Reklama
Szukaj zleceń na Getak.pl

Stwórz profil

Musisz wpisać swoje imię
Musisz wpisać swoje nazwisko
Musisz wpisać poprawny e-mail
Musisz wpisać hasło (min. 8 znaków)
Musisz zaakceptować regulamin

konto usunięte

Temat: Trasy

kilka moich tras, głównie mtb 80% to dzicz, 20% asfalt na dojazd do nich.


Obrazek

[obrazek].pl/inc/miniatura.php?kat=2009-05&n=fa99f057bacafac9a6c2e9d01aa7f05b&w=750

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
puchaczz puchaczz edytował(a) ten post dnia 18.10.09 o godzinie 22:20
18.10.2009, 22:17

Temat: Trasy

Długołęka - Rostkowo - Czernice - Krawędź Opinogórska

Przebieg:
Ciechanów - Kąty - Opinogóra - Długołęka - Barańce - Łaguny - Toki - Rostkowo - Górki - Miłoszewiec - Dzielin - Czernice - Zembrzus - Przywilcz - Nieborzyn - Koziczyn - Lipa - Szulmierz - Karniewo - Trzcianka - Niestum - Kargoszyn - Ciechanów

Dystans: 65 km (wg licznika), kilka km twardych żwirówek, reszta asfalty.

Po drodze:
Kościoły w Opinogórze, Rostkowie, Czernicach, Koziczynku; dwory w Opinogórze, Rostkowie, Górkach, Czernicach (pozostałości piwnic), Koziczynie, Lipie; ładne rozległe widoki na odcinku od Górek do Lipy.

Jeśli kogoś nie przeraża powrót po ciemku, to przedtem zaopatrzywszy się w sprawne oświetlenie, warto zjawić się w Przywilczu jakieś pół godz. po zachodzie. Przejazd przez krawędź opinogórską w super klimacie i ładne widoki na mrugający światełkami Ciechanów, a potem emocjonujący przejazd w ciemnościach przez las szulmierski.
Uwaga na lisy i rzucające się pod koła koty :)
21.07.2010, 00:03



Wyślij zaproszenie do