konto usunięte

Temat: dowcipy na Prima Aprilis

zwiazane sznurowki
28.03.2009, 10:07
Adam

Adam Pietrasiewicz Półliterat, Audytor
dostępności -
www.akceslab.pl

Temat: dowcipy na Prima Aprilis

Pamiętajmy zawsze, że jeśli będziemy robili dowcipy primaaprilisowe w październiku, to więcej osób da (...) Zobacz więcej
28.03.2009, 10:15
Karolina

Karolina Ł. Office manager -
szukam
pracy/Warszawa

Temat: dowcipy na Prima Aprilis

Przykleic słuchawke do telefonu (stacjonarnego) tasma przezroczysta i zadzwonic z biurka obok gdy ta osoba jest na srodku pokoju :) podchodzi do biurka, łapie za słuchawke i... :))
tak samo zrobic z szufladami biurka :)) oczywiscie (...) Zobacz więcej
28.03.2009, 11:40
Wojciech

Wojciech A. "sie umie, sie ma"
:)

Temat: dowcipy na Prima Aprilis

Krzysztof Szymańczyk:
zwiazane sznurowki
lepiej mlotkiem po czaszce - po co ryzykowac ze sie nie wywroci?
28.03.2009, 12:24
Krzysztof

Krzysztof Stefaniak Senior TSM / Storage
Administrator IBM
3rd level

Temat: dowcipy na Prima Aprilis

Adam: trafne ;)Krzysztof Stefaniak edytował(a) ten post dnia 24.08.10 o godzinie 19:59
29.03.2009, 15:56
Emil

Emil S. Król, poszukiwacz
przygod, dawca...

Temat: dowcipy na Prima Aprilis

Krzysztof Szymańczyk:

Jakie "zwiazane sznurowki"??
1.04.2009, 04:14

konto usunięte

Temat: dowcipy na Prima Aprilis

Emil S.:
Krzysztof Szymańczyk:

Jakie "zwiazane sznurowki"??

z rzepami nie powalcze;)...wlasnie z zoo uciekla zyrafa...kreca Madagaskar3
1.04.2009, 10:41

konto usunięte

Temat: dowcipy na Prima Aprilis

skopiowane z komórkomanii:
Krok 1: SMS - adresat nieznany?

Znęcanie się nad wybraną ofiarą należy rozpocząć od wyszukania pierwszej lepszej bramki SMS. Jako nadawcę wiadomości należy wpisać „Mama”, a w treści SMS: „Postanowiliśmy z tatą Cię odwiedzić. Będziemy za 5 minut”.

Dla satysfakcji można zjawić się u ofiary po rzeczonych 5 minutach, żeby zobaczyć jak ze spoconą twarzą sprząta każdy kąt domu.

Krok 2: MMS z głupią miną

Wskaźnik poirytowania wybranej osoby zwiększamy wysyłając regularnie co godzinę MMS z głupią miną lub przebiegiem naszego dnia ze szczegółowym opisem. Osobom o bardziej zaawansowanej złośliwości proponuje się zrobienie sprytnego fotomontażu sympatii ofiary w ramionach „tańczącego z gwiazdami”.

Krok 3: „Teraz nie mogę rozmawiać, jestem w pociągu.”

Etapem trzecim ściśle związanym z krokiem następnym jest wyposażenie swojego telefonu w aplikację imitującą dźwięki podczas rozmowy. Gdy ofiara zadzwoni do nas z propozycją spotkania usłyszy wygenerowane przez program stukotanie pociągu, co spowoduje, że będzie przekonana o naszej podróży.

Krok 4: Obciachowy dzwonek

Tak przygotowany grunt pozwoli na zakradnięcie się do domu ofiary, dobranie się do jego komórki, a następnie przesłanie i ustawienie wcześniej przygotowanego dzwonka z serii: „Twój szef, głupek, dzwoni”. Ofiara nie będzie podejrzewać, że to my zmieniliśmy dzwonek, bo przecież jesteśmy w pociągu.

Krokiem następnym jest cierpliwe czekanie aż wybrana przez nas ofiara znajdzie się na spotkaniu biznesowym i zadzwonienie. UWAGA: aby opisana powyżej metoda udała się należy dopilnować, aby ofiara nie wyciszyła dźwięku.

W przypadku dzwonków typu „Dzwoni Twoja zrzędząca teściowa”, czy „Odbierz, telefon od kochanki” należy poczekać aż ofiara znajdzie się na rodzinnym obiedzie lub na randce z sympatią.

Krok 5: Zabawa w kotka i myszkę

W ostatnim etapie prima aprilisowego psikusa należy wykorzystać telewizor ofiary. Do etapu należy podejść wcześniej przez wgranie na komórkę odpowiedniego programu, który zdolny jest sterować telewizorem jak pilot.

Po spotkaniu z ofiarą należy wygodnie rozsiąść się w fotelu, włączyć program na komórce, a następnie wystawić cierpliwość ofiary na wyzwanie zmieniając dowolnie kanały (...) Zobacz więcej
1.04.2009, 11:00

konto usunięte

Temat: dowcipy na Prima Aprilis

a to z lajfmajster.pl:

zobaczmy jaki były najlepsze dowcipy w historii 1 kwietnia. (wybór subiektywny)

1. Seksowny telewizor
W 1962 roku, technik telewizyjny pracujący w Szwedzkiej telewizji, Kjell Stensson, ogłosił na wizji, że wynaleziono nową technologię przesyłu obrazu, która umożliwi widzom odbiór obrazu w kolorze. Aby mieć kolorową telewizję, trzeba było naciągnąć na telewizor nylonową pończochę. Stensson pokazał na wizji jak ubrać telewizor. Widzowie musieli uwierzyć mu na słowo, że obraz zmienił się na kolorowy - wielu uwierzyło i 1 kwietnia 1962 roku, telewizory zaczęły być seksowne.

