Katarzyna

Katarzyna Milkowska Tester
oprogramowania

Temat: Mieszkanie do wynajęcia Józefów koło Otwocka 52.5m2 nowe...

Wynajmę nowoczesne, umeblowane 52.5m2 mieszkanie na parterze na ul. Kopernika w Józefowie k. Otwocka w nowym budownictwie na zamkniętym osiedlu.

Budynek i zielony teren przyjazny rodzinom z małymi dziećmi - podjazd dla wózków oraz duży plac zabaw na terenie. Wokół domu zadany trawnik, gdzie bawią się mali mieszkańcy.

Mieszkanie składa się z pokoju 12 m2, salonu 20 m2 łączonego z widną kuchnią 8 m2, łazienki, balkonu. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Na wyposażeniu domu m.in. zmywarka, pralka, lodówka, TV, okablowanie i uchwyt do podłączenia rzutnika, dostęp do telewizji satelitarnej.

Osiedle znajduje się w cichej i spokojnej okolicy. W promieniu 1000 metrów znajdują się przystanki PKP, MZA prywatnych linii autobusowych, kino, basen i szkoła podstawowa, sklepy, kościół, przychodnia, przedszkole. Odległość od centrum Warszawy ok. 20km. Dojazd pociągiem 30 min do Centrum.

Cena najmu 1500zł + opłaty licznikowe (prąd i gaz -ok 100zł na miesiąc/3os). Cena najmu bez garażu 1400 zł. Wynajem bezpośrednio od bezkonfliktowego właściciela od sierpnia. Kwota kaucji do uzgodnienia.
Brak możliwości wynajmu osobom z pieskami lub kotkami.

Wynajem od sierpnia 2012.

Zapraszam do obejrzenia mieszkania. Dla zainteresowanych przesle fotki mieszkania.Katarzyna Miłkowska edytował(a) ten post dnia 26.06.12 o godzinie 17:45
1.06.2010, 14:34Zobacz dyskusje w grupie Nieruchomości warszawskie

Aktualne tematy

Zobacz o czym się teraz dyskutuje

Problemy i porady

Znajdź odpowiedzi na swoje pytania

Wyślij zaproszenie do