Teresa Karolkowska

Teresa Karolkowska Category Manager

Temat: Przedszkole i żłobek ZUCH

Witam,
czy ktokolwiek z Państwa ma doświadczenia ze żłobkiem i przedszkolem ZUCH na ul. Chałubińskiego? Zastanawiam się nad posłaniem tam dzieci.

Pozdrawiam,
Teresa Olichwier
Robert B.

Robert B. Kierownik Projektu

Temat: Przedszkole i żłobek ZUCH

Ciekawe, a na tej ulicy jest przedszkole?
Teresa Karolkowska

Teresa Karolkowska Category Manager

Temat: Przedszkole i żłobek ZUCH

Mój błąd - ul. Chłopickiego, nie Chałubińskiego ;) Ale jaka to różnica - pytam o opinie tych osób, które znają przedszkole i ich dzieci do niego uczęszczają/uczęszczały...
Arkadiusz Nowiński

Arkadiusz Nowiński Business English

Temat: Przedszkole i żłobek ZUCH

Moje dzieci właśnie zaczęły chodzić do Tęczowego Ogniska na Waryńskiego. Na razie wygląda to bardzo ciekawie.

konto usunięte

Temat: Przedszkole i żłobek ZUCH

.Ten post został edytowany przez Autora dnia 21.08.15 o godzinie 10:49

konto usunięte

Temat: Przedszkole i żłobek ZUCH

Wiem że pani jest przykro ale córeczka potrzebuje indywidualnej opieki nie można zajmować się w przedszkolu tylko jednym dzieckiem .
Beata Burczyńska

Beata Burczyńska Konsultant Systems
Thinking
(Doskonalenie
procesów), Aviv...

Temat: Przedszkole i żłobek ZUCH

Witam,
ja polecam Przedszkole i żłobek Zuch Przedszkolak w Grodzisku Mazowieckim z pełnym przekonaniem. Synek (6 lat) jest w tym przedszkolu od roku i zostanie na kolejny rok (odroczenie szkoły). Jest to nasze trzecie przedszkole "w karierze", po jednym w Książenicach i drugim w Grodzisku, więc mam porównanie.

Wiem, że w Zuchu parę lat temu zmienił się właściciel i kadra, żadna pani Alicja tam nie pracuje, przedszkole i żłobek prowadzi p. Marta Pyl. W tym przedszkolu i żłobku jest prawdziwa rodzinna atmosfera, gdzie właścicielka współpracuje z wychowawczyniami po partnersku (co nie zawsze w przedszkolach jest normą), gdzie dzieciom poświęca się dużo indywidualnej uwagi, gdzie dzieci mają dużo fajnych zajęć - np. ciągle wykonują różne prace i robią to same a ja nie muszę przynosić ciastoliny i innych materiałów jak do innego przedszkola żeby dziecko miało z czego te prace wykonać. Są tańce, dogoterapia, angielski i hiszpański. Mój przedszkolak (który 2 lata temu nie jadł prawie nic oprócz nutelli) nauczył się w Zuchu jeść wszystkie warzywa, owoce itd. I jedzenia jest naprawdę dużo (a nie jak w innych przedszkolach ze "zdrowym" żywieniem dzieci zapychają się w kółko kanapkami a jabłko jest dzielone na tyle kawałków ile jest dzieci).

POLECAM ZUCHa
Marcin Piórkowski

Marcin Piórkowski BI Consultant at
MetLife

Temat: Przedszkole i żłobek ZUCH

Polecam zainteresować się nowo powstającym przedszkolem Montessori w Książenicach. Szczegóły na: http://dmuchawiec-montessori.pl lub FB: https://www.facebook.com/przedszkole.dmuchawiec

Pozdrawiam,
MarcinTen post został edytowany przez Autora dnia 19.08.15 o godzinie 12:58



Wyślij zaproszenie do