konto usunięte

Temat: Konsekwencje akwizycji / przejęć w branży ochrony osób i...

Kolega Maciej Precel zaproponował bardzo interesujący i godny dyskusji temat. Jakie są konsekwencje akwizycji inaczej przejęć w branży ochrony osób i mienia?

Temat: Konsekwencje akwizycji / przejęć w branży ochrony osób i...

dla rynku żadne. dla firm kupujących, przynajmniej chwilowy wzrost obrotów. dla Klientów różnie ale przeważnie bez większych zmian.

konto usunięte

Temat: Konsekwencje akwizycji / przejęć w branży ochrony osób i...

A nie zmieni to w długo falowej relacji cen w usługach

Temat: Konsekwencje akwizycji / przejęć w branży ochrony osób i...

Tomasz Grabski:
A nie zmieni to w długo falowej relacji cen w usługach

a w jaki sposób?
Robert Łakomy

Robert Łakomy Dyrektor Techniczny
/ Technical
Manager

Temat: Konsekwencje akwizycji / przejęć w branży ochrony osób i...

Robercie...w prosty.... jeszcze więcej handlowców będzie wydzwaniało do klienta z ofertą " Ja to dla Pana zrobię taniej...i odpisze Pan sobie PFRON w XY % " a dlatego zrobi taniej, aby odsunąć "maluczkiego", którego nie stać na komfort świadczenia usługi "po kosztach" ... to zaś doprowadzi do kolejnych przejęć.... i chwalenia się jakim się jest potentatem na rynku.... i kółko się zamyka.

.... a dla osób bezpośrednio - osobiście świadczących usługę znów nic się nie zmieni... pozostaną umowy zlecenia i ciągłe pytania "a grupę Pan/ Pani ma? ....

Temat: Konsekwencje akwizycji / przejęć w branży ochrony osób i...

Robert Łakomy:
Robercie...w prosty.... jeszcze więcej handlowców będzie wydzwaniało do klienta z ofertą " Ja to dla Pana zrobię taniej...i odpisze Pan sobie PFRON w XY % " a dlatego zrobi taniej, aby odsunąć "maluczkiego", którego nie stać na komfort świadczenia usługi "po kosztach" ... to zaś doprowadzi do kolejnych przejęć.... i chwalenia się jakim się jest potentatem na rynku.... i kółko się zamyka.

.... a dla osób bezpośrednio - osobiście świadczących usługę znów nic się nie zmieni... pozostaną umowy zlecenia i ciągłe pytania "a grupę Pan/ Pani ma? ....


aaaa no chyba że tak:)
ale ja na poważnie analizowałem;)



Wyślij zaproszenie do