Katarzyna

Katarzyna Zakrzewska manager, Freetime

Temat: szukasz w Łodzi lokalu do wynajęcia na własną,...

CORONA PUB (dawny Pupa Pub, ul. Okopowa 70/106, Łódź) daje Państwu niesamowitą możliwość wynajęcia całego pubu - dyskoteki na własną, całkowicie prywatną imprezę we wszystkie dni tygodnia. Także w sobotę możecie Państwo zorganizować u nas niepowtarzalną zabawę.
Klub cieszy się ogromnym powodzeniem w związku z organizacją urodzin (także 18tki), imienin, wieczorów panieńskich i kawalerskich, rocznic, poprawin oraz wszelkich innych uroczystości okolicznościowych
To jest możliwe tylko u nas!!! Dysponujemy bardzo przyjemnym, zadbanym, nowiutko wyremontowanym klubem o bardzo oryginalnym wystoju, nienagannych sanitariatach. Zapewniamy profesjonalną, kompleksową obsługę uroczystości. Dostosujemy się do wszelkich Państwa potrzeb.
Oprócz standardowego menu oferujemy również możliwość zamówienia różnego typu alkoholi na specjalne życzenie Organizatora imprezy, a także przygotowania na szwedzkich stołach wszelakich przekąsek i dań ciepłych.
Cena wynajmu całego klubu na absolutną wyłączność to tylko 1000 zł (także w piątki i soboty). W tygodniu rabaty!!!!!W cenie zapewniamy pełną obsługę klubu oraz dj'a, który dostosuje się do preferencji muzycznych Organizatora imprezy, a także ochronę i bezpłatną szatnie.
tel kontaktowy 533 011 887 516 870 767
http://corona.pl/
26.10.2010, 12:00Zobacz dyskusje w grupie Organizacja, organizatorzy imprez, eventy, imprezy

Aktualne tematy

Zobacz o czym się teraz dyskutuje

Problemy i porady

Znajdź odpowiedzi na swoje pytania

Wyślij zaproszenie do