Justyna

Justyna Żal Owner, BESELECTRO
JUSTYNA ZAL

Temat: Nawiążę wspołpracę na zasadach drop-shippingu z hurtownikami

Witam,

Poszukuje partnerów prowadzących małą działalność gospodarcza. Gotowych do stałej współpracy na jasnych warunkach.

Zajmuje się handlem i importem "elektroniki drobnej" takiej jak radiobudziki, stacje pogodowe, zegarki elektroniczne, ale również przedmioty do użytku AGD czy też akcesoria komputerowe w tym karty pamięci SD, pendrive, karty sieciowe. Są to towary importowane z zachodu (Niemcy) w wypadku akcesoriów komputerowych, oraz bezpośrednio od mojego hurtownika w Chinach w wypadku przedmiotów drobniejszego przeznaczenia. Dbam o najwyższą jakość dostarczanego towaru i skrupulatnie dobieram partnerów biznesowych tak, aby zagwarantować najniższe możliwe ceny swoim klientom.

Do zeszłego roku prowadziłam jedynie firmę zajmującą się importem i dostarczeniem towaru do odbiorcy hurtowego na terenie Polski. Od pewnego czasu wkroczyłam jednak w sprzedaż detaliczna za pośrednictwem sieci, a w przyszłości planuje rozwój mojego modelu biznesowego do portali aukcyjnych (gdy koszta będą się kalkulować).

Stad tez wychodzi moja oferta. Chciałabym przeprowadzić swojego rodzaju out-sourcing części swoich zamówień. Posiadam już konkretna bazę klientów na towary, których po aktualnych cenach rynkowych nie bardzo opłaca mi się sprzedawać (Bardzo znikomy zarobek), problemem jednakże największym jest kwestia dostawy z która ostatnio zdarzają się opóźnienia. Niestety, ale moje przedsiębiorstwo jest nowe na rynku i zależy mi na pozytywnych opiniach w sieci. Poszukuje zatem zdecydowanego i wiarygodnego kontrahenta, który wziąłby na siebie cześć z moich klientów oraz przeprowadził dostawę towaru bezpośrednio do nich na "moje zlecenie". Jest to forma drop-shippingu, niestety polskie firmy oferujące tego typu usługę maja niezwykle znikoma (wręcz nie istniejącą) ofertę, która nie spełnia żadnych z moich potrzeb. Zwyczajnie nie posiadają w swojej ofercie interesujących mnie towarów.

Ze swojej strony mogę zagwarantować rozliczenie za wszystkie zamówienia z góry, na początku około 50-100, dla sprawdzenia potem być może więcej, zależnie od chęci współpracy. Zamówienia przekazywane byłyby droga elektroniczna tak wiec posiadanie własnego e-commerce jest z pewnością mile widziane. Chciałabym również poznać Państwa ofertę przed jakimikolwiek negocjacjami i Państwa warunki współpracy.

Proszę o kontakt po przez wiadomości prywatne.

Dziękuję i (...) Zobacz więcej
27.02.2014, 13:08Zobacz dyskusje w grupie WSPÓŁPRACA BIZNESOWA

Aktualne tematy

Zobacz o czym się teraz dyskutuje

Problemy i porady

Znajdź odpowiedzi na swoje pytania

Wyślij zaproszenie do