konto usunięte

Temat: CASTING NA PREZENTERKE

Poszukujemy kobiet - matek do prowadzenia programu,

o profilu:


Typowa Matka Polka:

Można powiedzieć, że bycie Mamą to Twoja życiowa misja. Odchowałaś już więcej niż jedno dziecko, a dbanie o dom sprawia Ci po prostu przyjemność.

Ogromnie cieszy Cię widok zadowolonej rodziny, chwalącej Cię ze pyszną kuchnię, a koleżanki wciąż pytają: Jak Ty to robisz, że jesteś taką świetną gospodynią?

W wolnych chwilach najchętniej czytasz gazety i oglądasz seriale. Czasami masz ochotę na kino albo teatr, ale tak prawdę mówiąc – najlepiej w domu, pod kocem, z kubkiem herbaty. Czasami myślisz, że doba powinna mieć więcej niż 24 godziny, ale jeśli mądrze zaplanujesz codzienne obowiązki, jakoś dajesz ze wszystkim radę.

Kiedyś zrezygnowałaś z kariery zawodowej, żeby w pełni oddać się mężowi i dzieciom, żeby nigdy niczego im nie brakowało, a ciepły obiad zawsze czekał po powrocie ze szkoły i pracy. Teraz myślisz o dodatkowym zajęciu – ostatecznie każdy grosz się liczy, a dzieciaki rosną jak na drożdżach!

Jeśli ten opis dokładnie oddaje Ciebie przyślij do nas artykuł w formie notatki ze swojego jednego dnia, pokazujący Ciebie w roli matki, wybrane osoby zaprosimy na casting.Matka aktywna zawodowo:

Jesteś zdania, że fakt bycia mamą nie zwalnia Cię z kariery zawodowej. Lubisz zajmować się domem, ale prawdziwą przyjemność sprawiają Ci także sukcesy w pracy. Do swoich profesjonalnych obowiązków wróciłaś niedługo po rozwiązaniu i teraz starasz się pogodzić dbanie o rodzinę z tym, za co Ci płacą. I jesteś w tym naprawdę dobra!

Tak samo jak skutecznie zarządzasz pracą, kierujesz rozwojem swoich dzieci – oj, kto jak kto, ale Ty potrafisz skutecznie wypełnić im czas. Zajęcia pozalekcyjne, koła zainteresowań, dodatkowy angielski – przecież w rozwój trzeba inwestować!

Jesteś odważna, zdeterminowana do działania, zawsze trzy kroki przed innymi. I nawet jeśli pojawią się problemy, Ty wiesz dobrze, jak szybko je rozwiązać – skrupulatnie, konkretnie i skutecznie.

Od czasu do czasu lubisz sama siebie nagrodzić, np. fajnym zakupem, wyjściem do teatru albo wyjazdem na weekend. Regularnie odwiedzasz popularne miejsca w swoim mieście – tak naprawdę mogłabyś napisać przewodnik o lokalnych atrakcjach. No właśnie – pisanie – Ty to kochasz i czasami wręcz zastanawiasz się, dlaczego nie zostałaś dziennikarką… Teraz jest na to szansa!

Jeśli ten opis dokładnie oddaje Ciebie przyślij do nas artykuł w formie notatki ze swojego jednego dnia, pokazujący Ciebie w roli matki, wybrane osoby zaprosimy na casting.

Mama - singielka

Kto jak kto, ale Ty wiesz dobrze, jak trudno jest pogodzić obowiązki mamy i pracownika, szczególnie jeśli nie ma się przy sobie faceta. Dla swojego malucha starasz się być jednocześnie i mamą, i tatą, z czym radzisz sobie raz lepiej, a raz gorzej – jak to w życiu. Czasami wydaje Ci się, że akurat Ty masz zawsze pod górkę, ale później wychodzi słońce i wiesz dobrze, że to właśnie Twój maluch daje Ci najwięcej szczęścia.
Jesteś wyczulona na miejski brak udogodnień – drażni Cię to, że niewielu facetów jest skłonnych pomóc wnieść wózek do autobusu, a w sklepie… już nie pamiętasz, kiedy ktoś Cię przepuścił tylko dlatego, że jesteś z dzieckiem. Z kasą czasami bywa krucho, ale Ty się nigdy nie poddajesz i dlatego właśnie tu jesteś! Przeznaczenie?
Jeśli ten opis dokładnie oddaje Ciebie przyślij do nas artykuł w formie notatki ze swojego jednego dnia, pokazujący Ciebie w roli matki, wybrane osoby zaprosimy na casting.

Casting odbędzie się 7.06 na warszawskim Mokotowie.

Jeśli któryś z opisów dokładnie oddaje Ciebie przyślij do nas artykuł w formie notatki ze swojego jednego dnia, pokazujący Ciebie w roli matki, wybrane osoby zaprosimy na casting.

Zapraszam do przesyłania opisu wraz ze zdjęciem na adres: castingi@livebrand.pl
28.05.2013, 15:54

Następna dyskusja:

casting 10 listopada do bil...
Przeglądaj dyskusje w tej grupie

Setki wypowiedzi

Zobacz o czym się teraz dyskutuje

Pytania i odpowiedzi

Znajdź odpowiedź na swoje pytanie

Wyślij zaproszenie do