Temat: na początek: co to jest Uzdrawianie Duchowe

Witajcie :)
Właściwie, to całą naszą świadomą ścieżkę życia można uznać za uzdrawianie duchowe - biorąc pod uwagę różnej maści i kalibru szaleństwa, jakie produkuje nasz umysł i system emocjonalny, w sumie powracamy powoli do zdrowia, którym jest stan oświecenia :)) Więc cały tzw rozwój duchowy można opisać jako proces powrotu do zdrowia ;)
Natowiast w sensie terapeutycznym uzdrawianie duchowe rozumiem jako kompleksowe, energetyczne działanie, mające na celu wprowadzenie harmonii na wszystkich planach ludziej istoty - mentalnym, uczuciowym, emocjonalnym, wreszcie fizycznym. Przyczyna większości chorób ciała leży w sferach myślowych i emocjonalnych, jest nią szeroko pojęty stres, napięcie, które się nie uwalnia. Oczywiście ciało natychmiast reaguje na to co pojawia się na subtelniejszych poziomach i tak z czasem (a niekiedy szybko) powstają choroby. W trakcie uzdrawiania duchowego osoba uzdrawiana korzysta z energii Wyższego Ja uzdrowiciela - ponieważ ów plan świadomości u każdego człowieka cały czas jest połączony ze Sferą Boską, energia z niego płynąca jest kompatybilna z każdym człowiekiem i zawsze ma uzdrawiające działanie. Właściwie jest to Energia Źródła (Energie Boska), tyle, że przepuszczona przez pole ludzkiej świadomości i jej fizycznej postaci. Celem uzdrawiania duchowego jest odnowienie świadomego połaczenia z Wyższym Ja u osoby uzdrawianej tak, by mogła ona swobodnie czerpać z własnego źródła uzdrawiającej, ochronnej energii. W praktyce jednak nie każdy jest tym zainteresowany :) Bardzo często osoby proszące o sesje uzdrawiania duchowego oczekuję jedynie wyleczenia ciała lub rozstrojonych emocji i umysłu. A Energia Wyższego Ja nie robi nic wbrew woli osoby zainteresowanej, więc czesto tylko na tym się jej działanie kończy - na powrocie do fizycznego zdrowia. Jeśli osoba korzystająca z terapii jest na tyle świadoma, by zmienić elementy swojego życia, które doprowadziły do dysharmonii - wyzdrowienie jest trwałe. Jesli jednak szybko zapomina ona o cierpieniu i wraca do poprzednich schematów zachowań, myślenia - po jakimś czasie moze się spodziewać nawrotu dolegliwości.
Ja sam zajmuję się uzdrawianiem duchowym zawodowo. W mojej praktyce ma ono formę około pół godzinnych sesji, które robi się co drugi dzień w seriach po trzy. Uzdrawiającemu działaniu Energii Źródła (którą widzący postrzegają często jako Złociste Światło) można poddać każdą dolegliwość fizyczną i psychiczną. Z punktu widzenia Energii nie ma tzw chorób nieuleczalnych. Jednak trzeba mieć na względzie, że nie zawsze cudowne i szybkie wyleczenie jest najlepsze z duchowego punktu widzenia dla cierpiącej osoby i nie ma nigdy pewności odnośnie tego jak szybko (a równiez na co) terapia zadziała. Jest to temat złożony i zależny od wielu czynników. Jak do tej pory moje sesje pomogły między innymi na:
depresje
lęki
nadczynność tarczycy
silne skoki ciśnienia
przewlekłe, wieloletnie bóle kolan
bóle menstruacyjne
przewlekłe bóle zatok
migreny
stan przedzawałowy
grypę (trwała jeden dzień)
wieloletnie bóle kręgosłupa (po złamaniu)
emocjonalne problemy małżeńskie
uzależnienie od nikotyny
i wiele innych nierozpoznanych dolegliwości związanych z ogólnym złym samopoczuciem, infekcjami bakteryjnymi, czy stanami zapalnymi. Uzdrawianie duchowe było też bardzo efektywne w rehabilitacji po wycięciu nowotwora. Częstym efektem u osób uzdrawianych jest też niechęć do alkoholu.
Ponadto duchowa energia bardzo kojąco wpływa na psychikę i emocje, poszerza percepcję i często pozwala odnaleźć niepowtarzalną magię życia, która często gubi się w ferworze codziennych spraw :)
Serdecznie pozdrawiam - (...) Zobacz więcej
11.08.2009, 21:57
Grażyna

Grażyna T. specjalista d/s
bhp,pasjonatka magii
roślin - zapraszam
d...

Temat: na początek: co to jest Uzdrawianie Duchowe

uzdrawianie duchowe,to też

transformacja wzorców SRT

co o tej (...) Zobacz więcej
29.09.2009, 12:03
Barbara

Barbara Pieśkowska Myśl o tym, czego
chcesz, a nie o tym,
czego nie chcesz :-)

