Temat: PIERWSZA W POLSCE SZKOŁA TRENERÓW W POMOCY SPOŁECZNEJ


Obrazek


NASZA SZKOŁA WSPÓLNYM SUKCESEM OPS
Z ogromną przyjemnością Centrum Szkoleń Profilaktyk i Wsparcia Społecznego HORUS pragnie zaprosić Wszystkich zainteresowanych, do PIERWSZEJ W POLSCE SZKOŁY TRENERÓW W POMOCY SPOŁECZNEJ.
Nasza oferta jest skierowana przede wszystkim do pracowników OPS, praktyków którzy chcą zdobyć nowy dobrze płatny zawód i połączyć własną praktykę zawodową z nowymi umiejętnościami Trenerskimi. Szkoła pozwoli Państwu poszerzyć perspektywę zawodową jak również zdobyć umiejętności pracy z grupą i klientem indywidualnym.

OFERTA
Nasza oferta jest odpowiedzią na duże zainteresowanie szkoleniami w ramach struktur Ośrodków Pomocy Społecznej, co wiąże się z dużym zapotrzebowaniem na Trenerów z doświadczeniem w pracy w tym obszarze. Jednocześnie przebycie całego cyklu szkoleniowego pozwala ubiegać się o rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, co gwarantuje pracę nie tylko w OPS, ale również realizację szkoleń w innych instytucjach sfery budżetowej i prywatnej.

TWOJE KORZYŚCI:

Twoją korzyścią z uczestnictwa w szkole będzie ROZWÓJ osobisty. Dowiesz się jakie są Twoje mocne strony, co możesz doskonalić i wzmacniać. Podniesiesz swoją samoocenę i będziesz wiedział jak realizować własne marzenia.

Ponad to zdobędziesz nowy bardzo dobrze płatny zawód co w połączeniu z Twoim doświadczeniem w pracy sprawi, że będziesz bardzo dobrym fachowcem w dziedzinie szkoleń Kadr Pomocy Społecznej, jak również klientów OPS.
Oferowany przez nas cykl szkoleniowy to nowa droga do rozwoju trenerskiego, pozwali Ci ubiegać się o Rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Nasi trenerzy będą Ci towarzyszyć w osiągnięciu zawodowego i osobistego sukcesu.

więcej informacji na naszej stronie: http://www.horus.org.pl
8.09.2013, 14:35
Marta

Marta T. Pedagog, terapeuta
rodzin i małżeństw,
pracownik socjalny

Temat: PIERWSZA W POLSCE SZKOŁA TRENERÓW W POMOCY SPOŁECZNEJ

Super szkolenia, super strona... szkoda tylko, że tak daleko ode mnie. Pozdrawiam i życzę powodzenia (...) Zobacz więcej
10.12.2013, 19:29Zobacz dyskusje w grupie Pomoc Społeczna

Aktualne tematy

Zobacz o czym się teraz dyskutuje

Problemy i porady

Znajdź odpowiedzi na swoje pytania

Wyślij zaproszenie do