konto usunięte

Temat: Kłamstwa i pomówienia na stronie ACFE Polska.[/

Kłamstwa i pomówienia na stronie ACFE Polska.


Nie mając argumentów merytorycznych w sprawie afery powiązanej z unieważnionym, ukartowanym Walnym ACFE Polska z 16/06/2012 i jego wynikami, osobom powiązanym z unieważnionymi władzami ACFE Polska pozostały tylko kłamstwa i pomówienia.


Ich komentarze świadczą do jak niskiego poziomu zeszły te osoby, które kryją się za różnymi Nickami. Jednocześnie, wygląda na to, że te niby różne komentarze są dziełem jednej osoby, działającej za zezwoleniem unieważnionych władz ACFE Polska, gdyż to oni kontrolują i decydują (szczególnie Pan Mikołaj Rutkowski), co umieścić a co zablokować na tej stronie Internetowej.


Tak więc, te kłamstwa i pomówienie są tam publikowane nie tylko z ich wiedzą, ale z ich zgodą. Należy je traktować jako komentarze unieważnionych władz ACFE Polska, które teraz chwytają się czego się tylko da w celu pozostania u władzy i ukrycia prawdy o nieprawidłowościach i wydarzeniach na ostatnim Walnym, którego wyniku, to oni są bezpośrednimi beneficjentami.


Ja nie będę się poniżał do ich poziomu, nie będę brał udziału w tym cyrku, niech ludzie sami ocenią profesjonalizm, etyczność i uczciwość tych osób.


Mnie interesuje tylko to, aby ratować zniszczone przez nich Stowarzyszeniem, które ja założyłem i którego udanym rozwojem kierowałem przez 5 lat – i nie będę dyskutował na inne tematy, których jedynym celem jest odwrócenie uwagi od obecnej przykrej sytuacji w ACFE Polska.


Natomiast zawiadamiam Członków Zarządów ACFE Polska z okresu do 15/12/2008 o treści tych kłamliwych komentarzy, gdyż one dotykają również ich dobrego imienia. Komentarze te będą już w poniedziałek przesłane prawnikowi, który poleci mi co z nimi zrobić.


Członkowie i Sympatycy ACFE Polska oraz wszyscy inni zainteresowani mogą sami ocenić meritum tych komentarzy na stronie Internetowej ACFE Polska.
28.01.2012, 08:18Przeglądaj dyskusje w tej grupie

Setki wypowiedzi

Zobacz o czym się teraz dyskutuje

Pytania i odpowiedzi

Znajdź odpowiedź na swoje pytanie

Wyślij zaproszenie do