Krzysztof

Krzysztof Turczak Dyrektor Rozwoju,
Fleet Meetings sp. z
o.o.

Temat: Ekologiczne napędy - Przyszłość motoryzacji, a polska...

Szanowni Państwo,

Zapraszam Państwa do uczestnictwa w wyjątkowym spotkaniu branży motoryzacyjnej i flotowej – Ogólnopolskich Targach Fleet Market 2011, wstęp jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować na stronie http://fleetmarket.pl

Największe wydarzenie targowe branży flotowej w Europie Środkowo Wschodniej FLEET MARKET 2011 – odbędzie się już 29 listopada 2011r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI, przy ul. Prądzyńskiego 12/14.

Ponad 100 stoisk wystawienniczych, ponad 1000 zaproszonych gości,a wśród nich właściciele firm, fleet managerowie, dyrektorzy, kierownicy transportu.

FLEET MARKET - to także ogólnopolskie premiery samochodowe i nowe produkty przeznaczone dla flot samochodowych, a ponadto ciekawe panele dyskusyjne i debaty z liderami i ekspertami z branży samochodów wykorzystywanych w biznesie.

W tym roku tematem przewodnim debaty będzie „Ekologia, bezpieczeństwo, ekonomia – jako strategia w nowoczesnym biznesie flotowym.”

Podczas głównego panelu dyskusyjnego eksperci omówią zatem temat „Ekologiczne napędy - Przyszłość motoryzacji, a polska rzeczywistość”. Ponadto odbędzie się także dyskusja ekspercka na tematy dotyczące m.in. „Rozliczania aut służbowych do celów prywatnych”, „Szkód całkowitych i kradzieży w leasingu samochodowym”, „Wyższych składek ubezpieczeniowych dla firm posiadających floty” oraz „Uprawnień służb mundurowych do zatrzymywania i kontrolowania pojazdów”.

Wykłady, ogólnopolskie premiery samochodowe oraz premiery produktów i usług, pokazy pomocy medycznej, konkursy, giełda pracy branży flotowej, rozmowy kuluarowe i wreszcie możliwość spotkania kolegów i wymiany doświadczeń w tak szerokim gronie specjalistów, to największe zalety targów FLEET MARKET dla uczestników.

Dla wystawców, to jedyna w roku okazja, aby zaprezentować swoje ponadczasowe premiery, wyjątkowe produkty, najnowsze usługi, innowacyjne rozwiązania i aby dotrzeć z nimi bezpośrednio do zainteresowanych firm.

Podczas targów FLEET MARKET 2011 nastąpi wręczenie: statuetek Fleet Leader 2011 przyznawanych corocznie przez Magazyn Fleet osobom oraz firmom z branży flotowej za wyjątkowe osiągnięcia na tym rynku i Certyfikatów Długodystansowego Testu Flotowego. Punktem kulminacyjnym tej imprezy będzie oficjalna i uroczysta prezentacja Ludzi Dekady Branży Flotowej 2001 – 2011.

Serdecznie zapraszamy do obecności w największym wydarzeniu branży flotowej roku 2011! WSTĘP JEST BEZPŁATNY!

Wszelkie dodatkowe informacje oraz formularz zgłoszenia
dostępny na http://fleetmarket.pl

Krzysztof Turczak
Magazyn Fleet
7.11.2011, 18:55
Jerzy Józef

Jerzy Józef C. Instytut
Społeczno-parateatra
lny "A.O.M.
Kathkarsis...

Temat: Ekologiczne napędy - Przyszłość motoryzacji, a polska...

Panie Krzysztofie czy Wasza impreza targowa będzie w tym roku kontynuowana?
Czy wydajecie pismo branzowe? Ten post został edytowany przez Autora dnia 19.03.14 o godzinie 16:22
19.03.2014, 16:04
Jerzy Józef

Jerzy Józef C. Instytut
Społeczno-parateatra
lny "A.O.M.
Kathkarsis...

Temat: Ekologiczne napędy - Przyszłość motoryzacji, a polska...

Panie Krzysztofie czy wasza impreza targowa będzie kontynuowana w 2014 lub 2015 roku?

EV4 -Polski pojazd elektryczny - przejedzie 100 km za 1 zł

Wygląda jak rower na czterech kołach, ale ma nietypowe zawieszenie i napęd elektryczny. EV4 to pojazd skonstruowany przez Jacka Skopińskiego z myślą o poruszaniu się w zakorkowanym mieście. Wymiary prototypu to półtora metra długości, ponad pół metra szerokości i 60 kilogramów wagi. Zasięg wynosi 100 kilometrów. Koszt przejechania tej odległości nie przekracza 1 zł.
http://www.ev4.pl/

Obrazek

EV4 to elektryczny 4 kołowy pojazd. Został skonstruowany z myślą, jako alternatywna forma przemieszczania się po zakorkowanym mieście.

Cecha, która wyróżnia pojazd EV4 z pośród wielu innych tego typu konstrukcji to unikalny pneumatyczny system przechyłu w zakręcie i amortyzacji . Posiada 4 koła ale w odróżnieniu od reszty pojazdów dwuśladowych potrafi przechylać się w zakręcie tak samo jak pojazd jednośladowy motocykl, rower lub skuter. Jazda tym pojazdem dostarcza niepowtarzalnych wrażeń. Prowadzi się go bardzo łatwo. Cztery koła powodują, że stabilność EV4 jest dużo wyższa niż stabilność pojazdów jednośladowych. Pneumatyczne zawieszenie sprawia, że tłumienie nierówności a co za tym idzie komfort jazdy jest nieporównywalnie wyższe jak w klasycznym pojeździe jedno lub dwuśladowym. Kierujący ma wrażenie, że dosłownie płynie po powierzchni. Pojazd EV4 posiada przekładnie na paskach zębatych co sprawia, że jest bardzo cichy. Tarczowy hydrauliczny system hamulcowy powoduje bardzo skuteczne hamowanie.

Został zaprojektowany i zbudowany w firmie, która zajmuje sie budową i serwisowaniem małych dwu miejscowych awionetek. Wiele rozwiązań konstrukcyjnych jest zapożyczonych z przemysłu lotniczego. Wykonany w 90% z lotniczego aluminium przy użyciu obrabiarek CNC sterowanych komputerem.


Parametry:

Napęd: silniki 2 x 500w
Przekładnie pasek zębaty
Akumulator: 36v 40AH li-ion
Hamulce: hydrauliczne tarczowe na 4 koła
Szerokość 60cm
Długość 150cm
System przechylania i amortyzacji 4 siłowniki pneumatyczne
Waga: 60kg
Zasięg: 70-100km
Prędkość: 40km/h


Obrazek


http://moto.wp.pl/kat,15953,title,EV4-polski-pojazd-el...

http://moto.wp.tv/i,Polski-pojazd-elektryczny-przejedz...
19.03.2014, 16:15Przeglądaj dyskusje w tej grupie

Setki wypowiedzi

Zobacz o czym się teraz dyskutuje

Pytania i odpowiedzi

Znajdź odpowiedź na swoje pytanie

Wyślij zaproszenie do