2. Żniwa spaghetti
W 1957 roku, szanowana stacja telewizyjna BBC, wyemitowała program o szwajcarskiej fermie spaghetti. Na filmie przedstawiono proces zbierania makaronu spaghetti z drzew. Farma spaghetti miała znajdować się w Szwajcarii. Po programie, do stacji zadzwoniło wiele osób z pytaniem, jak uprawiać spaghetti.

3. Leworęczny burger
W 1998 roku Burger King, ogłosił w Sunday Times wprowadzenie nowego produktu na rynek. Miał to być hamburger dla leworęcznych. Według „oficjalnej” informacji prasowej. “Left-Handed Whopper” miał składać się z tych samych składników co hamburger dla leworęcznych, tyle że miały być one obrócone o 180º dla poprawy smaku i wygody osób leworęcznych. Po opublikowaniu newsa, w restauracjach Burger King nie tylko proszono o wersję dla leworęcznych ale również wiele osób pytało o swojego „prawidłowego”, praworęcznego burgera.

4. Soviet Union w Internecie
1984 rok - Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich jeszcze istnieje. W Usenecie pojawia się wiadomość, że ZSRR zdecydowało się na wejście do Usenetu by móc podjąć dyskusje i otworzyć się na ludzi z Ameryki i Europy. Wiadomość podpisana była przez Konstantina Ustinowicza Czernienkę - I sekretarza KC i ówczesną głowę ZSRR. Wiadomość wysłano z adresu chernenko@kremvax.UUCP i kończyła się słowami „And now, let’s open a flask of Vodka and have a drink on our entry on this network. So: NA ZDAROVJE!
W wejście ZSRR do Sieci uwierzyło sporo ludzi, a żart Pieta Beertema uważany jest za pierwszy dowcip w Sieci.

5. Latający autobus

W 1950 roku, wiele gazet na całym świecie obiegło zdjęcie przelatującego nad Placem de la Concorde w Paryżu autobusu. Komentarze brzmiały zawsze jednakowo - „patrzcie jak powodzi się Francuzom”. W informacji może i nie ma niczego niezwykłego - ale zwróćcie uwagę na to że był rok 1950 i nie było wtedy, ani komputerów, (...) Zobacz więcej
1.04.2009, 12:12

konto usunięte

Temat: dowcipy na Prima Aprilis

a mi sie spodobało dzisiaj to, że wiadomość o przebiegunowaniu świata w 3 lata została na Onecie sprostowana już o godzinie 12.00 z powodu zaniepokojenia jakie (...) Zobacz więcej
1.04.2009, 13:16

konto usunięte

Temat: dowcipy na Prima Aprilis

Adam Pietrasiewicz:
Pamiętajmy zawsze, że jeśli będziemy robili dowcipy primaaprilisowe w październiku, to więcej osób da się nabrać!


hehehehehehehehehehe
swieta racja :))
1.04.2009, 15:05
Jakub

Jakub Szymczyk Senior Project
Manager @ MRM \
McCann Worldgroup

Temat: dowcipy na Prima Aprilis

Wysłałem mmsa do teściowej z usg. Dobre pomysły można znaleźć i zgłosić tutaj: http://www.fabrykawafelkow.pl/konkurs/
1.04.2010, 13:15
Kamil

Kamil W. Test Manager &
Mista Fotosista!

Temat: dowcipy na Prima Aprilis

Najlepszy gryps jaki do tej pory mi wyszedł (ale już spalony w moim biurze :))

Potrzebny jest kabelek jack-jack. Podpinamy jeden jack w swoje wyjście audio w kompie, drugą wtyczkę - do line-in kolegi/koleżanki.

Kiedy kolega/koleżanka słucha muzyki / gada przez skype / inny komunikator - puszczamy jej/jemu jakiegoś youtube'a albo Radio Maryja na żywo czy inne cudo ;))

Kwestia przestawić wcześniej w kompie (tym cudzym), żeby LineIn był słyszalny na tym kompie, a urządzeniem nagrywającym był tylko mikrofon ;)

U nas koleś "słyszał głosy" :) inni ich oczywiście nie słyszeli, wystarczyło pauzować jak ktoś inny zakładał słuchawki :))))

Po 5 minutach zacząłem się bać o jego zdrowie psychiczne :) co to Radio Maryja robi (...) Zobacz więcej
1.04.2010, 15:07

Temat: dowcipy na Prima Aprilis

Całoroczne...:
Idziecie a tu trzeba trafu, że robotnicy remontują ulicę (najlepiej bez wielkich maszyn:).
Podchodzicie do nich i mówicie - "zaraz pojawią się tu studenci przebrani za policjantów, chodzi o jakiś zakład..."
Dzwonicie na policję, mówiąc - "na ulicy xxyy studenci przebrani za robotników robią coś z asfaltem, chodzi o jakiś zakład..."
I obserwujecie z (...) Zobacz więcej
2.04.2010, 11:53
Katarzyna

Katarzyna Majer-Gębska Prawnik, Doradca
Prawny, aplikant
adwokacki

Temat: dowcipy na Prima Aprilis

napisałam na facebooku że mam nogę w gipsie. dostałam 20 komentarzy, 5 smsów i dwa telefony od osób które mi (...) Zobacz więcej
2.04.2010, 12:26

Następna dyskusja:

Dowcipy o wolnych zawodach :)
Przeglądaj dyskusje w tej grupie

Setki wypowiedzi

Zobacz o czym się teraz dyskutuje

Pytania i odpowiedzi

Znajdź odpowiedź na swoje pytanie

Wyślij zaproszenie do