konto usunięte

Temat: Pogrzebmy o przyszłych wyborach.

Ponieważ na grupie Polityka znajduje się obleśny chuj o nazwisku Lejman, który jest tam cenzorem należy zacząć rozmawiać tutaj.

Powiedzmy sobie co nam leży na wątrobie w związku z wydarzeniami ostatnich 7 dni.

konto usunięte

Temat: Pogrzebmy o przyszłych wyborach.

Żal ludzi którzy zginęli i ich rodzin,a tak ogólnie to niech ich już wszystkich pochowają,bo mi się oglądać i słuchać TV już nie chce.
Daniel S.

Daniel S. Selfish, I'm just
selfish, you know
you will follow my
tr...

Temat: Pogrzebmy o przyszłych wyborach.

Wkurwia mnie obłuda i wielka akcja pod tytułem: "Każdy kocha Lecha". Ja nie lubiłem Lecha i wielkich lamentów po nim nie odpierdalam, a to co niektórzy robią woła o pomstę do nieba. Ogarnia mnie coraz większe zniesmaczenie.

Oddać hołd to jedno ale ścigać się kto więcej łez wypłacze i kto głośniej będzie zawodził jest totalną żenadą...

konto usunięte

Temat: Pogrzebmy o przyszłych wyborach.

Posłowie Prawa i Sprawiedliwości wystąpią do minister edukacji z wnioskiem o wpisanie do programu nauczania obowiązkowych wycieczek szkolnych między innymi do Katynia i na Wawel - informuje radio TOK FM.

Za ustawienie tej informacji na stronie Polityka i odpowiedni do niej komentarz zostałem usunięty/zbanowany przez mega chuja moderatora, wyznawcę kato-komunizmu czyli PiS.

Mój komentarz był prosty i mniej więcej brzmiał tak:
"No kurwa rzesz w mordę jeża! Przecież to się niczym nie różni od komunistycznej metody zmuszania młodzieży do obowiązkowego odwiedzania muzeum Lenina czy też "miejsc uświęconych walką i męczeństwem wielkich komunistów PRL-u."

Mam nadzieję, że przyjmie się w Polsce moje określenie tej orientacji politycznej jako KATO-KOMUNIZM.
Mariusz K.

Mariusz K. Wolny Strzelec oraz
Stowarzyszenie
Klientów
Indywidualnych

Temat: Pogrzebmy o przyszłych wyborach.

Szanowni Państwo,
stałem się ofiarą ataku personalnego na blogu niejakiego Maciejewskiego.
Jestem moderatorem na forum Golden Line w grupie o tematyce MLM i moim zadaniem jest dbać o jakość i treść wypowiedzi zgodnie z regulaminem GL.
Tekst zamieszczony na blogu jest pełen manipulacji i nieprawdy. Ma charakter zniesławiający i powstał z zemsty za wykasowanie niektórych agresywnych wypowiedzi wyżej wymienionego.
Maciejewski swoją agresywną postawą i atakami na wielu użytkowników GL przyczynia się do pogorszenia mocno nadszarpniętego wizerunku branży Multi Level Marketingu.

(przepraszam czytelników tej grupy za powyższy tekst, ale znalazł się on w tym miejscu ponieważ to miejsce to zostało zalinkowane w obraźliwym blogu)Mariusz K. edytował(a) ten post dnia 14.06.10 o godzinie 20:50

konto usunięte

Temat: Pogrzebmy o przyszłych wyborach.

kogokolwiek wystawi, to na fali ogólnonarodowej histerii, bedzie miał on o wiele większe szansę na wygrana, niz przed wypadkiem...

chyba nie Jarka, bo prezydent nie ma zbyt wielekij władzy , poza wetowaniem...oczywiście

poczekamy na pierwsze wystąpienie Kaczora i wtedy sie przekonamy do czego wykorzysta wypadek



Wyślij zaproszenie do