Jacek Chojnacki

Jacek Chojnacki Family Diving Gozo-
jedyna samodzielna
legalna polska
baz...

Temat: Nowe miejsce do gry w Warszawie

Szanowni grający!
Szykujemy nowe, myślę że bardzo fajne miejsce do gry we wszelkie odmiany speedballa, paintballa, ASG itp.
Chcielibyśmy, aby jak najwiecej osób chciało do nas przyjeźdżać i korzystać z naszej oferty.
Aby jednak takie miejsce spełniało Wasze oczekiwania, potrzebujemy Waszych sugestii, co powinno być w takim miejscu( o SPA, masażach itp proszę nie wspominać...;) .)
Mam nadzieję, że znajdą się osoby, które zechcą się ze mną podzielić uwagami, życzeniami itp.
Teren będzie w budynkach o róznej wielkości, będą labirynty, sale większe z przeszkodami itp
Oczekuję odzewu, a już od września ruszymy!!
Pozdrawiam wszystkich Jacek Chojnacki

Temat: Nowe miejsce do gry w Warszawie

o proszę, sąsiad ;-)
Moim zdaniem jakieś rozróżnienie terenu do rozgrywek asg i pb powinno być. Malarze lubią malować ;-) a asg idzie bardziej w strone ralnych symulacji. Choć to nie reguła. Niemniej moze oprócz terenow do typowego jebania warto postawić na teren treningowo-sprawnościowy. Coś w stylu małpiego gaju. Plus organizacja zajęć z taktyki z jakimś specem komandosem;) obozów, kursów itp. Asgowicze to troche nieźli maniacy i lubią takie rzeczy. Coś o tym wiem. Wszystko zależy od inwencji i środków.

Temat: Nowe miejsce do gry w Warszawie

SPA zdecydowanie musi być. No i masaż to podstawa. Bez tego nie wychodzę do gry ;)

Post zbyt enigmatyczny by napisać cos na poważnie.
Jedyne co przychodzi mi do głowy to mało przyjemna gra ASG w budynku, w którym jest też paintall. Łączenie tego w jednym miejscu nie jest najrozsądniejsze.
Nie wiem czy widziałeś jak wygląda wnętrze budynku, w którym organizowany jest paintball (na większą skalę)? Wystarczy się wybrać do Frag'a czy LabSectora. Tony żelatyny i wszechobecny, żelatynowy glut. Jeśli gram w painta to się z tym liczę ale jak idę na ASG to wolę nie upaprać się w żelatynie.

Przyznam też, że połączenie pola do gry paint+speed+ASG w jednym to raczej abstrakt ...
Jacek Chojnacki

Jacek Chojnacki Family Diving Gozo-
jedyna samodzielna
legalna polska
baz...

Temat: Nowe miejsce do gry w Warszawie

Nie muszę łaczyć tych samych powierzchni, mogę przygotować różne pomieszczenia osobno dla ASG i osobno dla paintballa.
Po to zadałem takie pytania, aby wyciagnąć odpowiednie wnioski i nie popełnić np. właśnie takiego błedu( nie pomyślałem wcześniej o tym).
Teren mam ogromny, więc mogę spokojnie wszystko rozdzielić.

konto usunięte

Temat: Nowe miejsce do gry w Warszawie

ASG NIELEGALE - Tak wygląda rzeczywistość.

Większość graczy których znam - a znam ich paru ;) - szuka maksymalnego odwzorowania realnych warunków bojowych.

Na Twoim miejscu, zastanowiłbym się, czy możesz coś takiego zorganizować?
Może warto zacząć od pytania, czy organizacja miejsca do asg, nie kłóci się z koncepcją trudnych i surowych warunków, jakich gracze szukają? Czy jedna miejscówka nie znudzi się po pierwszej wizycie (ja z moją grupą, lubimy zmieniać miejsca, żeby ćwiczyć w możliwie każdych warunkach - włączając w to warunki atmosferyczne)?

Kolejne pytanie, czy jesteś w stanie, coś takiego zorganizować?

Zauważ, że jest naprawdę mnóstwo miejsc (legali i nielegali), gdzie za DARMO i w miarę możliwości masz odwzorowane realne warunki, w których hipotetycznie mogłyby się odbywać działania wojenne...

Twój pomysł na pewno będzie świetny na paintball, bo tu w lwiej części chodzi o szybkie naparzanie, a do tego klienci traktują to tylko jako fajną zabawę.
W asg fundamentem jest gra wojenna (więcej elementów strategicznych).
A te nie lubią się powtarzać w jednym miejscu.
Podejrzewam, że farbiarze będą wracać, a asg-owcy zaliczą i może kiedyś wrócą.
Do asg nadają się raczej eventy, które z resztą już zaczynają nabierać naprawdę fajnych kształtów.

Niemniej jednak, życzę powodzenia i na pewno pojawię się, jeśli Nas zaprosisz :)

Temat: Nowe miejsce do gry w Warszawie

Jan Parczewski:

Twój pomysł na pewno będzie świetny na paintball, bo tu w lwiej części chodzi o szybkie naparzanie, a do tego klienci traktują to tylko jako fajną zabawę.
W asg fundamentem jest gra wojenna (więcej elementów strategicznych).
A te nie lubią się powtarzać w jednym miejscu.
Podejrzewam, że farbiarze będą wracać, a asg-owcy zaliczą i może kiedyś wrócą.
Do asg nadają się raczej eventy, które z resztą już zaczynają nabierać naprawdę fajnych kształtów.

