konto usunięte

Temat: Uzdrawianie z nowotworu...metoda NIA...czy to przestepstwo

czy propagowanie i czerpanie korzyści majątkowych z takiej " metody leczenia" jest PRZESTĘPSTWEM ???
"wyleczenia" z nowotworu (-wg.twórcy i propagatorów -całkowicie usuwa komórki rakowe ???!!!) leczy tez AIDS ,artretyzmu itd

* a tutaj "wyniki stosowania tej metody"
http://free4web.pl/3/2,165699,420428,7923578,0,Thread....

-----------------------poniewaz temat który był pod tym linkiem został... wykasowany !!! to proszę o przeczytanie tekstu jaki tam widniał( tak dla bezpieczeństwa ... został skopiowany przeze mnie) .cyt.

" DO Wszystkich na Forum!!
Długo zastanawiałem się czy poniższy tekst opublikować . Miałem rózne odczucia.Ale po przeanalizowaniu wszystkich ZA i PRZECIW zdecydowałem jedak
o publikacji . Wziąłem również pod uwagę Was wszystkich aby po przeczytaniu niżej zamieszczonej treści, podjęliście odpowiednie decyzje odnośnie Waszego zdrowia a w związku z tym podjęcia może innych decyzji.
Pewnie niektórzy z Was moją decyzje żle ocenią. Akurat na tym najmniej mi zależy.
Straciłem najbliższą mi osobę i tylko to się teraz liczy. Mój ból po stracie żony jest niczym z ewentualnymi Waszymi krytykami.

Niestety moja żona zmarła 7 Stycznia 2010 roku o godz. 17,25 w wieku 55 lat na raka trzustki -mimo stosowania metody NIA przez 7 miesiecy!! Jak powiedział ALEX ( poniżej w tekście ) nie wspomniałby o tym nokomu gdyby moja żona była na drodze do wyzdrowienia. Zmarła i jestem wiec zwolniny ( według słów Pana Polańskiego) z publikacji tego e-maila na tym Forum . On sam tego do dnia dzisiejszego nie zrobił mimo zapewnienia.

Ten ( pierwszy) e-mail napisał do mnie Olek Polański .Dowiedzcie się wszyscy na tym Forum jaka jest opinia Pana Polańskiego o dr.Ashkarze i jego metodzie.

<<<<<Michale - jesli robiliscie metode przez 7 miesiecy, to zgodnie z tym co twierdzi Ashkar,po dwoch miesiacach nie powinno byc we krwi i limfie zadnych kancerogenow - a wiec nawet przy beznadziejnym stanie psychiki i ogromnej produkcji promotorow, nie powinny powstawac komorki nowotworowe, a te co juz byly powinny powoli sie wydalac lub w jakis sposob likwidowac z organizmu.
Jesli po dwoch miesiacach kondycja Marysi byla dobra, czyli obecne w organizmie komorki nowotworowe tworzace sie z komorek zdrowych przez polaczenie z promotoremi przestaly grabic komorki zdrowe z organow odpowiedzialnych za zycie (np. trzustki, watroby, itp), to faktycznie powinno nastapic zatrzymanie choroby i powolny jej nawrot, jako, ze organizm po oczyszczeniu wznawia produkcje nowych, zdrowych komorek.
Jesli taki stan rzeczy nie nastapil to znaczy ze dwumiesieczny okres oczyszczania krwi i limfy z kancerogenow jest tylko teoria wymyslona przez Georga (faktycznie tak jest bo nie robil on zadnych badan krwi w temacie oczyszczania z kancerogenow - nie wspomne o innych zanieczyszczeniach).
Pisalem do niego w tej sprawie gdyz dostalem takie pytanie od jednego z lekarzy i nie moglem na niego odpowiedziec. George nie kazal mi wdawac sie w dyskusje z lekarzami twierdzac ze tylko on moze odpowiedziec na ich pytania - odpisalem, ze w tej kwestii nie ma znaczenia czy odpowiem ja czy tez on - bo nikt z nas nie ma na to odpowiedzi, jako ze nie bylo robionych zadnych testow na czystosc krwi.
Napisalem Georgoi, ze jesli kiedykolwiek na spotkaniu padnie takie pytanie z sali to on na niego nie odpowie - bo nie ma zadnych testow ktore by potwierdzaly jego teorie - a jesli nie ma to znaczy ze jest to jedynie teoria nie poparta faktami i nie mozna jej upowszechniac gdyz zakrawa to na oklamywanie ludzi.
Napisalem Georgowi, ze aby oczyscic krew i limfe z kancerogenow, organizm praktycznie musi wymienic calosc posiadanych plynow - jest tego pewnie ponad 5 litrow a moze wiecej.
W ciagu 2ch miesiecy, za posrednictwem cieciorki i papieru w kanapce kapuscianej, wyplynie z czlowieka moze lekko ponad pol litra plynow a wiec organizm wytworzy czystych i zdrowych tyle samo. Pozostale 85% bedzie dalej zanieczyszczone!!!!!!
Praktycznie wiec nie ma fizycznej mozliwosci na oczyszczenie krwi w ciagu dwoch miesiecy uzywajac cieciorke. Nalezy uzywac jakies wspomagacze metody NIA ktora pewnie w tym okresie jedynie wzmocni system immunologiczny.
Pewnie sie nieco zdziwisz, ze tak pisze, ale przeprowadzilem z Georgiem wiele rozmow i mielismy sporo dyskusji i wymiany zdan, niekoniecznie zgadzajac sie w pewnych kwestiach - ktore tak mnie jak i kazdemu innemu, zdrowo i logicznie myslacemu czlowiekowi, po prostu nie pasuja. Jezeli cos mozna sprawdzic w badaniach i testach to powino sie to zrobic aby wydac jakiekolwiek oswiadczenie z teza stuprocentownosci.
Dla mnie osobiscie (co powiedzialm Georgowi i usunalem z wiekszosci tlumaczenia na nowej wersji DVD) nie ma mozliwosci aby metoda NIA oczyszczala krew wciagu 2ch miesiecy w 100 procentach a nawet w ciagu 6ciu miesiecy. Napewno tez nie jest to jedyna metoda na leczenie raka a jeszcze bardziej nie jest metoda ktora leczy w 100% ta chorobe. Pokazuje to wiele przykladow smierci jakie juz mielismy wsrod stosujacych cieciorke. George twierdzi oczywiscie ze jesli ktos nie wyzdrowieje to znaczy ze jest za pozno - ale z kolei nie potrafi on sprecyzowac kiedy nie jest za pozno!
Przyklad twojej Marysi tez o czyms swiadczy - siedem miesiecy powinno (zgodnie z zalozeniami Georga) calkowicie i w 100% oczyscic czlowieka z kancerogenow i komorek rakowych - zwlaszcza jesli nie brała chemii! Tak sie niestety nie dzieje i cos tutaj nie gra.
Teoria Georga (a jest to tylko teoria) sprawdza sie jak na razie jedynie w artretyzmie i astmie- na co sa dowody w postaci oswiadczen chorych ktorzy uzyskali poprawe.
Niewielkie pozytywne efekty w kwestiach rakowych niekoniecznie nalezy przypisywac tylko NIA, jako ze ludzie stosuja odpowiednie diety, suplementy i staraja sie utrzymywac emocje na wodzy. Jesli chodzi o profilaktyke, to napewno NIA najlepiej sie tutaj spisuje pod wzgledem efektywnosci.
Ja po 6ciu miesiacch zrobie badanie krwi w ciemnym polu widzenia i wtedy zobaczymy jak faktycznie dziala NIA na krew. Osobiscie mam wiele watpliwosci bo za duzo ludzi umiera w trakcie terapii a jesli jak twierdzi George jest to metoda w 100% leczaca raka, to nikt nie powinien umrzec - oprocz tych ktorzy odejda w ciagu 2ch miesiecy - mozna wtedy zalozyc ze nie zdazyla sie oczyscic krew z kancerogenow a produkcja promotorow byla tak duza ze ciagle powstawaly komorki nowotworowe zabierajace komorki zdrowe z organow witalnych.

