konto usunięte

Temat: Centrum Rejestracji Domen - Lerkins Group Sp. z o.o.

Naciągają na rejestracje domen.
Ja dostałem dokumenty na .eu:
formularz zamówienia i aktualizacji danych, faktura proforma, druk przelewu oraz zawiadomienie i oferta utrzymania domeny internetowej.

Wszystko za 150zł.
Nie daj się nabrać.

Więcej o firmie:
http://www.interpatrol.pl/index.php?ipatrol=2&id=19
---
pozdr.czes;-)

konto usunięte

Temat: Centrum Rejestracji Domen - Lerkins Group Sp. z o.o.

Faktycznie, nie polecam. Taka stawka? Żart.

Jak ktoś nie wierzy, polecam Netmark.pl - dokładnie to samo za 30zł netto :)
A jak się trafi w promocję, to .com czy .eu dają darmo do droższych hostingów :)

konto usunięte

Temat: Centrum Rejestracji Domen - Lerkins Group Sp. z o.o.

Drogo jak smok tyle, że nie o cenę chodziło tylko o ich sposób działania: też dostałam list - jestem właścicielką domeny ktservices.pl dostałam list od Lerkins z informacja, że zarejestrowali dla mnie domenę ktservices.eu i przekierują ja na adres ktservices.pl i pocztę też przekierują - cena 150 zł za rok. Tyle, że ja nie zamawiałam u nich domeny. Po prostu w ciemno wysyłają listy licząc na to, że część ludzi zapłaci nie wczytując się w treść listu. Do listu załączona faktura proforma i formularz przelewu.
Bartłomiej Usydus

Bartłomiej Usydus Przepisy Domeny
CentrumHandlowe

Temat: Centrum Rejestracji Domen - Lerkins Group Sp. z o.o.

Katarzyna F.:
Drogo jak smok tyle, że nie o cenę chodziło tylko o ich sposób działania: też dostałam list - jestem właścicielką domeny ktservices.pl dostałam list od Lerkins z informacja, że zarejestrowali dla mnie domenę ktservices.eu i przekierują ja na adres ktservices.pl i pocztę też przekierują - cena 150 zł za rok. Tyle, że ja nie zamawiałam u nich domeny. Po prostu w ciemno wysyłają listy licząc na to, że część ludzi zapłaci nie wczytując się w treść listu. Do listu załączona faktura proforma i formularz przelewu.


oraz często nieprawdziwe ostrzeżenie, że to ktoś inny im zlecił rejestrację takiej domeny i oni tacy dobrzy w trosce onas dają nam pierwszeństwo ;)
Cezary Zionkowski

Cezary Zionkowski Analityk
Systemowy/Biznesowy
/ Certyfikator
Energetyczny

Temat: Centrum Rejestracji Domen - Lerkins Group Sp. z o.o.

Też dostałem.
Przeczytałem, podarłem i odeślę im to co zostało z wyrazami ........ Na znaczek parę złotych znajdę ;)

Temat: Centrum Rejestracji Domen - Lerkins Group Sp. z o.o.

Ojej, numer znany (w swiecie) od dawna. Widac, ze na Polsce mozna jeszcze zarobic?
Jan T.

Jan T. Kolory Meksyku

Temat: Centrum Rejestracji Domen - Lerkins Group Sp. z o.o.

oni tych domen nawet nie rejstruja, wiec mozna samemu zarejestrowac za 10-20% ich ceny.

Wiecej mozna przeczytaj tutaj (http://www.eioba.pl/a/25a/lerkins-group-uciazliwy-ofer...

Przkret do kwadratu. Jak mozna ich zalatwic? wydaje mi sie, ze sposobem byloby gdyby kazdy przelewal na ich konto przykladowo po 1 groszu.
Bogactwa im to nie przysporzy, a zaksiegowac musza. Wtedy mozna pisac do US, ze maja nieprawidlowosci w ksiegowaniu.Jan T. edytował(a) ten post dnia 09.09.11 o godzinie 11:29
Przemysław Pilaszek

Przemysław Pilaszek live your life !

