Skuteczna rekrutacja
Katarzyna J.

Katarzyna J. Redaktor,
copywriter,
wirtualna asystentka

Temat: Ogłoszenia

Prowadzenie blogów, administrowanie serwisów www, prowadzenie fanpage`y, teksty specjalistyczne i poradnikowe, artykuły, materiały pozycjonerskie. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt.

Ukryty link (zaloguj się, żeby zobaczyć)
14.02.2013, 14:25

konto usunięte

Temat: Ogłoszenia

Napiszę teksty na stronę WWW, do gazety lub reklamowe. Moje artykuły dostępne są w Internecie. Ceny zaczynają się od 8zł/1000 znaków ze spacjami za prosty tekst pod wyszukiwarkę (pisany z głowy) do nawet 100zł/1000 znaków w przypadku tekstów reklamowych, nad którymi trzeba myśleć czy felietonów/esejów/artykułów, które jak wiadomo pisać potrafi niewiele osób a kosztują dużo intelektualnego wysiłku. Jednak zważywszy na to, że dopiero rozpoczynam poszukiwanie zleceń, proszę się nie zrażać cenami i pisać bo jestem otwarty na negocjacje (chociaż dolna granica raczej niezmienna). Moje artykuły można przeczytać po wpisaniu "Piotr Sokołowski" w wyszukiwarkę (do tego najlepiej dodać: Liberte, Salon24, Tokfm). Nie będę się reklamował, proponuję przeczytać teksty (przykłady tych pod wyszukiwarkę mogę wysłać). Pozdrawiam i polecam się.
Kontakt do mnie: piotrek.sokolowski@interia.pl (...) Zobacz więcej
18.03.2013, 18:31

konto usunięte

Temat: Ogłoszenia

Myślę, że dość szybko zweryfikujesz dolną granicę.

"do nawet 100zł/1000 znaków w przypadku tekstów reklamowych, nad którymi trzeba myśleć czy felietonów/esejów/artykułów, które jak wiadomo pisać potrafi niewiele osób a kosztują dużo intelektualnego wysiłku. " Jeśli dobrze rozumiem, Ty te felietony/eseje/artykuły pisać umiesz? Co średnio wygląda w zestawie z "dopiero zaczynam szukać zleceń" i Twoim - jak mniemam - takim ledwo po studenckim wieku.

Tak już zupełnie od czapy. Porada od nieco starszego, niekonieczne kolegi (ale za darmo). Zadałem sobie trud i wstukałem Twoje imię i nazwisko na s24 . Pierwszy wpis, jaki się wyświetlił, dotyczy kabaretu Limo. Abstrahując od tego - gdyby miał się pojawić zarzut, że Cie komentuję, bo się nie zgadzam - że zdanie mamy mniej więcej podobne, tylko ja bym je wyraził inaczej. Za to sam sobie strzelasz samobója, najpierw pisząc

"...że przed napisaniem tego artykułu nie „dooglądałem” nawet do żartów, za które zostali oni oskarżeni o najgorsze", a potem jednakowoż zabierasz się za komentowanie, do końca nie znając sprawy. Czym to pachnie?;]
19.03.2013, 15:54
Gośka J.

Gośka J. Urząd
Wojewódzki/Wydział
Bezpieczeństwa i
Zarządzania Kr...

Temat: Ogłoszenia

A ja mam takie pytanie do wszystkich użytkowników tego forum: dlaczego niemalże każdy wpis tutaj jest komentowany zgryźliwie przez innych? Jeśli kogoś nie interesuje współpraca z konkretnym ogłaszającym to po co mu dogryzać? Ja mam takie wrażenie, że zamiast "ogłoszenia" to grupa doradczo-opiniująca. Odechciewa się cokolwiek tu pisać czasami. Przepraszam, jeśli kogoś uraziłam, ale osobiście mi się to nie podoba na tej grupie i poczułam potrzebę wyrażenia swojej opinii. Może niech każdy zajmie się swoją pracą i swoimi sprawami zamiast zajmować się (...) Zobacz więcej
20.03.2013, 07:19

konto usunięte

Temat: Ogłoszenia

"poczułam potrzebę wyrażenia swojej opinii."

Ja też poczułem.;] Piotrek ogłasza się w sieci, wiec istnieje ryzyko. Trafi się jakiś stary, zgrzybiały co się przywali, bo pewnie sam nie umie pisać. I z czystej (...) Zobacz więcej
20.03.2013, 08:19
Jakub Łoginow

Jakub Łoginow Nie ma kangurów w
Austrii

Temat: Ogłoszenia

A ja mam wrażenie, że niektórzy młodsi koledzy mylą pojęcie "dziennikarstwo internetowe" z "pisaniem tekstów reklamowych na zlecenie", czyli z marketingiem internetowym. Dlatego popieram Pawła w tej sprawie (...) Zobacz więcej
20.03.2013, 11:02

konto usunięte

Temat: Ogłoszenia

Oczywiście koledzy brzydko się nabijają, ale czy to nie ten sam Piotr Sokołowski, który kiedyś zamieścił na tym forum list "do Michnika" :> ? I przez "kiedyś" nie mam na myśli 15 lat temu, tylko jakieś pół roku temu.Sonia Grodek edytował(a) ten post dnia 20.03.13 o godzinie 11:57
20.03.2013, 11:56

konto usunięte

Temat: Ogłoszenia

Właśnie, właśnie. Nazwisko kojarzę;]

@Jakub, a dziękuję;] To mylenie to jedno. Pokora by się jeszcze przydała, nawet w reklamowaniu (...) Zobacz więcej
20.03.2013, 13:29
Katarzyna J.

