możliwość wejścia na wieżę widokową - wspaniała panorama Otmuchowa i Paczkowa, widok na Jeziora: Otmuchowskie i Glębinowskie. Przejazd do pobliskiego Paczkowa – Polskiego Carcassonne – jednego z najpiękniejszych miast Opolszczyzny – z doskonale zachowanymi średniowiecznymi murami miejskimi i wieżami bramnymi. Spacer po miasteczku: Ratusz, zabytkowe kamienice, Dom Kata, mury i bramy. W późnych godzinach popołudniowych przejazd w Góry Stołowe. Obiadokolacja i nocleg w Ośrodku Wypoczynkowym lub Pensjonacie w Radkowie lub okolicy.

2. dzień – po śniadaniu przejazd do Kudowy – Zdroju i zwiedzanie słynnej kaplicy Czaszek w Czermnej, Następnie przejazd do Czech i zwiedzanie Skalnego Miasta. W drodze powrotnej spacer po Parku Narodowym gór Stołowych: Błędne Skały, Strzeliniec lub inne.
Powrót na obiadokolację i nocleg.
Uwaga: zabrać wygodne buciki – piękne, niezapomniane pejzaże, ale...też trochę ruchu na świeżym powietrzu...:-)

3. dzień – po śniadaniu wyjazd do Bystrzycy Kłodzkiej i zwiedzanie: średniowieczny pierścień murów obronnych z basztami i bramami, Ratusz, Pręgierz z 1566 r., zabytkowe kościoły i kamienice.
W godzinach południowych przejazd do pobliskiego Kletna i zwiedzanie najpiękniejszej w Sudetach Jaskini Niedźwiedziej. Przejazd do Kłodzka: spacer po Starówce i zwiedzanie Twierdzy Kłodzkiej. Powrót do Ośrodka, czas wolny. Obiadokolacja i nocleg.

4. dzień – po śniadaniu przejazd w kierunku Gór Stołowych. Zwiedzanie Kompleksu Osówka - ostatniej, głównej i zarazem najbardziej rozbudowanej (choć nie ukończonej) kwatery Adolfa Hitlera na Dolnym Śląsku. Przejazd do Zamku Książ - jeden z największych zamków w Polsce zwany Perłą Dolnego Śląska. Zwiedzanie Zamku z przewodnikiem. Przejazd do Bolkowa – zwiedzanie średniowiecznego zamku słynącego obecnie mi in. z turniejów rycerskich. Przejazd do Wrocławia.i zwiedzanie: Rynek, zabytki w pobliżu Rynku i Placu Solnego, Obiadokolacja, następnie spacer: WROCŁAW NOCĄ. Nocleg we Wrocławiu lub okolicy.

5. dzień – po śniadaniu zwiedzanie Wrocławia z lokalnym przewodnikiem. W programie m.in.: Katedra, Biblioteka Ossolińskich, Ostrów Tumski, najpiękniejsze kościoły, „Panorama Racławicka”. Czas wolny we Wrocławiu. W późnych godzinach popołudniowych przejazd do Brzegu, zwiedzanie: renesansowy Zamek Piastowski, Ratusz, zabytkowe kościoły i kamieniczki. Około godziny 19.30 wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Katowic około godz. 21.30, do Krakowa około godz.23.00

20.05.-24.05.2009.

cena:599zł/os


Cena zawiera:
*przejazd komfortowym autokarem
*4 noclegi wg programu, pok. 2 os.
*wyżywienie: 4 śniadania i 4 obiadokolacje
*opiekę pilota-przewodnika
*ubezpieczenie

Sugerowane kieszonkowe na bilety wstępu do zwiedzanych
obiektów oraz przewodników miejscowych: około 80 zł

zapraszam

Gosia

tel/fax32 259 73 24
tel 32 250 30 32
gg 1053653
betitravel@betitravel.com.pl

oferta 68/04
21.04.2009, 12:16Przeglądaj dyskusje w tej grupie

Setki wypowiedzi

Zobacz o czym się teraz dyskutuje

Pytania i odpowiedzi

Znajdź odpowiedź na swoje pytanie

Wyślij zaproszenie do