konto usunięte

Temat: Metafizyka w Forexie

Czy zdarzyły wam się jakieś cuda na Forexie ? Jakieś dziwne przypadki z nieba wzięte. Ja miałem na przykład zdarzenie gdzie podczas snu śniło mi się że wykres pójdzie silno w górę kiedy się obudziłem i spojrzałem na rynek okazało się że taka sytuacja się wydarzyła. Zauważyłem że nie tylko ja miałem takie sny. Znam jeszcze 3 osoby które miały podobne przypadki i które twierdzą że tak działa podświadomość dając nam wskazówki tego co będzie w przyszłości.Krzysztof Doliński edytował(a) ten post dnia 03.11.10 o godzinie 20:21
Wojtek B.

Wojtek B. uraburos

Temat: Metafizyka w Forexie

Facet spasoj zaczyna cie ponosic.
Posluchaj starego jazzu, wyjdz troche na powietrze.Realny swiat to nie to co migotrze kolorowo na ekranie.
Wreszcie znadz wkoncu dziewczyne, dotknij "czegos miekiego i puszystego" - i nie pisze twoim Fredzie.
Posluchaj a bedziesz zdrowszy i "bogatszy"

konto usunięte

Temat: Metafizyka w Forexie

Krzysztof Doliński:
Czy zdarzyły wam się jakieś cuda na Forexie ? Jakieś dziwne przypadki z nieba wzięte. Ja miałem na przykład zdarzenie gdzie podczas snu śniło mi się że wykres pójdzie silno w górę kiedy się obudziłem i spojrzałem na rynek okazało się że taka sytuacja się wydarzyła. Zauważyłem że nie tylko ja miałem takie sny. Znam jeszcze 3 osoby które miały podobne przypadki i które twierdzą że tak działa podświadomość dając nam wskazówki tego co będzie w przyszłości.Krzysztof Doliński edytował(a) ten post dnia 03.11.10 o godzinie 20:21

Nie przejmuj się krytyką Krzysztof i komentarzami, a co do tych cudów to lepiej żebyś na nie nie liczył zbytnio tylko twardo wziął się za robotę. Wspierać się snami owszem możesz bo sam tak robię od wielu lat i wiem co to jest i tu cię popieram. Sen jednak nie złoży za ciebie zlecenia ani nie ustawi stopa tam gdzie trzeba ;)

Może wyjdzie z tego wątku jakiś offtop,ale skoro już jest temat to ok.

pozdrawiam
Arek Łyjak
Wojtek B.

Wojtek B. uraburos

Temat: Metafizyka w Forexie

Arek Łyjak:
Krzysztof Doliński:
Czy zdarzyły wam się jakieś cuda na Forexie ? Jakieś dziwne przypadki z nieba wzięte. Ja miałem na przykład zdarzenie gdzie podczas snu śniło mi się że wykres pójdzie silno w górę kiedy się obudziłem i spojrzałem na rynek okazało się że taka sytuacja się wydarzyła. Zauważyłem że nie tylko ja miałem takie sny. Znam jeszcze 3 osoby które miały podobne przypadki i które twierdzą że tak działa podświadomość dając nam wskazówki tego co będzie w przyszłości.Krzysztof Doliński edytował(a) ten post dnia 03.11.10 o godzinie 20:21

Nie przejmuj się krytyką Krzysztof i komentarzami, a co do tych cudów to lepiej żebyś na nie nie liczył zbytnio tylko twardo wziął się za robotę. Wspierać się snami owszem możesz bo sam tak robię od wielu lat i wiem co to jest i tu cię popieram. Sen jednak nie złoży za ciebie zlecenia ani nie ustawi stopa tam gdzie trzeba ;)

Może wyjdzie z tego wątku jakiś offtop,ale skoro już jest temat to ok.

