Temat: CIMA 2013 - propozycje CPD

Szanowni Państwo,

2012 rok był pod wieloma względami wyjątkowy dla członków CIMA w Polsce.

Minął on pod znakiem co raz prężniej działającego biura CIMA, promocji naszej organizacji na uczelniach i wśród pracodawców, pierwszym Global Business Challange, w którym wzięli udział finaliści (w właściwie finalistki :-) z Polski.

Mieliśmy również okazje spotykać się na kilku oficjalnych (CGMA, CPD, Celebrating Success) oraz mniej oficjalnych (Summer Party, X-mas Party) wydarzeniach.

W 2013 roku chcemy dalej rozwijać cykl spotkań CIMA Professional Development (CPD) - obowiązkowych szkoleń dla członków CIMA, poszerzających ich biznesową wiedzę zarówno teoretyczną, jak i praktyczną.

Aby dopasować tematykę CPD do potrzeb nas wszystkich, zachęcamy do proponowania na Forum CIMA tematów, które w Państwa ocenie są warte omówienia i przedstawienia w trakcie spotkań. Mogą to być zarówno "finansowe wyzwania dnia codziennego", jak i tematy związane z komunikacją, szkoleniami, prezentacjami - wszystko co może przydać się nam w pracy.

Pozdrawiamy,
Members for Members [M4M], (czyli my wszyscy :-)Jędrzej K. edytował(a) ten post dnia 28.12.12 o godzinie 12:25
28.12.2012, 11:16
Marek

Marek
Młotek-Kucharczy
k Fcma Cgma
Dyrektor Finansowy
Inter-Team

Temat: CIMA 2013 - propozycje CPD

Moim zdaniem, w tym roku warto postawić na tematy "twarde". Chętnie posłuchałbym o planowanych zmianach w standardach rachunkowości, kluczowym zagadnieniach podatkowych, itp. Poza tym warto pociągnąć zagadnienia z zakresu "technologii" kontrolingu i planowania (innymi słowy, ciąg dalszy pierwszego CPD, który prowadziła Astrid, na (...) Zobacz więcej
29.12.2012, 23:00
Piotr

Piotr Malinowski ACMA CGMA /
Financial Controller

Temat: CIMA 2013 - propozycje CPD

Ja z kolei chętnie posłuchałbym czegoś na temat optymalizacji procesów od strony narzędziowej (IT) - ze szczególnym uwzględnieniem kwestii "sprzedania" tych (...) Zobacz więcej
25.01.2013, 09:43

Następna dyskusja:

Spotkanie CIMA CPD w Krakow...
Zobacz dyskusje w grupie CIMA - The Chartered Institute of Management Accountants

Aktualne tematy

Zobacz o czym się teraz dyskutuje

Problemy i porady

Znajdź odpowiedzi na swoje pytania

Wyślij zaproszenie do