Witold Moszyński

Witold Moszyński INTERIM HR MANAGER ♦
CEO & Owner HCCG -
Human Capital Con...

Temat: Lutnicy

gdzie naprawiać nasze cacka - jeśli wiecie jakiego lutnika w danym mieście na prawdę można polecić, to dajcie znaćWitold Moszyński edytował(a) ten post dnia 20.12.07 o godzinie 23:22
Witold Moszyński

Witold Moszyński INTERIM HR MANAGER ♦
CEO & Owner HCCG -
Human Capital Con...

Temat: Lutnicy

jakie macie doświadczenia z lutnikami w Warszawie - kogo możecie polecić?Witold Moszyński edytował(a) ten post dnia 20.12.07 o godzinie 23:22
Piotr Horn

Piotr Horn właściciel -
prowadzący, Centrum
Tarota; Akademia
Tarota

Temat: Lutnicy

Piotr ZAKRZEWSKI - remontował mi Ibaneza '81 - brak zastrzeżeń, sympatyczny człowiek, obecnie bardzo mocno rozwiną swoją działalność zakupując jakieś wybitnie profesjonalne urządzenia.

NEXUS - w ciągu jednej wizyty dowiedziałem się więcej o instrumentach niż przez całe życie. Konkretny człowiek, absolutny profesjonalista. To niesamowite, że mamy pod nosem lunika znanego na całym świecie. Zamawiał u niego Marcus Miller - "czy jak mu tam" taki murzyn ;)

Kontakt do Nexusa to przez sieć

Do Piotr Zakrzewskiego: 022 726 70 67; 500 547 791 POLECAM !
SZCZEGÓLNIE JESTEM ZADOWOLONY Z REGULACJIPiotr Horn edytował(a) ten post dnia 02.06.09 o godzinie 14:00

konto usunięte

Temat: Lutnicy

Piotr Horn:
Piotr WITWICKI - remontował mi Ibaneza '81 - brak zastrzeżeń, sympatyczny człowiek, obecnie bardzo mocno rozwiną swoją działalność zakupując jakieś wybitnie profesjonalne urządzenia.

NEXUS - w ciągu jednej wizyty dowiedziałem się więcej o instrumentach niż przez całe życie. Konkretny człowiek, absolutny profesjonalista. To niesamowite, że mamy pod nosem lunika znanego na całym świecie. Zamawiał u niego Marcus Miller - ( czy jak mu tam) taki murzyn ;)

Kontakt do Nexusa to przez sieć
Do Witwickiego nie mam pod ręką. Dopisze

0 22/ 726 92 93 - jesli sie nic nie zmieniło :)
"Tuningowałem" u niego swój bas, polecam :)



Wyślij zaproszenie do