pozdrawiam
Arek Łyjak

I nastepny qrwa.
A co ty myslisz, ze przez pierwsze 2 lata nie snilem, nie budzilem sie po 4x w nocy i nie bieglem pod wplywem jakiegos proroczego glosu do biura!
Az moja Zona powiedziala albo qrwa zyjesz albo forexujesz.
Lazilem jak jakis zoombi. Teraz to olewam - kalkuluje, analizuje, ustawiam i mam to mniejwiecej w 4 literach.
To tyle nie chcialem jezdzic po Chlopaku bo jeszcze z tego co go obserwuje nie stracil-ja juz tak i bolalo.
To tyle

konto usunięte

Temat: Metafizyka w Forexie

Forex nie, to raczej bzdury, ale kiedyś przyśnił mi się kurs akcji, które kupiłem - kilkaset procent wyższy od ceny zakupu i po kilku miesiącach rzeczywiście był taki kurs. Tylko moim zdaniem to nie jest żadne proroctwo, jasnowidztwo, czy coś w tym rodzaju, robiłem wcześniej analizę tej spółki i podświadomie, lub nie wiedziałem na co ją stać i jaka powinna być racjonalna wycena rynkowa. To raczej nie jest żadna metafizyka;)

konto usunięte

Temat: Metafizyka w Forexie

Wojtek B.:
I nastepny qrwa.
A co ty myslisz, ze przez pierwsze 2 lata nie snilem, nie budzilem sie po 4x w nocy i nie bieglem pod wplywem jakiegos proroczego glosu do biura!

Gratuluje! Myślę, że biegłeś.
Az moja Zona powiedziala albo qrwa zyjesz albo forexujesz.

Współczuje. Żonie.
Lazilem jak jakis zoombi. Teraz to olewam - kalkuluje, analizuje, ustawiam i mam to mniejwiecej w 4 literach.

Więc daj chłopakowi, jak go nazwałeś, żeby też tego spróbował jeśli ma ochotę. Jak utopi to będzie wiedział. Poza tym napisałem, że sen to nie wszystko i stopa ustawiać musi umieć ręcami a nie snami.
To tyle nie chcialem jezdzic po Chlopaku bo jeszcze z tego co go obserwuje nie stracil-ja juz tak i bolalo.
To tyle

pozdrawiam
Witold Stelmach

Witold Stelmach pasjonat rynków
finansowych

Temat: Metafizyka w Forexie

Krzysztof Doliński:
Czy zdarzyły wam się jakieś cuda na Forexie ? Jakieś dziwne przypadki z nieba wzięte. Ja miałem na przykład zdarzenie gdzie podczas snu śniło mi się że wykres pójdzie silno w górę kiedy się obudziłem i spojrzałem na rynek okazało się że taka sytuacja się wydarzyła.

Problem polega na tym, że jak Ci się przyśni co się stanie, to przecież na tym nie zarobisz, no chyba, że otworzysz zlecenia przez sen.:)

Pograj tak z rok, jak zarobisz, masz swój system.:))))))))))))))Witold Stelmach edytował(a) ten post dnia 03.11.10 o godzinie 21:36
Łukasz Fijołek

Łukasz Fijołek Prezes zarządu FK
CAPITAL Sp. z o.o. /
FOREX Trader

Temat: Metafizyka w Forexie

Owszem bywały takie akcje, jak pracowałem swego czasu po 14-16h na dobę 6-7 dni w tygodniu - bardzo często śniły mi się świece japońskie (nie wiedzieć czemu...)

A z takich ciekawostek to widziałem wykres w trzecim wymiarze- kosmos :))
(oczywiście przez sen)

konto usunięte

Temat: Metafizyka w Forexie

Tutaj filmik który może coś sugerować. Choć oczywiście jest to tylko teza.

http://www.youtube.com/watch?v=EFoz5F36RM0Krzysztof Doliński edytował(a) ten post dnia 03.11.10 o godzinie 22:27

konto usunięte

Temat: Metafizyka w Forexie

A tutaj drugi ciekawy filmik.

http://www.youtube.com/watch?v=LRHv_LXyEC8&feature=rel...

konto usunięte

Temat: Metafizyka w Forexie

I jeszcze jeden :)

http://www.youtube.com/watch?v=STBQGnlgn2s

konto usunięte

Temat: Metafizyka w Forexie

Łukasz Fijołek:
Owszem bywały takie akcje, jak pracowałem swego czasu po 14-16h na dobę 6-7 dni w tygodniu - bardzo często śniły mi się świece japońskie (nie wiedzieć czemu...)

"co sie komu w duszy gra, co kto w swoich widzi snach"

"Wesele" Magdaleny Konopnickiej

Żartowałem. Wiecie kogo,

Miłych snów!

konto usunięte

Temat: Metafizyka w Forexie

"co sie komu w duszy gra, co kto w swoich widzi snach"


"Wesele" Magdaleny Konopnickiej
Żartowałem. Wiecie kogo,

Miłych snów!