Niemniej jednak, życzę powodzenia i na pewno pojawię się, jeśli Nas zaprosisz :)


Nie jest tak do końca.
Zwłaszcza w wypadku CQB, aranżacje wnętrz mogą być przecież zmieniane, a jeśli konstrukcja pozwoli to nawet solidnie przebudowane czy dostosowane do konkretnych graczy.
Owa "lwia część, której chodzi o szybkie naparzanie" to jednak w większości małolaci, którzy są raczej nędznymi klientami.

Doskonałym przykładem są warszawskie nocki CQB gdzie średnia wieku jest zapewne powyżej 25 lat, a większość ludzi traktuje te strzelanki jak trening, a nie tylko "naparzanie" :)
Imprezy odbywają się cyklicznie tydzień w tydzień i jakoś zawsze kilkunastu chętnych się znajdzie.
Małolaci nie bywają na nich bo to noc i są np. ostre limity fps.

Gry odbywają się w 4-5 stałych miejscach i jakoś nic się nikomu nie nudzi :)

Tak więc jest możliwe zorganizowanie dobrego miejsca na strzelanki ASG ale oddzielnie niż do painta.

konto usunięte

Temat: Nowe miejsce do gry w Warszawie

Gry odbywają się w 4-5 stałych miejscach i jakoś nic się nikomu nie nudzi :)

Właśnie przyznałeś mi rację... ;>
Jacek Chojnacki

Jacek Chojnacki Family Diving Gozo-
jedyna samodzielna
legalna polska
baz...

Temat: Nowe miejsce do gry w Warszawie

Dziękuję, za wypowiedzi, jak ktoś będzie chciał coś dorzucić jeszcze od siebie, to będzie mi miło.
Ruszamy z przygotowaniem od przyszłego tygodnia, mam nadzieję że najpóźniej 01.września teren ruszy.
Będzie tam dodatkowo 30 m ścianka wspinaczkowa,mosty linowe, pole do polatania poduszkowcem( poduszkowiec oczywiście też), Monstertruck, Skot i sporo innych atrakcji.Teren-żerań.
Jak tylko bedziemy gotowi na pewno postaram sie wszystkich powiadomić;)

Temat: Nowe miejsce do gry w Warszawie

JACEK CHOJNACKI:
Dziękuję, za wypowiedzi, jak ktoś będzie chciał coś dorzucić jeszcze od siebie, to będzie mi miło.
Ruszamy z przygotowaniem od przyszłego tygodnia, mam nadzieję że najpóźniej 01.września teren ruszy.
Będzie tam dodatkowo 30 m ścianka wspinaczkowa,mosty linowe, pole do polatania poduszkowcem( poduszkowiec oczywiście też), Monstertruck, Skot i sporo innych atrakcji.Teren-żerań.
Jak tylko bedziemy gotowi na pewno postaram sie wszystkich powiadomić;)

ok! jakaś zniżka dla goldenline'owców ?? ;-)

konto usunięte

Temat: Nowe miejsce do gry w Warszawie

ok! jakaś zniżka dla goldenline'owców ?? ;-)


Musi być ;p no chyba, że ktoś chce nas bardzo rozczarować i pozbawić ogromnej frajdy ASGowcowej ;p
Jacek Chojnacki

Jacek Chojnacki Family Diving Gozo-
jedyna samodzielna
legalna polska
baz...

Temat: Nowe miejsce do gry w Warszawie

Za tydzień otwieramy pierwszą część naszego Centrum Sportów.
Na razie oddane będzie ok. 8tys m2 powierzchni do paintballa i osobno!!! do ASG( jak będą chętni z ASg to dodam powierzchni.w tym ok 4tys m podziemnego labiryntu, sala 2000m2 i 3 mniejsze.
Są już szatnie i skromne zaplecze socjalne. Do września mam nadzieję ruszy reszta.
Miejsce znajduje się na Żeraniu na ul. Płochocińskiej 65
Wkrótce na naszej stronie http://martjack.pl będzie więcej informacji.
Będzie tam również największa w Polsce ścianka wspinaczkowa, możliwość polatania poduszkowcem, jazdy wozem pancernym lub Monstertruckiem i wiele innych.
Pozdrawiam i zapraszam

konto usunięte

Temat: Nowe miejsce do gry w Warszawie

Będę musiał się u was pojawić :) Nareszcie ktoś pomyślał o terenie mazowieckim :)
Jacek Chojnacki

Jacek Chojnacki Family Diving Gozo-
jedyna samodzielna
legalna polska
baz...

Temat: Nowe miejsce do gry w Warszawie

Zapraszam do nas -Centrum Sportów Extremalnych- Warszawa-Żerań ul. Płochocińska 65
Kilka tysiecy metrów kwdratowych pod dachem, labitynty, sale z przeszkodami, piętra, podziemia itp- prawdziwy raj dla fanatyków wszelkiego strzelania!!!
Na miejscu wiele atrakcji:
najwieksza ścianka wspinaczkowa w Polsce,
jazda rowerem po linie 30 m nad ziemią,
zjazdy na linach, loty poduszkowcem, jazdy Monstertruckiem,
wozem pancernym itd.
http://martjack.pl
0501-27-27-72
Jacek ChojnackiJACEK CHOJNACKI edytował(a) ten post dnia 27.08.09 o godzinie 00:32

Następna dyskusja:

Miejsce do gry w ASG




Wyślij zaproszenie do