Piotr Ciuk

Piotr Ciuk Engagement Manager -
sektor publiczny,
Fujitsu
Technology...

oj byłem wtedy młody i bardzo kochliwy ;-)))
ale akurat w tym przypadku nie miałem złamanego serca (jakoś szybko minęło ;-))
chyba byłem wtedy za bardzo zakochany w piłce nożnej ;-)))
Hanna Sypniewska

Hanna Sypniewska właściciel, FH

Fajny ten kulinarny wątek;apetyczny w zimowy wieczór;
Sylwia  Zajdel-Goleniows ka

Sylwia
Zajdel-Goleniows
ka
Marketing, PR,
komunikacja

z wątku kulinarnego zrobiły sie "Rozmowy w tłoku" :D
Aneta W.

Aneta W. wizażystka

ojj.. taki dodatek w postaci ciekawej lektury do zdrowej kolacji :)
Sylwia Kalińska

Sylwia Kalińska Manager - Financial
Crime Compliance,
AML, French Speaker

Sylwia Z.:
nie lubimy szpilek :/

nienawidzimy:P
Sylwia Kalińska

Sylwia Kalińska Manager - Financial
Crime Compliance,
AML, French Speaker

Ania G.:
Po czerwonym winie też mi się dobrze
biega, hmm, chyba ten alko ma w sobie coś ;-)

coś z tym winem jest na rzeczy :)

piję czerwone wino baaaaaaardzo często:) jedna-2 lampki...cudo. Do tego jadam mnóstwo słodyczy, mniam mniam i cudnie mi z tym:))) niezdrowa ta moja dieta jest:D
Aneta W.

Aneta W. wizażystka

Sylwia Kalińska:
Sylwia Z.:
nie lubimy szpilek :/

nienawidzimy:P
uwielbiamy, wręcz kochamy :P
Sylwia  Zajdel-Goleniows ka

Sylwia
Zajdel-Goleniows
ka
Marketing, PR,
komunikacja

Sylwia Kalińska:
Ania G.:
Po czerwonym winie też mi się dobrze
biega, hmm, chyba ten alko ma w sobie coś ;-)

coś z tym winem jest na rzeczy :)

piję czerwone wino baaaaaaardzo często:) jedna-2 lampki...cudo. Do tego jadam mnóstwo słodyczy, mniam mniam i cudnie mi z tym:))) niezdrowa ta moja dieta jest:D

juz Cie lubie! ;))))
a to dla zapaleńców ułatwienie :)
http://www.ilewazy.pl/
Magda Sanchez

Magda Sanchez Trener Kulturystyki,
Trener Personalny,
Instruktor Fitnes...

Alternatywa dla porannej owsianki czy twarogu, ewentualnie propozycja lunchu czy kolacji - dwie kromki razowca na miodzie z porcją halibuta wędzonego, jajkiem na twardo oraz warzywami (czosnek, pomidor, ogórek):

Obrazek


Tu coś na lunch/obiad/kolację - porcja łososia z ryżem basmati, buraczkami na gorąco i dodatkiem świeżego koperku oraz chrzanu:

Obrazek

konto usunięte

Super! Aż zgłodniałem. Ale pierwsza opcja ze względu na czosnek chyba odpada zamiast porannej owsianki? ;)
Magda Sanchez

Magda Sanchez Trener Kulturystyki,
Trener Personalny,
Instruktor Fitnes...

Dominik, wcale nie musisz jeść czosnku. Ja go wrzucam często, głównie ze względu na walory smakowe, ale też i prozdrowotne, to tak w ramach tzw. profilaktyki.
Zdaję sobie sprawę, że trochę mogę zionąć, jak również biorę poprawkę, iż to warzywo jest ciężkostrawne więc o 6 rano raczej bym tego nosem nie wciągnęła, ale to było akurat moje późne, śniadanie na wyjeździe czyli grubo po 10.00 rano, a dobre pół godziny wcześniej czyli po wstaniu zdążyłam się 'rozkręcić'.
Sylwia  Zajdel-Goleniows ka