Temat: Centrum Rejestracji Domen - Lerkins Group Sp. z o.o.

eee to Wy lekkie życie macie - do mnie to i z Chin, i z GB dzwonią z typowym dla tego biznesu telefonem "firma X zgłosiła się do nas z prośbą o rejestrację domeny ZZZ.cn, ZZZ.hk, etc. Czujemy się w obowiązku powiedzieć o tym Państwu i czy są Państwo zdecydowani skorzystać z pierwszeństwa przy ich rejestracji" - ot biznes jak biznes - w końcu wszystko kręci się wokół wykreowania potrzeby u konsumenta.

w dinfo.pl .eu na pierwszy rok kosztuje 24,90 netto
Arletta Cwalina

Arletta Cwalina Fotograficzny
freelancer.

Temat: Centrum Rejestracji Domen - Lerkins Group Sp. z o.o.

Przed chwilą odebrałam identyczną propozycję co Przemek. Radzę uważać.
Babka zadzwoniła z numeru 32 4418712. Poprosiłam babkę o napisanie do mnie maila w tej sprawie i cisza... nie odezwała się więcej... Śmiech na sali. Myślą, że z idiotami mają do czynienia :| Żal.
Mariusz F.

Mariusz F. mój profesjonalny
opis

Temat: Centrum Rejestracji Domen - Lerkins Group Sp. z o.o.

....podbijam ;)

Aktualnie reklamują się jako Centrum Rejestracji Domen, dzwonili do mnie z numeru (32)441 87.., a oddzwonić można na numer (22)250 17... z resztą tych numerów mają pewnie do groma i ciut ciut.
Pani zatroskana o moje "bezpieczeństwo" zaproponowała mi rozszerzenia net. org. info. za jedyne 249 netto.... każda ;) Ale okazja !!!

Mechanizm tego ... biznesu ;) polega na tym że informują o telefonie rzekomo naszej konkurencji która chciała zarezerwować rozszerzenia naszej domeny. I biedactwa nie wiedza co mają z tym zrobić dlatego zadzwonili do nas, ale jest rozwiązanie (j.w.) mało tego trzeba działać szybko. Za 2 godziny Pani się z nami skontaktuje i ... do tego momentu jeszcze nie dotarłem, zastanawiam się ... ;) rezerwować ?
Remigiusz C.

Remigiusz C. zakupy, najchetniej
miedzynarodowe ...

Temat: Centrum Rejestracji Domen - Lerkins Group Sp. z o.o.

Przemysław Pilaszek:
eee to Wy lekkie życie macie - do mnie to i z Chin, i z GB dzwonią z typowym dla tego biznesu telefonem "firma X zgłosiła się do nas z prośbą o rejestrację domeny ZZZ.cn, ZZZ.hk, etc. Czujemy się w obowiązku powiedzieć o tym Państwu i czy są Państwo zdecydowani skorzystać z pierwszeństwa przy ich rejestracji" - ot biznes jak biznes - w końcu wszystko kręci się wokół wykreowania potrzeby u konsumenta.

w dinfo.pl .eu na pierwszy rok kosztuje 24,90 netto

dokladnie ... raz na miesiac dzwonia z chin, przesylaja tez "bardzo wazne" maile ... ten sam system dzialania
Piotr Gronkowski

Piotr Gronkowski Kierownik Działu
Realizacji Umów

Temat: Centrum Rejestracji Domen - Lerkins Group Sp. z o.o.

Mariusz F.:
....podbijam ;)

Aktualnie reklamują się jako Centrum Rejestracji Domen, dzwonili do mnie z numeru (32)441 87.., a oddzwonić można na numer (22)250 17... z resztą tych numerów mają pewnie do groma i ciut ciut.
Pani zatroskana o moje "bezpieczeństwo" zaproponowała mi rozszerzenia net. org. info. za jedyne 249 netto.... każda ;) Ale okazja !!!

