Stanisław

Stanisław Tylenda
http://www.stanislaw
tylenda.pl/witam/

Temat: Galeria Usług - DuoLife

Znacie markę i produkty DuoLife?
Od 2 października oficjalnie na polskim rynku.
Świetny produkt, ciekawy plan marketingowy i co najważniejsze całkowicie polski projekt, polskiej firmy Galeria Usług.
Prezentacie produktu i biznesu wrzuciłem na http://taniezakupy24.com.pl/prezentacja-duolife/
Napiszcie co o tym sądzicie... jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt (namiary do mnie są na powyższej stronie)
5.10.2013, 19:33

Temat: Galeria Usług - DuoLife

Zadawałem już to pytanie, niestety nikt mi na nie nie odpowiedział. Dla mnie jest ważne kto jest gwarantem jakości tego soku. Mówiąc prościej kto i w jakich warunkach go produkuje, jakie są kwalifikacje zakładu produkcyjnego, czy się na tym zna? Odpowiedź w stylu - się zna i kwalifikacje ma duże nie jest (...) Zobacz więcej
5.10.2013, 23:06

Temat: Galeria Usług - DuoLife

Plan marketingowy i info o produkcie. Gdzie to jest na stronie DL?
Skład produktu jeszcze. Tylko tyle. Czy można prosić w wypadku MLM o mniej?

Gdzieś można się dowiedzieć ile osób i jakie firmy uczestniczą w GU? Jakie sukcesy od czasów, jak Medicover do was dołączył parę (...) Zobacz więcej
5.10.2013, 23:45
Stanisław

Stanisław Tylenda
http://www.stanislaw
tylenda.pl/witam/

Temat: Galeria Usług - DuoLife

Tadeusz M.:
Zadawałem już to pytanie, niestety nikt mi na nie nie odpowiedział. Dla mnie jest ważne kto jest gwarantem jakości tego soku. Mówiąc prościej kto i w jakich warunkach go produkuje, jakie są kwalifikacje zakładu produkcyjnego, czy się na tym zna? Odpowiedź w stylu - się zna i kwalifikacje ma duże nie jest żadną odpowiedzią.

Tadeusz, a komu zadałeś to pytanie???
No forum nie zadaje się tego typu pytań, bo nie wszyscy są tak wnikliwi i ciekawi jak Ty... i znają na nie odpowiedź. Ja osobiście znam, ale i tak z przekory Ci na nie nie odpowiem, bo czuję, że to będzie polemika bez kończ.
Jak byś faktycznie był tak mocno tym zainteresowany, to byś zadał sobie trochę trudu i zapytał bezpośrednio firmie. Wystarczy wejść na http://www.duolife.eu , zakładka kontakt i już bierzesz do ręki telefon i dzwonisz (9:00 - 16:00), lub jak nie stać Cię na telefon, to piszesz maila na podany tam adres. A ponadto jesteś przecież ze Sląska więc możesz wdepnąć do Galerii Usług i sam osobiście zapytać..., a nawet dadzą ci za free kielicha.
6.10.2013, 08:10
Stanisław

Stanisław Tylenda
http://www.stanislaw
tylenda.pl/witam/

Temat: Galeria Usług - DuoLife

Mirosław P.:
Plan marketingowy i info o produkcie. Gdzie to jest na stronie DL?
Skład produktu jeszcze. Tylko tyle. Czy można prosić w wypadku MLM o mniej?

Gdzieś można się dowiedzieć ile osób i jakie firmy uczestniczą w GU? Jakie sukcesy od czasów, jak Medicover do was dołączył parę miesięcy temu?

