Mateusz Ligocki

Mateusz Ligocki Olimpjczyk ,
Reprezentant Polski
w Snowboardzie

Temat: studia marketing sportowy / manager sportu

Witam,


W czerwcu tego roku obroniłem dyplom Menedżera Sportu na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Najbardziej żałuję, że te studia podyplomowe trwają zaledwie 2 semestry i że ten czas tak szybko minął.

Z tego co doświadczyłem z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że studia na kierunku Menedżera Sportu na UJ to:

- otwarta, wykwalifikowana i przyjazna kadra wykładowców,

- ogromny prestiż uczelni, która dodatkowo współpracuje z Polską Akademią Olimpijską co stawia UJ na pierwszym miejscu w Polsce jeśli chodzi o kształcenia studentów na tym kierunku,

- rozwój osobisty, dzięki któremu otworzyły się przede mną nowe możliwości,

- spotkania, rozmowy i dyskusje z wybitnymi osobistościami, takimi jak m.in. Minister Sportu i Turystyki dr. Adam Giersz (obecnie zasiadający wysoko w strukturach sportowych Unii Europejskiej), prof. Józef Lipiec, prof. Małgorzata Bednarczyk, Pan Bogdan Basałaj i wielu innych praktyków sportu w tym Prezesów Czołowych Polskich Klubów Sportowych, menagerów, rzeczników prasowych, dziennikarzy...

- wspaniali ludzie i cenne kontakty których bym nie doświadczył, gdyby nie mury tej uczelni,

Niestety, z racji wyczynowego uprawiania sportu na części zajęć nie byłem obecny , ale otrzymałem możliwość "nadrobienia" opuszczonych zajęć na kolejnej edycji studiów w roli wolnego słuchacza.

Mam nadzieję, że czas mi na to pozwoli, bo z tych zajęć można wyciągnąłem naprawdę bardzo wiele!

Sport od zawsze fascynował mnie w szerokim znaczeniu tego słowa i dlatego cieszę się, że miałem przyjemność studiowania tego kierunku na tej zacnej uczelni.

Jestem pewien , że absolwenci tego kierunku mają przed sobą ogromną przyszłość.

Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym!

konto usunięte

Temat: studia marketing sportowy / manager sportu

Zgadzam się studia na UJ na wydziale zarządzania i komunikacji społecznej to świetny wybór! Dużo informacji na ten temat znajdziecie na http://study4.eu
Agnieszka Gugała

Agnieszka Gugała Manager ds.
Marketingu

Temat: studia marketing sportowy / manager sportu

Czy coś się zmieniło odnośnie kształcenia w kierunku marketingu sportowego? Czy pojawiły się jakieś nowe propozycje studiów, szkoleń, warsztatów nieomawiane w tym wątku? Szukam czegoś bardziej pod klub fitness aniżeli klub sportowy. Nowych inspiracji, trendów... Ktoś pomoże?
Karolina Biel

Karolina Biel Student, Wyższa
Szkoła Zarządzania i
Bankowości w
Krakowie

Temat: studia marketing sportowy / manager sportu

cześć, jestem zainteresowana podjęciem studiów w kierunku marketingu sportowego/menadżera sportu i na razie najbardziej przekonuje mnie oferta UJ. Czy ktoś mógłby wyjaśnić na jakich zasadach działa rekrutacja? przeczytałam, że jest jakiś test weryfikujący wiedzę. I tutaj moje pytanie jest następujące : czego dotyczy ten test, na jakiej zasadzie odbywa się zdawanie, z czego się uczyć itp. ? Jestem osobą początkującą jeśli chodzi o marketing, menadżerstwo sportowe, Zupełnie nie wiem od czego powinnam zacząć (oprócz tego, że od czytania książek) będę wdzięczna za waszą opinie i rady. Pozdrawiam

Temat: studia marketing sportowy / manager sportu

WSKZ to najlepsza, jak dla mnie, Uczelnia na polskim rynku szkolnictwa wyższego. Potrzebowałem podwyższyć swoje kwalifikacje w zakresie marketingu w sporcie i dało się to bez problemu :) Zdecydowanie polecam Uczelnie

Temat: studia marketing sportowy / manager sportu

Ja też mogę polecić WSKZ, jeżeli komuś zależy na studiach w całości online- jestem absolwentką kierunku menedżer sportu i rekreacji, bo chciałam uzyskać wiedzę przede wszystkim z zakresu organizacji imprez sportowych.:)

Następna dyskusja:

Marketing sponsorski a spon...




Wyślij zaproszenie do