konto usunięte

Temat: Ryanair- nie swoja karta

Witam,

Próbowalem zarezerwowac lot w Ryanair, niestety nie akceptuje mojej karty Visa Electron. Czy mogę uzyc do platnosci karty osoby, która z nami nie leci? Nie stanowi to żadnego problemu?

Bede wdzieczny za szybką odpowiedz,
Pozdrawiam,
Fryderyk

konto usunięte

Temat: Ryanair- nie swoja karta

w ryanairze nie sprawdzają na lotnisku karty, możesz spóbować czy płatność przejdzie
Tomasz M.

Tomasz M. sales engineer

Temat: Ryanair- nie swoja karta

z tego co wiem to visa electron jest karta debetowa a nie kredytowa a tylko taka mozna placic w sieci..

Temat: Ryanair- nie swoja karta

Tomasz M.:
z tego co wiem to visa electron jest karta debetowa a nie kredytowa a tylko taka mozna placic w sieci..
visą electron z mbanku zapłacisz.
Renata M.

Renata M. turystyka

Temat: Ryanair- nie swoja karta

Anna 'Akna' S.:
Tomasz M.:
z tego co wiem to visa electron jest karta debetowa a nie kredytowa a tylko taka mozna placic w sieci..
visą electron z mbanku zapłacisz.

visa electron z inteligo też,
co więcej za płatności kartą v. elec. ryan nie pobiera dodatkowych opłat (za visa classic i mastercard ołata to 20 pln/os/segment).Renata M. edytował(a) ten post dnia 19.11.09 o godzinie 16:09
Daniel Mroczka

Daniel Mroczka Experienced Java
Developer

Temat: Ryanair- nie swoja karta

Próbowalem zarezerwowac lot w Ryanair, niestety nie akceptuje mojej karty Visa Electron.

Jeżeli to karta mBanku to zerknij na to:
http://www.mbank.pl/blog/artykul.html?id=81

"W momencie wprowadzenia nowej funkcjonalności limity te będą domyślnie ustawione na 0 PLN" prawdopodobnie masz właśnie tak ustawiony limit.

konto usunięte

Temat: Ryanair- nie swoja karta

Daniel Mroczka:
Próbowalem zarezerwowac lot w Ryanair, niestety nie akceptuje mojej karty Visa Electron.

Jeżeli to karta mBanku to zerknij na to:
http://www.mbank.pl/blog/artykul.html?id=81

"W momencie wprowadzenia nowej funkcjonalności limity te będą domyślnie ustawione na 0 PLN" prawdopodobnie masz właśnie tak ustawiony limit.

O! Dzięki, może następnym razem uda sie zapłacic moją kartą:)
Faktycznie mam mBank.

Tymczasem zaplacilem kartą innej osoby i (póki co) wszystko jest ok, dostałem potwierdzenie i gra gitara. Mam nadzieje,ze pozwolą mi leciec;)

konto usunięte

Temat: Ryanair- nie swoja karta

Rok temu rezerwowałam swoim Electronem loty dla kolegi w Ryanair i Iceland Express. Poleciał, wrócił, ani w jednej, ani w drugiej linii na nazwisko posiadacza karty nikt nie zwrócił uwagi...



Wyślij zaproszenie do