Z anonimami nie prowadzę konwersacji... także dziękuję bardzo avatarom, żegnam, miłej zabawy gdzie indziej.
6.10.2013, 08:15

Temat: Galeria Usług - DuoLife

Stanisławie, stać mnie na telefon, stać mnie też na opłacenie internetu, stać mnie też na bilet autobusowy lub paliwo aby wdepnąć do Galerii Usług.
Stanisławie, straciłeś instynkt sprzedawcy i biznesmena. Zainteresowany potencjalny klient zadaje proste pytanie, które dla każdej jednej uczciwej firmy i każdego jednego rasowego sprzedawcy jest sygnałem zakupu, Zadałem to pytanie Tobie, ponieważ wszędzie reklamujesz się jako partner i współpracownik tej firmy, myślałem że jesteś do tego biznesu przygotowany, tymczasem Ty mówisz wiem ale nie powiem, sugerujesz mi jednocześnie brak pieniędzy na telefon i wysyłasz do GU. Słowem (...) Zobacz więcej
6.10.2013, 10:50

Temat: Galeria Usług - DuoLife

czekaj, zaraz ci znajdziemy kogos ze zdjeciem w profilu, ciekawe co bedziesz umial (...) Zobacz więcej
6.10.2013, 11:05

Temat: Galeria Usług - DuoLife

Tadeusz M.:
Zainteresowany potencjalny klient zadaje proste pytanie, które dla każdej jednej uczciwej firmy i każdego jednego rasowego sprzedawcy jest sygnałem zakupu

Na tym etapie absolutnie nie zakładałbym jako sprzedawca od razu że ktokolwiek kto zadawałby tu pytania od razu chciałby coś kupić, albowiem istnieje tu przecież coś co się określa jako lejek zakupowy a sprzedaż to wbrew pozorom nie zaczyna się i nie kończy na tym że klient kupi produkt a sprzedawca skasuje jakąś kwotę. Co to to nie.

Idea lejka zakupowego odwzorowuje sprzedaż jako wieloetapowy proces, co więcej na każdym tym etapie potrzeby są inne. Ja zadając tutaj konkretne pytania oczekuję konkretnej odpowiedzi na nie, nie od razu jest to związane z tym że chcę coś kupić. Jeśli tak, najprościej w sklepie internetowym.

Jako że forum z zasady służy do dyskusji i wymiany poglądów a nie po to by reklamować swój biznes (tzn. można ale jeżeli ktoś nie rozumie na czym polega idea tzw. marketingu szeptanego a usiłuje pójść na skróty to ja już nic nie poradzę), to można by tu dyskutować na różne tematy ale niech się ludzie z MLM nie łudzą że czytelnicy będą walić drzwiami i oknami po produkty, które prawdę mówiąc mogą kupić (zapewne taniej) po prostu w sklepie czy skorzystać z usług w znanych i sprawdzonych firmach.
6.10.2013, 12:29
Stanisław

Stanisław Tylenda
http://www.stanislaw
tylenda.pl/witam/

Temat: Galeria Usług - DuoLife

Tadeusz M.:
Stanisławie, stać mnie na telefon, stać mnie też na opłacenie internetu, stać mnie też na bilet autobusowy lub paliwo aby wdepnąć do Galerii Usług.
Stanisławie, straciłeś instynkt sprzedawcy i biznesmena. Zainteresowany potencjalny klient zadaje proste pytanie, które dla każdej jednej uczciwej firmy i każdego jednego rasowego sprzedawcy jest sygnałem zakupu, Zadałem to pytanie Tobie, ponieważ wszędzie reklamujesz się jako partner i współpracownik tej firmy, myślałem że jesteś do tego biznesu przygotowany, tymczasem Ty mówisz wiem ale nie powiem, sugerujesz mi jednocześnie brak pieniędzy na telefon i wysyłasz do GU. Słowem pełen profesjonalizm.

Tadeusz przemilczę, to co napisałeś o sprzedawcy, bo obaj wiemy, że nie chodzi ci o zakup... a ja nie mam czasu na wdawanie się w dyskusy, które z reguły kończą się w lesie.