Katarzyna J. Redaktor,
copywriter,
wirtualna asystentka

Temat: Ogłoszenia

Przepraszam, że się wtrącę, ale czy robienie aż tak dużego off-topu w dziale z ogłoszeniami jest dopuszczalne? Panie Jakubie? Proponuję przenieść tę burzliwą dyskusję do innego wątku, żeby nie robić "bajzlu" (...) Zobacz więcej
20.03.2013, 13:53

Marlena Kleśta

Wypowiedzi autora zostały ukryte. Pokaż autora
Michał R.

Michał R. Business Development
Manager, WEBCON

Temat: Ogłoszenia

Offtop offtopem, ale myślę, że warto rzeczowo dyskutować na tematy zgodne z motywem przewodnim tej grupy. Według mnie Paweł dość konstruktywnie odniósł się do ogłoszenia, napisał co mu się nie podoba i co sugeruje poprawić. Nie widzę tutaj specjalnej złośliwości. Według mnie w ten sposób lepiej dowiedzieć się o własnych niedociągnięciach niż żyć w przeświadczeniu, że wszystko jest super. Chętnie przeczytam dalszy ciąg dyskusji... jeśli nastąpi.

PS. mogę prosić o jakiś link do tego listu "od Michnika"?

PS.2 sorry za offtop :)
30.04.2013, 12:49
Katarzyna J.

Katarzyna J. Redaktor,
copywriter,
wirtualna asystentka

Temat: Ogłoszenia

Michał R.:
Nie pisałam o złośliwości tylko o nieodpowiednim miejscem na dyskusje. Często w takich wypadkach tego typu rozmowy są przenoszone do innych wątków. W tym przypadku też mogłoby mieć to miejsce. Dyskusja miałaby się gdzie rozwijać, a inni umieszczaliby sobie ogłoszenia dalej w tym wątku (bo od tej krótkiej wymiany zdań jakoś żadne nowe ogłoszenie się nie pojawiło).
30.04.2013, 12:58

Marlena Kleśta

Wypowiedzi autora zostały ukryte. Pokaż autora
Łukasz Ławicki

Łukasz Ławicki Szef w firmie:
"Grupa Inspire"

Temat: Ogłoszenia

Jeśli potrzeba Wam materiałów z terenu Warszawy i okolic to zapraszamy do współpracy z GI, chętnie zajmiemy się dla

Was produkcją telewizyjną. Zrealizujemy wywiady, reportaże, newsy czy też nagramy konferencje prasowe a całość zmontujemy i prześlemy do Waszej redakcji.

Korzyści:

szybkość realizacji nagrań
oszczędność na ekipie i sprzęcie – całość dostarczymy My
profesjonalna obsługa – mamy świetne grono współpracowników
Nasi operatorzy i dziennikarze współpracujący z Grupą Inspire pozostają do Waszej dyspozycji 24h na dobę i są wstanie sprostać każdemu zadaniu z dziedziny medialnej. Bazując na outsourcingu medialnym oszczędzacie wydatki na ekipie i sprzęcie ponieważ nad całością realizacyjną czuwamy My.

Zapraszamy do współpracy zainteresowane redakcje telewizyjne jak i prasowe, zapraszamy do kontaktu w celu omówienia warunków (...) Zobacz więcej
12.05.2013, 15:38
Anita D.

Anita D. Założyciel bloga,
edytor, autor
tekstów i przepisów,
mark...

Temat: Ogłoszenia

inCLICK.pl - zlecenia zdalne dla studentów i uczniów TAKŻE W ZAKRESIE PRAC EDYTORSKICH

Masz lekkie pióro i lubisz pisać artykuły, redagować teksty czy wymyślać slogany reklamowe?

A może masz swój biznes lub miejsce w sieci i chcesz zwiększyć sprzedaż, pozyskać nowych fanów, nagłośnić jakąś inicjatywę lub dowiedzieć się, jak odbierany jest Twój produkt zanim wypuścisz go na rynek?

Jeżeli tak, skorzystaj z oferty pracy zdalnej na portalu inCLICK.pl - jest to pierwszy w skali kraju portal internetowy kojarzący firmy i osoby prywatne, chcące zlecić zadanie grupowe lub indywidualne, ze studentami i uczniami między 16 a 26 rokiem życia z całej Polski, chętnymi by wykonać zlecenia.

Model działania odwołuje się do najnowocześniejszych trendów na rynku pracy, opartych na nowych mediach, freelancingu i cechującej wolne zawody elastyczności zadaniowej.

