konto usunięte

Temat: Agnieszka na wesoło)

Z Nonsensopedii:

Agnieszka już dawno tutaj nie mieszka.

Treść kartki znalezionej pewnego ranka przez męża Agnieszki
Agnieszka – imię żeńskie nadawane od IV wieku n.e. najczęściej noszone jest przez najmłodsze córki, rozpieszczane do granic możliwości.

Charakter
Choleryczny, o szybkich reakcjach. Agnieszka jest ruchliwa i nie potrafi usiedzieć w miejscu. Przechodzi szybko od szalonego podniecenia do głębokiej depresji. Bez przerwy trzeba się nią zajmować, inaczej to ona zajmuje się sprawami innych, nawet gdy nikt o to nie prosi. Agnieszka jest bardzo uparta i chętnie stawia na swoim. Każdy kto ją pozna zapomina o wadach, i póki Agnieszka nie sprowadzi go drastycznie na ziemię, jest z nią bardzo szczęśliwy.

Młodość i dojrzewanie
W szkole nie ma większych problemów, pod warunkiem, że potrafi się skupić i jest czymś zainteresowana. Jeśli jakiś przedmiot jej nie zainteresuje, po prostu na niego nie chodzi. Często jej odwala, co powoduje wybuchy śmiechu. W dorosłym życiu wybiera zawód, który pozwala jej być w ciągłym ruchu, dlatego zostaje kelnerką,stewardesą, dziennikarką, nauczycielką, fotografem lub przedstawicielem handlowym.

Uczucia
Agnieszka obdarzona zadziwiającą intuicją i znaczną siłą uwodzicielską, niepokojącą ruchliwością, jest ciągle w centrum zainteresowania, dlatego ma wielu przyjaciół, kolegów, znajomych. Jednak żaden z nich nie nadaje się na kandydata na męża.

Miłość
Jednego dnia wielka miłość, drugiego ogromna rozpacz – tak wygląda życie uczuciowe Agnieszki. Chętnie gra na uczuciach, aby manipulować otoczeniem. Małżeństwo z Agnieszką to ciągłe burze, wzloty i bolesne upadki. Mężczyzna rzadko może za nią nadążyć. Zdarza się, że nie wie kiedy i jak Agnieszka ucieka z innym mężczyzną.

Przyjaźń
Porażki doprowadzają ją do rozpaczy, ale wkrótce się z niej otrząsa. Marzy o domu pełnym przyjaciół, pod warunkiem zmieniania, co pół roku domu i co tydzień przyjaciół. Trudno się nudzić w towarzystwie Agnieszki, zawsze ma zaskakujące pomysły, przez co traci wielu znajomych, ponieważ nie wszyscy potrafią (...) Zobacz więcej
7.12.2009, 00:35
Agnieszka

Agnieszka Niewiara wychowuje dziecko i
pracuje jako
opiekunka

Temat: Agnieszka na wesoło)

wszystko prawda na moim przykladzie hmmm : najmlodsza w rodzinie wszedzie pelno humorzasta uparta jak osiol nie pochamowane wybuchy smiechu bez powodu =D obecnie zajmuje sie fotografowaniem towarzyska co do milosci przemilcze ale nie zaprzecze hihihi i zadza sie ze ktos nie przezyje czegos hmmmmmm a do tego bujna wyobraznia i wiecznie z glowa (...) Zobacz więcej
1.01.2010, 20:58Przeglądaj dyskusje w tej grupie

Setki wypowiedzi

Zobacz o czym się teraz dyskutuje

Pytania i odpowiedzi

Znajdź odpowiedź na swoje pytanie

Wyślij zaproszenie do