We wpisie rozpoczynającym ten wątek poprosiłem o podzielenie się opinią o projekcie DuoLife, opierając się na materiale, do którego link umieściłem. Nie napisałem tam, że mam zamiar być informacją o DuoLife.
Napisałem jednak, że jeżeli jest ktoś zainteresowany (specjalnie nie sprecyzowałem czym zainteresowany, czy np. współpracą, produktem, lub ma inne pytania) to proszę o kontakt prywatny. Gdybyś się Tadeusz zwrócił do mnie, tak jak sugerowałem, to zapewniam, że otrzymałbyś wyczerpującą odpowiedź i nie musielibyśmy się przekomarzać na forum.

Dobry sprzedawca, według mnie oczywiście, powinien poprawnie selekcjonować potencjalne okazje na biznes i skupiać się na tych, które dobrze rokują. Błędem jest według mnie, że większość chce z każdego kontaktu, na siłę zrobić "biznes życia". Tracą w ten sposób, to co jest najcenniejsze - CZAS.
Mój instynkt sprzedawcy podpowiada mi, że z osobami, które szukają na forum odpowiedzi na pytania, które są częścią każdej normalnej rozmowy handlowej, nie zrobię biznesu.
6.10.2013, 12:58

Temat: Galeria Usług - DuoLife

Stanisław T.:
Znacie markę i produkty DuoLife?
Od 2 października oficjalnie na polskim rynku.
Świetny produkt, ciekawy plan marketingowy [...]
Napiszcie co o tym sądzicie...

Sadze ze DuoLife to sciema, kompot w cenie butelki Jacka Danielsa najmniej, bo osoby ktore to promuja swoja postawa na forach dyskusyjnych to potwierdzaja. Pic na wode, fotomontaz, kolejne badziewie do spamowania nim gdzie popadnie... "Wiadomo ze nie chodzi o zakup"Ten post został edytowany przez Autora dnia 06.10.13 o godzinie 14:42
6.10.2013, 14:38

Temat: Galeria Usług - DuoLife

Stanisław T.:
Dobry sprzedawca, według mnie oczywiście, powinien poprawnie selekcjonować potencjalne okazje na biznes i skupiać się na tych, które dobrze rokują.

No dobra. Załóżmy że część czytelników tego wątku zainteresuje się Pana biznesem, więc uznałbym to za pierwszy etap. Nie wiem ile tu wchodzi ludzi i czyta te wątki bo tego nawet nie można zmierzyć. Ale załóżmy że 1000 ludzi przeczyta ten wątek i przy dość optymistycznym założeniu wstępne zainteresowanie wyrazi jakieś 20%. Może ja tu teoretyzuję ale od czegoś trzeba zacząć. Zaczną pisać do Pana wiadomości prywatne, może też będą dyskutować tutaj. Jeśli ktoś ma w tym doświadczenie a zapewne ma Pan duże doświadczenie w tych rozmowach to mniej więcej na podstawie wspólnych rozmów można coś tam rokować o tym czy dojdzie do współpracy. Pytanie tylko czy jest to w jakiś sposób mierzalne, a ja znowu i tu bym przyjął że z tych 20%, czyli 200 ludzi może ze 20% przejdzie dalej. A zatem 1000 * 20% * 20 % to będzie 40 osób. Tak czy inaczej jakoś musi Pan dotrzeć do tych ludzi z którymi chce Pan współpracować, forum takie jak to to tylko jedno z takich miejsc.
Błędem jest według mnie, że większość chce z każdego kontaktu, na siłę zrobić "biznes życia". Tracą w ten sposób, to co jest najcenniejsze - CZAS.

Zapewne nie rozumieją zasady działania lejka zakupowego.
Mój instynkt sprzedawcy podpowiada mi, że z osobami, które szukają na forum odpowiedzi na
pytania, które są częścią każdej normalnej rozmowy handlowej, nie zrobię biznesu.

