Łukasz

Łukasz Krawętkowski Trener,
Psychoterapeuta,
Psycholog

Temat: "W paszczy smoka" – sytuacje trudne w pracy z grupą -...

Zarządzasz zespołem pracowników? Pracujesz z grupą uczniów? Przewodzisz grupie, zespołowi zadaniowemu?

I miewasz sytuacje, w których nie wiesz, co robić? Zdarzyły ci się sytuacje bez wyjścia? Miałaś taki moment, że czułaś, że jest naprawdę źle i nie wiesz co robić: uczestnicy byli roszczeniowi, agresywni albo audytorium było totalnie niezmotywowane do kontaktu, a co dopiero do jakiejś współpracy? Stoisz przed grupą i chcesz uciec, albo zaatakować? Czujesz, jak pocą Ci się ręce i masz ochotę krzyczeć?

Jeśli zdarzają ci się takie sytuacje albo po prostu chcesz się czegoś na temat pracy z grupą sprawiającą trudności dowiedzieć i przygotować na takie – odpukać! – ewentualności, zapraszam na ten warsztat.

Podczas spotkania w sposób wyłącznie praktyczny będziesz miała okazję poszukać rozwiązań dla sytuacji trudnej w pracy z grupą. Spotkanie będzie inspiracją do Twojej pracy, okazją do twórczego podejścia do problemu, wskazaniem pewnego kierunku do rozwiązania trudności.

Wymagania: Uczestniczki powinny posiadać doświadczenie w pracy z grupą, zespołem ludzi; na warsztat powinny przygotować jedną sytuację trudną, z jaką spotkały się w swojej pracy – do ewentualnego przyjrzenia się jej (...) Zobacz więcej
16.10.2009, 17:06Zobacz dyskusje w grupie Progressteron

Aktualne tematy

Zobacz o czym się teraz dyskutuje

Problemy i porady

Znajdź odpowiedzi na swoje pytania

Wyślij zaproszenie do