konto usunięte

Temat: Forum gospodarcze Kazachstan w Poznaniu

Zapraszam do wzięcia udziału w Forum gospodarczym Kazachstan w Poznaniu w dniach 28-29.10.2008!

Uczestnictwo bezpłatne. Bedzie to idealna okazja do poznania Kazachstanu - informacje o gospodarce, inwestycjach, społrczeństwie i kulturze, prowadzeniu działalności gospodarczej. Będzie okazja do porozmawiania ze specjalistami od Kazachstanu podczas pierwszego i drugiego dnia (goście w załączniku)!

Można się zareklamować w Kazachstanie w przewodniku dla przedsiębiorstw, który przygotowujemy - będzie dostępny na polskich i kazachstańskich imprezach targowych, w urzedach i instytucjach państwowych w Kazachstanie.

W zależności od Państwa oczekiwań sprowadzimy na Forum potencjalnych partnerów dla Państwa przedsiębiorstwa i zorganizujemy spotkania i pomożemy w wejściu na rynek kazachstański.

Z Kazachstanu przyjedzie delegacja z KAZINVEST (odpowiednika PAIiZ) oraz firmy: farmacja, wyposażenie szpitali, chusteczki nawilżające i serwetki, meble, rentgenografia a inne są w trakcie decydowania się. Jeśli zechcą Państwo z nimi nawiązać kontakty i współpracować to będzie to możliwe po podpisaniu przez nas umowy sponsorskiej. Niezależnie od tego zachecamy do uczestnictwa, także w formie bezpłatnej!

Firmy z tych branż poszukuja partnerów i liczą na współpracę z firmami z Wielkopolski! Szczególnie zdeterminowana jest firma od chusteczek nawilżających, pieluch i artykułów kosmetycznych oraz farmacja. Moze to być idealna okazja do powiększenia rynku zbytu o Kazachstan, jak i nawiązania kontaktów z nowym partnerem i wspólnych inwestycji. Partner może też Państwu pomóc w wejściu na rynek Kazachstanu.

Przypominam - sprowadzimy też każdą firmę w zależności od Państwa oczekiwań i deklaracji.

Forum Gospodarcze Wielkopolska – Kazachstan jest pierwszym tego typu wydarzeniem w Polsce, które może przyczynić się do zacieśnienia kontaktów między Wielkopolską i najdynamiczniej rozwijającym się krajem byłego ZSRR i napływem kapitału do Wielkopolski. Forum ma także niebywałe znaczenie w kontekście tradycji poznańskich badań środkowoazjatyckich.

Organizatorzy: Polsko Kazachstańska Izba Handlowo Przemysłowa, Instytut Wschodni UAM, Katedra Studiów Azjatyckich i Fundacja „Pluribus unum"

Partnerzy: Polsko Brytyjska Izba Handlowa, Agencja Wspierania Inicjatyw Lokalnych, Centrum Badań Środkowoazjatyckich UAM

Patronat: Ambasada Kazachstanu w Polsce, Ministerstwo Gospodarki, Przewodniczący Rady Miasta Poznań, poseł do PE Jan Kułakowski, Marszałek Wielkopolski, Radio Merkury SA, WTK, PTV

z poważaniem,

Daniel Braciszewski

Asystent Prezesa Polsko Kazachstańskiej Izby Handlowo Przemysłowej

www (...) Zobacz więcej
22.09.2008, 22:11

Następna dyskusja:

Forum gospodarcze Wielkopos...
Zobacz dyskusje w grupie Biznes Azja Kazachstan

Aktualne tematy

Zobacz o czym się teraz dyskutuje

Problemy i porady

Znajdź odpowiedzi na swoje pytania

Wyślij zaproszenie do