Zakres zadań obejmuje między innymi:

Działania w social media
Copywriting /Kreacja graficzna/Prace edytorskie/Kreacje video
Tłumaczenia
Research/badanie rynku/Testy produktów, usług, aplikacji, gier
Bazy danych
Zdalne Call Center

Ukryty link (zaloguj się, żeby zobaczyć)

Serdecznie zapraszam!
6.08.2013, 15:48
Dominik Januchowski

Dominik Januchowski Grafik, UX Designer

Temat: Ogłoszenia

Cześć.

Szukam osoby chcącej pisać artykuły na blogu o tematyce Design / Sztuka użytkowa / Architektura wnętrz itp. Możliwa stała współpraca. Konieczne doświadczenie w pisaniu artykułów oraz zainteresowanie ww. tematami.

Zapraszam (...) Zobacz więcej
24.09.2013, 11:49

Temat: Ogłoszenia

Zapraszamy do współpracy autorów tekstów (język polski i angielski) oraz zdjęć z całej Polski. Tematem publikacji będzie szeroko pojęta turystyka w Polsce - aktualności i historia. Poszukujemy przewodników turystycznych (terenowych, miejskich, górskich i wysokogórskich) jak również pasjonatów/amatorów ciekawych świata potrafiących dzielić się swoją wiedzą z innymi.

Interesują nas oryginalne artykuły z przeniesieniem praw, które będą wykorzystane tylko w Internecie, jednak nie wykluczamy wersji drukowanej. Stawki określamy indywidualnie z twórcą, nasza propozycja za krótki tekst 3500 znaków, w dwóch językach, z trzema zdjęciami to: - 60 zł za tekst z informacjami ogólnodostępnymi, - 120 zł za tekst specjalistyczny/wymagający, napisany przez osobę "znaną" lub z dorobkiem wydawniczym; możemy również ustalić cenę za cały cykl artykułów. Język angielski nie jest priorytetem, przetłumaczymy.

Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesłanie próbki swoich tekstów i zdjęć oraz informacji: o czym chciałbyś pisać, który obszar/ rejon/ województwo/ miasto najbardziej Ciebie interesuje, na jakich zasadach, w jakiej ilości i w jakim czasie; być może masz już coś "gotowego" i chciałbyś nam to odsprzedać.

Kontakt: praca@vatori.com.

Proszę nie przysyłać prywatnych wiadomości w tym serwisie, nie przeczytam ich, również nie prowadzę (...) Zobacz więcej
9.10.2016, 13:34
Tomasz Kiełtyka

Tomasz Kiełtyka pozytywnie
nakręcony...

Temat: Ogłoszenia

Jeśli interesujecie się zegarkami i macie lekkie pióro, to zachęcam do kliknięcia [url=Ukryty link (zaloguj się, żeby zobaczyć)]TUTAJ[/url]
9.11.2016, 14:15
Anna Bizera

Anna Bizera ekspert ds.
administracji

Temat: Ogłoszenia

Gdzie mogę znaleźć ciekawe strony gdzie publikujecie swoje (...) Zobacz więcej
24.02.2017, 22:15

Zarejestruj się, aby zobaczyć więcej dyskusji

Zarejestruj sięZałóż profil zawodowy i przeglądaj dyskusje

GoldenLine to nie tylko grupy dyskusyjne - załóż profil, a ułatwimy Ci rozwój zawodowy!

Dzięki profilowi na GoldenLine:

 • zbudujesz profesjonalny wizerunek w sieci
 • otrzymasz oferty pracy bezpośrednio od rekruterów
 • sprawdzisz opinie o pracodawcach
 • dostaniesz propozycje dopasowanych ofert pracy

Załóż profil zawodowy i odpowiedz w wątku

GoldenLine to nie tylko grupy dyskusyjne - załóż profil, a ułatwimy Ci rozwój zawodowy!

Dzięki profilowi na GoldenLine:

 • zbudujesz profesjonalny wizerunek w sieci
 • otrzymasz oferty pracy bezpośrednio od rekruterów
 • sprawdzisz opinie o pracodawcach
 • dostaniesz propozycje dopasowanych ofert pracy

Załóż profil zawodowy i przeglądaj dyskusje

GoldenLine to nie tylko grupy dyskusyjne - załóż profil, a ułatwimy Ci rozwój zawodowy!

Dzięki profilowi na GoldenLine:

 • zbudujesz profesjonalny wizerunek w sieci
 • otrzymasz oferty pracy bezpośrednio od rekruterów
 • sprawdzisz opinie o pracodawcach
 • dostaniesz propozycje dopasowanych ofert pracy

Ty też możesz budować swój wizerunek w sieci

GoldenLine to nie tylko grupy dyskusyjne - załóż profil, a ułatwimy Ci rozwój zawodowy!

Dzięki profilowi na GoldenLine:

 • zbudujesz profesjonalny wizerunek w sieci
 • otrzymasz oferty pracy bezpośrednio od rekruterów
 • sprawdzisz opinie o pracodawcach
 • dostaniesz propozycje dopasowanych ofert pracy
Wyślij zaproszenie do