Niestety musi być Pan przygotowany do udzielenia właściwych i rzetelnych odpowiedzi na każde, nawet niewygodne pytania. A z takimi z pewnością przyjdzie się zmierzyć. Niejeden już na tych forach próbował robić swój biznes, przez forum dobrze przechodzą profesjonaliści, którzy fachowo odpowiadają na każde nawet niewygodne dla nich pytania. A inni to tylko obrażają się na krytykantów i uważają ich za niegodnych do rozmowy, ja wiem że hejtowanie to jest pewien problem, ale wydaje mi się że tu na forach może nie chodzi o hejtowanie. Po prostu często padają niewygodne dla ludzi z MLM pytania i fakty.
6.10.2013, 15:20

Temat: Galeria Usług - DuoLife

Dariusz R.:
>
No dobra. Załóżmy że część czytelników tego wątku zainteresuje się Pana biznesem, więc uznałbym to za pierwszy etap. Nie wiem ile tu wchodzi ludzi i czyta te wątki bo tego nawet nie można zmierzyć. Ale załóżmy że 1000 ludzi przeczyta ten wątek i przy dość optymistycznym założeniu wstępne zainteresowanie wyrazi jakieś 20%. Może ja tu teoretyzuję ale od czegoś trzeba zacząć. Zaczną pisać do Pana wiadomości prywatne, może też będą dyskutować tutaj. Jeśli ktoś ma w tym doświadczenie a zapewne ma Pan duże doświadczenie w tych rozmowach to mniej więcej na podstawie wspólnych rozmów można coś tam rokować o tym czy dojdzie do współpracy. Pytanie tylko czy jest to w jakiś sposób mierzalne, a ja znowu i tu bym przyjął że z tych 20%, czyli 200 ludzi może ze 20% przejdzie dalej. A zatem 1000 * 20% * 20 % to będzie 40 osób.

Ja się skłaniam ku poglądowi że jedyne osoby zainteresowane tym badziewiem które proponuje Stanisław to ty, ja i Tadeusz Musiał (jak tam Lyoness, Tadeusz? :P). Z tego ew. Tadeusz byłby zainteresowany tym co NAPRAWDĘ chciałby sprzedawać Stanisław, ale juz wie, że ten jest ostatnią osobą której ktokolwiek mógłby zaufać na tyle, żeby z ną "robić bizes".

A wiec 3*20% < 1 zatem wejściem we współpracę ze Stanisławem (pomimo jego silnie rozwinietego instynktu sprzedawcy) zainteresowany nie jest nikt, bo byłby frajerem, przyjmując na wiarę te jego deklaracje bez pokrycia, że mowa o czymś dającym się scharakteryzowac jako Świetny produkt, ciekawy plan marketingowy , po tym co dalej nt. tego planu i produktu zaprezentował...Ten post został edytowany przez Autora dnia 06.10.13 o godzinie 15:56
6.10.2013, 15:49
Przemysław

Przemysław Wojtasik Rozwój osobisty
dzień po dniu

Temat: Galeria Usług - DuoLife

Witam Panie Stanisławie,

To ja zapytam konkretnie i rzeczowo.
Nadmieniam, że wysłałem zapytanie do firmy, ale nikt nie zechciał mi odpowiedzieć.

W swoim filmie reklamowym Pan doktor nauk przyrodniczych składa pewne oświadczenia dotyczące produktu:
-likwidacja wolnych rodników
-oczyszczenie organizmu przez wiązanie toksyn i metabolitów
-regulacja pracy całego układu pokarmowego
-wzmocnienie mechanizmów immunologicznych
-stabilizacja układu hormonalnego
-zapewnienie optymalnego odżywiania komórkowego
-wspieranie pracy układu krwionośnego
-usprawnienie pracy układu nerwowego
-poprawienie ogólnego samopoczucia
-tonuje objawy alergii
-wzmocnienie mechanizmów regeneracyjnych
-gwarantuje głęboki i przywracający siły sen
-opóźnia procesy starzenia
-przywraca homeostazę organizmu

Prośba o przedstawienie wyników badań nad Duo-Life potwierdzające te oświadczenia.