Temat: na początek: co to jest Uzdrawianie Duchowe

Grażyna T.:
uzdrawianie duchowe,to też

transformacja wzorców SRT

co o tej metodzie myślicie?
Mój kontakt z SRT był ok :-)
30.09.2009, 08:54

konto usunięte

Temat: na początek: co to jest Uzdrawianie Duchowe

Uzdrawianie duchowe to terapia holistyczna połączenie energoterapii z uzdrawianiem duszy, Energoterapia kładzie nacisk na energetykę, a w duchowym uzdrawianiu pracuje się także w uzdrowieniu duszy. Polecam http://uzdrawianie.com tam mogłem poznać metodę
12.10.2009, 13:34

konto usunięte

Temat: na początek: co to jest Uzdrawianie Duchowe

..:
Radek Dobke:
zoya p.:
...
przy czym poznanie przyczyny choroby nie polega na odkryciu kiedy ta osoba sie zaziebila (czy bylo to otwarte okno pociaagu czy przeciag-) gdyz ma grype od kilku miesiecy, ale staram sie odkryc dlaczego czakra gardla pracuje nienormalnie, co sie stalo na planie "mowy", "komunikacji" mniej wiecej przed zachorowaniem....
i co nalezy zrobic aby te czakre odblokowac.
dlatego samo gardlo (zeby juz zostac przy tym przypadku) nie interesuje mnie jako organ cielesny ale jako symbol, gdzie tkwi przyczyna problemu psychicznego, ktory nie zostal rozwiazany i cialo przejelo role manifestowania tego problemu...

Czy stan czakry gardła dotyczy także zatok czołowych, nosowych (klinowych),
bólu głowy?
1.07.2010, 07:41
Radek

Radek Dobke Mandala - Rozwój
Duchowy

Temat: na początek: co to jest Uzdrawianie Duchowe

Szczepan Benedykt Pestka:
Czy stan czakry gardła dotyczy także zatok czołowych, nosowych (klinowych),
bólu głowy?
Właściciela cytowanej wypowiedzi nie ma już na GL więc pewnie nie odpowie.

Według mnie te objawy mogą dotyczyć czakry gardła ale też wyższych czakr. Dane objawy nie są sztywno przypisane do konkretnych czakr. Blokady na czakrach mogą różnie oddziaływać na ciało. Czakra może też być sprawna ale sąsiednia mocno zaburzona, wtedy ta zdrowsza przejmuje częściowo na siebie pracę za tą osłabioną i sama "zaniedbuje swoje obowiązki".
1.07.2010, 10:43
Agnieszka

Agnieszka Cupak Trener wewnętrzny
sprzedaży, coach,
doradca

Temat: na początek: co to jest Uzdrawianie Duchowe

Dla mnie uzdrawianie duchowe to coś, co nazywam Króliczą Norką. Zagłębiam sie w siebie, poznaję Kim w Istocie Jestem i stwarzam siebie na nowo.
Nie jest to praca łatwa, lekka i przyjemna, bo trzeba najpierw pokonać w sobie pewne lęki, poznać matryce narzucone nam przez rodziców, szkołę, środowisko, w jakim żyjemy. Potem te matryce trzeba usunąć a to mozolna praca, w pewnych etapach wydaje się nawet Syzyfowa. Ale uświadomienie sobie prawdy o sobie to początek nowej drogi. Początek wydobycia siły wewnętrznej i (...) Zobacz więcej
21.08.2010, 07:05

konto usunięte

Temat: na początek: co to jest Uzdrawianie Duchowe

.Magdalena B. edytował(a) ten post dnia 06.07.12 o godzinie 22:24
15.12.2011, 20:23
Radek

Radek Dobke Mandala - Rozwój
Duchowy

Temat: na początek: co to jest Uzdrawianie Duchowe

Magdalena B.:
Witam :), mam pytanie, otóż miałam uzdrawiane drzewo genealogiczne. Osoba, która to robiła wspomniała coś o kobiecie, która chciała zdobyć miłość w niewłaściwy sposób, po fakcie zdałam sobie sprawę, że ja również to zrobiłam, stosowałam rytuały miłosne na konkretną osobę. Pozostały mi przedmioty z tych rytuałów, węzły, pierścionek, świeczniki. Jak sądzicie czy przecięcie tych węzłów i zakopanie przedmiotów po rytuałach oraz przeprosiny w formie modlitwy mogą wspomóc takie oczyszczenie?
myślę że mogą
15.12.2011, 21:41
Bartosz

Bartosz Kazibudzki ScalenieDuszy.pl

Temat: na początek: co to jest Uzdrawianie Duchowe

po takich rzeczach ma się zapchany splot oraz czakry górne, (...) Zobacz więcej
15.12.2011, 22:06

konto usunięte

Temat: na początek: co to jest Uzdrawianie Duchowe

.Magdalena B. edytował(a) ten post dnia 06.07.12 o godzinie 22:30
16.12.2011, 09:51
Radek

Radek Dobke Mandala - Rozwój
Duchowy

Temat: na początek: co to jest Uzdrawianie Duchowe

Magdalena B.:
Dziękuję Wam za odpowiedź :), "po takich rzeczach", masz na myśli rytuały miłosne? Czy takie oczyszczenie drzewa je odblokuje? A może potrzebne będą jeszcze inne sposoby, żeby je odblokować, (może reiki lub bioenergoterapia), nie znam się na tym i nie wiem do kogo jeszcze mogę sie udać, możecie polecić jakieś metody?
polecam afirmacje, np. tu:
http://www.goldenline.pl/forum/afirmacje/
jedną z afirmacji na początek może być:
"Ty Magda wybaczasz i zwracasz wolność sobie i (imię tej osoby)"
16.12.2011, 10:02

Następna dyskusja:

hej, jest nas 133 osoby w t...
Zobacz dyskusje w grupie Uzdrawianie Duchowe

Aktualne tematy

Zobacz o czym się teraz dyskutuje

Problemy i porady

Znajdź odpowiedzi na swoje pytania

Wyślij zaproszenie do