Temat: Inżynier Planowania Radiowego - Praca

W związku z planowaną realizacją 2-letniego projektu dla jednego z największych operatorów sieci komórkowej na świecie poszukujemy pracowników do oddziału w Polsce.

OPIS STANOWISKA

W ramach stanowiska realizowane będą następujące zadania:

- Dostrajanie modelu propagacyjnego Aster oraz SPM w narzędziu Atoll
- Analiza geo-przestrzenna próbek pomiarowych
- Przygotowywanie raportów pośrednich oraz końcowych dla każdego projektu
- Tworzenie prototypów oraz finalnych wersji oprogramowania realizującego powyższe zadania

WYMAGANIA

Od kandydatów oczekujemy:

- Znajomości zagadnień związanych z planowaniem sieci komórkowych
- Zdolności szybkiego uczenia się
- Umiejętności analitycznych
- (opcjonalnie) Umiejętności programowania (jedna lub więcej platform / języków: Java, .NET, PHP, PL/pgSQL, JS)

OFERUJEMY

- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
- Pełne szkolenie związane z zagadnieniami projektu
- Możliwość uczestniczenia w pionierskim projekcie realizowanym dla jednego z największych operatorów sieci komórkowej na świecie
- Możliwość zobycia doświadczenia w pracy z profesjonalnymi
narzędziami planowania radiowego (Atoll / Aster)

CV proszę przesyłać na adres : a.nowaczyk@esteemhr.pl