Pozdrawiam
Przemek

Dla ciekawskich...badania nad noni i mangostan:
http://nutritionfacts.org/video/safety-of-noni-and-man...
Podkreślę, że nie mam nic przeciwko MLM, bo sam pracuję w branży wellness. W USA została pozwana firma z dużą renomą na rynkach międzynarodowych, stąd zainteresowany tematem chciałbym wiedzieć w co inwestować. Plan wynagrodzeń Duo Life nie budzi moich zastrzeżeń, jest atrakcyjny.Ten post został edytowany przez Autora dnia 06.10.13 o godzinie 16:38
6.10.2013, 16:16
Stanisław

Stanisław Tylenda
http://www.stanislaw
tylenda.pl/witam/

Temat: Galeria Usług - DuoLife

Dariusz R.:

Panie Darku ma Pan sporo racji... tyle że lejek sprzedaży i dyskusja na temat technik sprzedaży itp. nie jest tematem tego wątku. Sorry, ale nie podyskutujemy tutaj na ten temat, może przy innej okazji. Pozdrawiam.
6.10.2013, 17:33
Stanisław

Stanisław Tylenda
http://www.stanislaw
tylenda.pl/witam/

Temat: Galeria Usług - DuoLife

Przemysław W.:

Panie Przemysławie, nie jest dokładnie tak jak Pan napisał. W wideo z dr. Piotrem Kardaszem, nigdzie nie padają zacytowane przez Pana deklaracje dotyczące produktu. Owszem, dr. w kilku miejscach wspomina o efektach zdrowotnych, które Pan wymienił, ale w kontekście poszczególnych składników (roślin), które wchodzą w skład DuoLife, a nie w kontekście produktu, jako wyrobu finalnego.
Informacje na temat efektów zdrowotnych poszczególnych roślin wchodzących w skład DuoLife, są ogólnie znane i świadectw faktycznego ich działania w sieci jest mnóstwo, badań naukowych także.

Proszę pamiętać, że cały projekt DuoLife ruszył dopiero 4 dni temu i tak naprawdę wiele rzeczy jeszcze jest w przygotowaniu, w tym np. upubliczniona dokumentacja o produkcje i materiały reklamowe, w których będzie wszystko to, co powinno być.

Ze swej strony mogę zapewnić, że gdy już będę miał do dyspozycji to wszystko, chętnie się z Panem tym podzielę, proszę tylko o maila kontaktowego.
6.10.2013, 18:19

Temat: Galeria Usług - DuoLife

Produkt nie jest tematem tego wątku, biznes nie jest tematem tego wątku, klient nie jest tematem tego wątku, to co jest tematem tego wątku?
Jeśli tematem tego wątku ma być pochwała webinaru to jestem pełen uznania. Zostało to przygotowane na bardzo wysokim poziomie. Pełen profesjonalizm i dobra jakość wykonania, szacunek. Trzeba było od razu zapytać - jak wam się podobał webinar..
Stanisławie, przypomina mi się tutaj historia pewnej brygady remontowej na budowie. Inwestor patrzył jak ekipa intensywnie pracowała i jeździła z taczkami tam i z powrotem, jak podszedł bliżej to okazało się że taczki zawsze były puste. Zadał pytanie brygadziście o co w tym wszystkim chodzi i dostał odpowiedź że ekipa pracuje tak szybko i intensywnie że brakuje czasu na załadowanie taczek.
Jeśli chodzi o Layoness, to nigdy w Layoness (...) Zobacz więcej
6.10.2013, 18:25
Stanisław

Stanisław Tylenda
http://www.stanislaw
tylenda.pl/witam/

Temat: Galeria Usług - DuoLife

Tadeusz M.:
Produkt nie jest tematem tego wątku, biznes nie jest tematem tego wątku, klient nie jest tematem tego wątku, to co jest tematem tego wątku?
>...