Mechanizm tego ... biznesu ;) polega na tym że informują o telefonie rzekomo naszej konkurencji która chciała zarezerwować rozszerzenia naszej domeny. I biedactwa nie wiedza co mają z tym zrobić dlatego zadzwonili do nas, ale jest rozwiązanie (j.w.) mało tego trzeba działać szybko. Za 2 godziny Pani się z nami skontaktuje i ... do tego momentu jeszcze nie dotarłem, zastanawiam się ... ;) rezerwować ?

--->>> Dokładnie wczoraj miałem taką samą sytuację, okazało się oczywiście że domeny są wolne i można je rezerwować za 30zł.
Piotr G.

Piotr G. Budownictwo -
remonty i
wykończeniówka

Temat: Centrum Rejestracji Domen - Lerkins Group Sp. z o.o.

Czy można Waszym zdaniem coś z tym zrobić, aby ukrócić taką działalność? Co osoby "wkręcone" mogę w takiej sytuacji zrobić? Ciekaw jestem rozwoju sytuacji. Polska niby cywilizowany kraj, a takie rzeczy się dzieją. Owszem, można psioczyć na ludzi, którzy "wpadli". Myślę jednak, że nie tędy droga ...Piotr G. edytował(a) ten post dnia 23.12.11 o godzinie 21:20
Piotr G.

Piotr G. Budownictwo -
remonty i
wykończeniówka

Temat: Centrum Rejestracji Domen - Lerkins Group Sp. z o.o.

Znalazłem dyskusję na ten temat na pewnym forum:
http://forumprawne.org/nowe-technologie/251387-uwolnic...
Artur W.

Artur W. Pracownia Projektowa
SNUG.pl / manager

Temat: Centrum Rejestracji Domen - Lerkins Group Sp. z o.o.

Piotr G.:
Znalazłem dyskusję na ten temat na pewnym forum:
http://forumprawne.org/nowe-technologie/251387-uwolnic...

Wskazany przez Ciebie link do dyskusji na Forum to zupełnie inna kwestia. Dwie różne sprawy, a wskazana przez Ciebie jest bardziej niebezpieczna, niż działania krakowskiego Lerkins Group.
Piotr G.

Piotr G. Budownictwo -
remonty i
wykończeniówka

Temat: Centrum Rejestracji Domen - Lerkins Group Sp. z o.o.

Dziękuję za informację. Wiem, że przeciw nim katowicka prokuratura prowadzi postępowanie. Pozdrawiam,
Mαrek S.

Mαrek S. lektor-dyrektor ;)

Temat: Centrum Rejestracji Domen - Lerkins Group Sp. z o.o.

Dzisiaj dzwonili do mnie z "Cośtam Domain Service"; piszę "coś tam", bo dzwoniący miał kompletnie kijową dykcję i niewiele udało się z jego bełkotu zrozumieć.
To, że chcą mi wcisnąć dodatkowe domeny, to załapałem, poprosiłem o ofertę na maila i nic... Cisza... Dzwonili z numeru 533 301 884.

konto usunięte

Temat: Centrum Rejestracji Domen - Lerkins Group Sp. z o.o.

Potwierdzam. To zwykli naciągacze, oszuści. Nie dajcie się nabrać i sami zarejestrujcie domenę za 10 % ich oferty lub nawet jeszcze taniej, a korzystając z różnych promocji można nawet za darmo.
Artur C.

Artur C. .unknown

Temat: Centrum Rejestracji Domen - Lerkins Group Sp. z o.o.

Właśnie dzisiaj dostałem od nich list z możliwością wykupienia domeny w *.eu oraz przekierowaniem jej na moją już aktywną domenę *.pl - wszystko za 150zł brutto :)
Anita Frankowiak

Anita Frankowiak Prof. UWM, dr hab.
nauk
humanistycznych,
kulturoznawca, f...

Temat: Centrum Rejestracji Domen - Lerkins Group Sp. z o.o.

Mam domenę instytutdyplomacji.edu.pl i ta sama sytuacja, co u moich poprzedników. W tamtym roku dałam się nabrać, dziś przyszła faktura na 122 zł i nie dam się oszukać. Uważajcie!



Wyślij zaproszenie do