Tell me what you dream, I tell you who you are. :)

konto usunięte

Temat: Metafizyka w Forexie

Wojtek B.:
Facet spasoj zaczyna cie ponosic.
Posluchaj starego jazzu, wyjdz troche na powietrze.Realny swiat to nie to co migotrze kolorowo na ekranie.
Wreszcie znadz wkoncu dziewczyne, dotknij "czegos miekiego i puszystego" - i nie pisze twoim Fredzie.
Posluchaj a bedziesz zdrowszy i "bogatszy"

To będzie w następnym temacie "Jak grać w Forexa i nie zwariować" :)
Łukasz Fijołek

Łukasz Fijołek Prezes zarządu FK
CAPITAL Sp. z o.o. /
FOREX Trader

Temat: Metafizyka w Forexie

Ciekawe filmiki :)

Odnośnie fraktali i zachowań cen na rynku to świetnym przykładem jest Teoria Fal Elliotta. Poniższy schemat mówi sam za siebie...


Obrazek
Łukasz Fijołek edytował(a) ten post dnia 04.11.10 o godzinie 09:07

konto usunięte

Temat: Metafizyka w Forexie

Krzysztof Doliński:
Tell me what you dream, I tell you who you are. :)

Krzysiek mnie się śni Trinity z Matrixa i jeśli to źle to napisz mi na priv,żebym się nie wstydził publicznie. Dzięki;-)
Józef R.

Józef R. "Naszym zadaniem
życiowym nie jest
prześciganie innych,
l...

Temat: Metafizyka w Forexie

Krzysztof Doliński:
Ale Ci się nudzi... wymyślasz coraz głupsze tematy... wiem, wiem czepiam się ;)
... co do filmików to już ma to zastosowanie w analizach, jak wspomniał Łukasz (fale Elliota) czy poziomy Fibonacciego.
Jarek Muras

Jarek Muras eyetracking.pl

Temat: Metafizyka w Forexie

Prawda jest taka ze najlpeszy trading to oparty o siec neuronową, puki co lepszej niż nasza nie wynaleziono. Niestety nie jest wbrew pozorm łatwa w obsłudze :). Reszta to złudzenie obrazu sytuacji na rynku. Religia analizy technicznej :DJarek Muras edytował(a) ten post dnia 04.11.10 o godzinie 13:15

konto usunięte

Temat: Metafizyka w Forexie

Józef R.:
Krzysztof Doliński:
Ale Ci się nudzi... wymyślasz coraz głupsze tematy... wiem, wiem czepiam się ;)
... co do filmików to już ma to zastosowanie w analizach, jak wspomniał Łukasz (fale Elliota) czy poziomy Fibonacciego.


Bardziej chodziło mi tutaj o interpretacje snu, który być może jest falą, a nawet fraktalem przekazującym informacje do mózgu w postaci snu, dzięki czemu możemy przewidzieć przyszłość. No oczywiście zawsze można skorzystać z telefonu komórkowego :)
Anna Diana Dąbrowska

Anna Diana Dąbrowska DIF BROKER Dom
Maklerski

Temat: Metafizyka w Forexie

Metafizyka a forex

sen nie uważam za metafizykę, choć sen miałam takie jeden, cały obecny wzrost pary euro/usd, na samym dnie zaraz po małej świeczce doji ( dodajmy iż nie widziłam jej przed snem) sen by i jednym ruchem edek przebil ostatnie szczyty 1,5

to był w sam raz dobry long term sen, ale nie przykuwałbym większej uwagi do snów

Natomiast metafizyka to dużo ciekawszy temat. Fraktale, fale elotoa, liczby Fibonacciego, ład przyrody i giłdy. To bardzo mi odpowiada, taka spójność.

Jeszcze jeden ciekawy aspekt niedawno odkryłam. Iż gdy zna się już trochę rynek, ma się swój system to pozostała praca nad sobą. Praca nad sobą w szerokim wymiarze. Doszłam do wniosku, iż człowiek w swoim życiu ma wilele okazji, aby się doskonalić jako osoba, poprzez różne role, które pełni lub poprzez rzeczy jakimi się zajmuje.

Jeśli ktoś zajmuje się tradingiem tak na serio, to to może być środkiem do jego dojrzewania, przemiany, doskonalenia siebie.

MASTER YOURSELF :)



Wyślij zaproszenie do