Tadeusz, nie denerwuj się. Przeanalizuj tylko na spokojnie to, co obaj napisaliśmy powyżej, poczynając od mojego pierwszego wpisu i jestem pewien, że się zrozumiemy.
Zadaj proszę konkretne pytanie (jeżeli oczywiście takie masz) na temat produktu, biznesu i możliwości z tym związanych a ja ci na pewno udzielę konkretnej odpowiedzi... w miarę moich możliwości. Jeśli nie będę znał na nie odpowiedzi, a będę mógł ją dla ciebie zdobyć, to najwyżej trochę dłużej poczekasz, ale na pewno ją otrzymasz. Tylko na boga, trzymajmy się tematu i norm normalnej merytorycznej dyskusji, a nie róbmy podjazdów wojennych i trolowania. Ten post został edytowany przez Autora dnia 06.10.13 o godzinie 18:54
6.10.2013, 18:53

Temat: Galeria Usług - DuoLife

osobiście znam, ale i tak z przekory Ci na nie nie odpowiem,
Stanisławie, ja się nie denerwuję, ja tylko chciałem abyś traktował dyskutantów poważnie. Czyż nie lepiej byłoby abyś po prostu udzielił prawdziwej odpowiedzi np. - Tego jeszcze nie wiem, ponieważ takie informacje nie zostały jeszcze przez firmę podane. Byłoby wszystko OK, jestem pewien że wszyscy by to zrozumieli. Po co ściemniać i mataczyć w tak (...) Zobacz więcej
6.10.2013, 19:29

Temat: Galeria Usług - DuoLife

Stanisław T.:
Panie Darku ma Pan sporo racji... tyle że lejek sprzedaży i dyskusja na temat technik sprzedaży itp. nie jest tematem tego wątku. Sorry, ale nie podyskutujemy tutaj na ten temat, może przy innej okazji. Pozdrawiam.

Tematem tej dyskusji mogłyby być produkty czy usługi. W sumie to dobrze. Można by tu dyskutować na temat ich właściwości ale...

... z wypowiedzi którą tu przedstawię wynika, że siła produktów w MLM nie wynika z ich właściwości ale z legendy na ich temat.Może coś jest na rzeczy?
6.10.2013, 19:29
Stanisław

Stanisław Tylenda
http://www.stanislaw
tylenda.pl/witam/

Temat: Galeria Usług - DuoLife

Dariusz R.:
Stanisław T.:
Panie Darku ma Pan sporo racji... tyle że lejek sprzedaży i dyskusja na temat technik sprzedaży itp. nie jest tematem tego wątku. Sorry, ale nie podyskutujemy tutaj na ten temat, może przy innej okazji. Pozdrawiam.

Tematem tej dyskusji mogłyby być produkty czy usługi. W sumie to dobrze. Można by tu dyskutować na temat ich właściwości ale...

... z wypowiedzi którą tu przedstawię wynika, że siła produktów w MLM nie wynika z ich właściwości ale z legendy na ich temat.

Tak, faktycznie J. Zych tak to przedstawia, ale to nie znaczy, że każdy ma takie zadanie. Ja przynajmniej nie zamierzam tworzyć takich legend... Pozostawiam to tym, którzy są w tym dobrzy, pytanie tylko czy faktycznie daje to taki efekt jak powinno, śmiem twierdzić, że nie koniecznie.
6.10.2013, 20:04

Następna dyskusja:

I Konferencja online i Pre...
Zobacz dyskusje w grupie MLM

Aktualne tematy

Zobacz o czym się teraz dyskutuje

Problemy i porady

Znajdź odpowiedzi na swoje pytania

Wyślij zaproszenie do