Sylwia
Zajdel-Goleniows
ka
Marketing, PR,
komunikacja

Madziu, jeśli juz fotografujesz swoje posilki to wez profesjonalnie podejdz do tematu i użyj Instagrama :D

konto usunięte

Magda K.:
Dominik, wcale nie musisz jeść czosnku. Ja go wrzucam często, głównie ze względu na walory smakowe, ale też i prozdrowotne, to tak w ramach tzw. profilaktyki.
Zdaję sobie sprawę, że trochę mogę zionąć, jak również biorę poprawkę, iż to warzywo jest ciężkostrawne więc o 6 rano raczej bym tego nosem nie wciągnęła, ale to było akurat moje późne, śniadanie na wyjeździe czyli grubo po 10.00 rano, a dobre pół godziny wcześniej czyli po wstaniu zdążyłam się 'rozkręcić'.

Madziu.. ile w przybliżeniu kalorii ma taki posiłek jak na zdjęciu? Myślę, że było by to przydatne na mojej redukcji..

konto usunięte

Magda K.:
Dominik, wcale nie musisz jeść czosnku. Ja go wrzucam często, głównie ze względu na walory smakowe, ale też i prozdrowotne, to tak w ramach tzw. profilaktyki.
[...]

Lubię też. Na śniadanie można by zamiast czosnku posypać tymi bezzapachowymi kuleczkami z wyciągiem. ;)) I pomidory bez skórki, postarałaś się.
Magda Sanchez

Magda Sanchez Trener Kulturystyki,
Trener Personalny,
Instruktor Fitnes...

Dominik Ł.:
Magda K.:
Dominik, wcale nie musisz jeść czosnku. Ja go wrzucam często, głównie ze względu na walory smakowe, ale też i prozdrowotne, to tak w ramach tzw. profilaktyki.
[...]

Lubię też. Na śniadanie można by zamiast czosnku posypać tymi bezzapachowymi kuleczkami z wyciągiem. ;)) I pomidory bez skórki, postarałaś się.

Nigdy nie jadam pomidorów ze skórką, może za wyjątkiem tych świeżych 'cherry', które spożywam od święta.
Magda Sanchez

Magda Sanchez Trener Kulturystyki,
Trener Personalny,
Instruktor Fitnes...

Marcin K.:
Madziu.. ile w przybliżeniu kalorii ma taki posiłek jak na zdjęciu? Myślę, że było by to przydatne na mojej redukcji..

Posiłek nr 1:
23g białka/55g węglowodanów/9g tłuszczu = 393 kcal

Posiłek nr 2:
28g białka/62g węglowodanów/32g tłuszczu = 648 kcal
Magda Sanchez

Magda Sanchez Trener Kulturystyki,
Trener Personalny,
Instruktor Fitnes...

Sylwia Z.:
Madziu, jeśli juz fotografujesz swoje posilki to wez profesjonalnie podejdz do tematu i użyj Instagrama :D

Robię to dla siebie przede wszystkim, nie przewiduję wydania książki kucharskiej, a na pewno nie na tym etapie:)

Niemniej, poniżej coś w temacie:
http://www.tvn24.pl/internet-hi-tech-media,40/pierwszy...

http://www.tvn24.pl/internet-hi-tech-media,40/instagra...
Sylwia  Zajdel-Goleniows ka

Sylwia
Zajdel-Goleniows
ka
Marketing, PR,
komunikacja

dlaczego pomidory bez skórki? wszystko co mogę (jeśli mogę) zjadam ze skórką ;) ok, może te zimowe pomidory nie są jakies extra, ale to mi przypomina moich rodziców ktorzy WSZYSTKO obierają, odcinają nawet dół bułki :DSylwia Z. edytował(a) ten post dnia 22.01.13 o godzinie 10:25
Anna B.

Anna B. Insurance
underwriting, risk
management, internal
audit

Sylwia Z.:
dlaczego pomidory bez skórki? wszystko co mogę (jeśli mogę) zjadam ze skórką ;)

Nie wiem, jak można zjeść skórę od pomidora. Dla mnie ona jest jak folia :)

Wyślij zaproszenie do