Anna K.

Anna K. "Człowiek,który
obrał sobie jasny
cel,będzie czynić
postę...

Temat: polska mama w akcji

Baaardzo przykre... wolę pozostawić to bez komentarza :(:(
Agnieszka Nocoń

Agnieszka Nocoń psycholog,
terapeutka

Temat: polska mama w akcji

Szkoda, że Ryszad skasował wątek do filmu inaugurującego ten wątek.

Jednak zamieszczam link do tego filmu ponownie. Tak jak na filmie inaugurującym ten wątek może zachowywać się także wyalienowane dziecko. A oto ten film:

http://www.youtube.com/watch?v=LTWL1FjhZmg

O występowaniu alienacji rodzicielskiej w tej sytuacji może świadczyć również fakt, że dziewczynka w Polsce pokazywana przez polskie media zachowywała się zupełnie inaczej, co oczywiście nie wyklucza także alienacji w drugą stronę. Warto się również zastanowić czy syn pani Barbary Barnaś - Wasilew nie posługiwał się siedząc na kolanach ojca jego scenariuszami lub wykazywał "fenomen niezależnego myśliciela".
Warto tutaj zobaczyć także relację zaprezentowana przez polskie media
Wiadomości z 30.05.2009 http://www.tvp.pl/nowytvpinfo/wiadomosci/wideo/3005200... oraz Fakty TVN z tego dnia.

A więcej informacji z bułgarskich mediów na ten temat można znaleźć po wpisaniu do googli hasła "Потресаваща житейска драма, разтърси жителите на Асеновград."

Może także Barbara Barnaś - Wasilew (Barbara Barnaś Wasiljew) - matka pokazywanych dzieci oraz ich ojciec - Teodor Wasiljew zabraliby głos na naszym forum?Agnieszka Nocoń edytował(a) ten post dnia 15.07.09 o godzinie 12:36

konto usunięte

Temat: polska mama w akcji

jest to przykład "operacji neurochirurgicznej przeprowadzonej łopatą" czyli skrajnie zły dobór narzędzi leczenia do choroby.
Sąd niestety stać tylko na tak głupie przeprowadzenie "leczenia", Leczenia czegoś co przez lata sam sąd zaniedbał i nie leczył, przez co doszło do takiej patologii kontaktów. A rozwiązanie problemu dobiło tylko pacjenta, czyli psychikę dziecka.marcin jaraczewski edytował(a) ten post dnia 31.05.09 o godzinie 23:54
Beata Slusarek

Beata Slusarek Staraj się dojrzeć
promyk światła tam,
gdzie inni widzą
t...

Temat: polska mama w akcji

Strasznie przykre...bardzo żal dziecka..
Każdego dziecka które musi być świadkiem takich scen :(
Beata Slusarek

Beata Slusarek Staraj się dojrzeć
promyk światła tam,
gdzie inni widzą
t...

Temat: polska mama w akcji

rysiek Z.:
Beata Ś.:
Strasznie przykre...bardzo żal dziecka..
Każdego dziecka które musi być świadkiem takich scen :(
e tam, moje widziało gorszerysiek Z. edytował(a) ten post dnia 17.06.09 o godzinie 10:42
Nigdy nie zrozumiem dlaczego ludzie tak się zachowują, ja też się rozwiodłam...mogłam odebrać mu prawa bo miałam solidne podstawy ku temu, ale stwierdziłam, że ważniejsze jest dobro dzieci. Załatwiłam rozwód polubowny, ja sprawuję opiekę jednak były mąż może odwiedzać dzieci kiedy ma na to ochotę, zabierać je po uzgodnieniu ze mną. Wręcz mobilizuję go do współuczestnictwa w ich życiu. Tescie aktywnie włączają się do pomocy i z przyjemnością ich goszczę w domu, bo to wspaniali ludzie.
Jestem z siebie dumna, że nie rozpętałam wojny.
Dzięki temu dzieci mniej odczuły rozwód, bo dla nich prawie nic się nie zmieniło..jest mama i tata i jest szacunek...przynajmniej z mojej strony:)
Beata Slusarek

Beata Slusarek Staraj się dojrzeć
promyk światła tam,
gdzie inni widzą
t...

Temat: polska mama w akcji

rysiek Z.:
bo ich w dzieciństwie mama nie kochała ? a może to po prostu to
lubią
no wiesz: gnojenie psychiki własnego dziecka, nienawiść, zemsta > za swe urojenia
napiszę na priw
ps.
szkoda, że nie jestem po rozwodzie z Tobą
hmmm jak na mnie jeden rozwód mi wystarczy:)
Ale miło mi że tak myślisz...

konto usunięte

Temat: polska mama w akcji

Jestem z siebie dumna, że nie rozpętałam wojny.

My z Ciebie tym bardziej. Tylko pozazdrościć Twoim dzieciom i ich Ojcu takiego rozsądku z Twojej strony.
Beata Slusarek

Beata Slusarek Staraj się dojrzeć
promyk światła tam,
gdzie inni widzą
t...

Temat: polska mama w akcji

Marcin Mały:
Jestem z siebie dumna, że nie rozpętałam wojny.

My z Ciebie tym bardziej. Tylko pozazdrościć Twoim dzieciom i ich Ojcu takiego rozsądku z Twojej strony.
Dziękuję za te miłe słowa:)

Kiedyś oglądałam film "tato" nie wiem czy kojarzycie...strasznie przeżyłam ten film i przysięgłam sobie, że jeśli ja się rozwiodę to zrobię wszystko co w mojej mocy, by dzieci to jak najmniej odczuły.
Naprawdę, współczuję z całego serca tym którzy muszą to przechodzić

konto usunięte

Temat: polska mama w akcji

Pozwoliłem sobie powielić film u siebie na blogu linkując do powyższej dyskusji. Wiecie co, patrząc na coś takiego człowiek jest gotów przyznać rację tym, którzy lansują model rodziny rodem z Aldousa Huxleya. To już chyba mniej krzywdy by ludziom robiło...



Wyślij zaproszenie do