Anna Matylda

Anna Matylda Kojtych "Kobieta jest
jedyną istotą,
której nie da się
opisa...

Temat: Kurs wizażu pomysłem na wieczór panieński - MATHILDE...

Zapraszam serdecznie do współpracy. Chętnie umilę wieczór panieński kursem wizażu dla Panny Młodej i jej przyjaciółek. Oferuję profesjonalne przygotowanie i dobrą zabawę.

Zapraszam również na moją stronę internetową: http://wizaz.mathilde.pl/

Obrazek
Odnajdywanie indywidualnego piękna i stylu kobiety jest w mojej pracy priorytetem. Oddając się w moje ręce masz pewność, że wydobędę i podkreślę walory Twojej urody. Każda twarz jest wyjątkowa, dlatego też proponowany przeze mnie makijaż jest niepowtarzalny.

Jestem otwarta na innowacyjne pomysły i awangardowe propozycje, ale to Ty jesteś najważniejsza! Dlatego tworzę makijaż nie tylko eksponujący urodę, dodający twarzy blasku, ale również dopasowany do Twojego wnętrza, emocjonalności i charakteru.

Do perfekcyjnego wizerunku oprócz idealnego makijażu potrzebujesz stylizacji. Pomogę Tobie znaleźć receptę na siebie. Pokażę jak prostymi sposobami uzyskać ładną sylwetkę, jak bawić się kolorami, doradzę jak dobierać strój odpowiedni do okazji a także jaki kolor włosów i fryzura są dla Ciebie stworzone.

Moją życiową pasją jest wydobywanie naturalnego piękna tkwiącego w każdej z nas, pośrednim celem udowadnianie, że Coco Chanel nie myliła się mówiąc, że nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane, celem ostatecznym zakorzenienie w Tobie przekonania, że warto być piękną dla samej siebie.

Matylda
16.02.2010, 13:36Przeglądaj dyskusje w tej grupie

Setki wypowiedzi

Zobacz o czym się teraz dyskutuje

Pytania i odpowiedzi

Znajdź odpowiedź na swoje pytanie

Wyślij zaproszenie do