Urszula

Urszula Kaczor brak, --brak--

Temat: zmiana daty wylotu

mam bilet rajanera i chcialabym dzien lub dwa wczesniej poleciec...ile kosztuje taka zmiana i jak to zalatwiac? prosze o (...) Zobacz więcej
2.03.2012, 16:16
Joanna

Joanna Smalec Dział sprzedaży

Temat: zmiana daty wylotu

1) http://www.ryanair.com/pl
2) zarządzaj rezerwacją
3) zmień rezerwację

ZMIANY LOTÓW I NAZWISK PASAŻERÓW

Zmiany lotu (w zależności od dostępności miejsc) można dokonać do 4 godzin przed planowanym terminem odlotu w trybie online lub za pośrednictwem centrum rezerwacji (w godzinach pracy). Chyba, że dokonano odprawy online na poszczególne loty*. Promocyjne ceny dostępne na stronie internetowej nie mają zastosowania, jeżeli zmiany lotu dokonuje się na lotnisku lub za pośrednictwem centrum rezerwacji. Rezerwacje, zawierające upusty dla hiszpańskich rezydentów lub dużych rodzin hiszpańskich, nie mogą być zmieniane online, prosimy skontaktować się z Biurami Rezerwacji Ryanair w godzinach ich pracy.

Opłata za zmianę lotu dokonywana online wynosi Ł50/€50 za osobę/ za przelot w jedną stronę, lub jeśli dokonywana jest na lotnisku lub za pośrednictwem centrum rezerwacji wynosi Ł75/€75 za osobę/ za przelot w jedną stronę. Do opłaty za zmianę lotu doliczana jest także ewentualna różnica kosztów między początkową ceną całkowitą taryfy a najniższą ceną całkowitą dostępną w czasie dokonywania zmiany. Należy zauważyć, że w przypadku gdy cena całkowita taryfy za nowy lot jest niższa, pasażer nie otrzymuje zwrotu kosztów.
2.03.2012, 17:51

Następna dyskusja:

Anulowanie lotu na fragment...
Przeglądaj dyskusje w tej grupie

Setki wypowiedzi

Zobacz o czym się teraz dyskutuje

Pytania i odpowiedzi

Znajdź odpowiedź na swoje pytanie

Wyślij zaproszenie do