Pilnie obserwuje Forum ale niewiele sie wlaczam na razie w dyskusje. George jest wspaniałym czlowiekiem ale osobiscie mysle ze nie we wszystkim ma racje i wiele aspektow choroby nowotworowej nie wzial pod uwage - przede wszystkim, nie wzął pod uwage czynnika duchowego w leczeniu, ktory ma ogromne znaczenie, a w ktory on nie wierzy. Fizyka niestety nie moze wszystkiego wytlumaczyc ani tez rozwiazac, jako ze czlowiek to nie tylko fizyczne cialo ale takze i duch - jesli choruja to razem. Nie mozna leczyc tylko jednego bo to walka z wiatrakami.

Ale ci napisalem - tylko jednak dlatego, ze poprzez wizyte u was, poznanie was, staliscie sie bliskimi dla mnie i wasze problemy rzutuja na moje samopoczucie. Poprzez promowanie NIA czuje sie niejako odpowiedzialny za tych ludzi ktorzy stosuja ta metode.
Metoda, w ktorej pojawia sie coraz wiecej niewiadomych - ktore to niewiadome tak naprawde mozna sprawdzic i George tego nie zrobil, opierajac sie jedynie na teorii - ta jednak, pomimo tego ze jest napewno wspaniala, to jednak wymaga wiele udoskonalen.
Mam nadzieje, doswiadczenia ludzi stosujacych NIA przyczynia sie do tego, ze dopracujemy sie naprawde efektywnej metody leczenia raka.

Na razie zatrzymaj to dla siebie co napisalem. Sa to moje odczucia i nikomu oprocz ciebie jeszcze o tym nie wspominalem i nie wspomnialbym, jesli Marysia bylaby na drodze wyzdrowienia.

Serdecznie pozdrawiam ciebie i cala rodzine!
Alex >>>>>>>>>

Teraz moje słowa!
Teoria Pana Ashkara to FIKCJA !!!!!! nie poparta żadnymi dowodami !!!!!

To jeszcze jeden e-mail który otrzymałem po powiadomieniu Pana Polańskiego o śmierci mojej żony.

<<<<< Michale - Przyjacielu!
Nawet nie wiesz jak mi jest smutno i przykro i lez powstrzymac nie moge!
Na forum przedstawilem ostatni email od Ashkara gdzie on nawet pisze o tobie - on fizyk to gówno sie orientuje ze niektore nowotwory trzustki sa nieoperacyjne!
Pewnie mu tez jest glupio z uwagi na swoje zdecydowane twierdzenie o tym ze NIA leczy kazdego raka w 100% - niestety tak nie jest!
Ja bylem w 100% przekonany ze Maria bedzie z nami razem celebrowac pozytywne efekty terapii NIA - okazuje sie jednak ze nie tylko ona tego nie doczeka. Wielu innych takze nie potwierdzi skutecznosci tej terapii - nie wiemy czym to jest powodowane i podejrzewam ze George nie ma tez na to odpowiedzi. Boje sie ze na spotkaniach w maju (o ile sie odbeda - bo jak nie bedzie funduszy to ja sie nie pisze na miesiac jezdzenia po Polsce z dokladaniem swoich funduszy do tej promocji! Mam juz 60-tke i czas pomyslec o sobie) niektorzy dadza Ashkarowi popalic z konkretnymi i pewnie dla niego klopotliwymi pytaniami.

Sciskam cie serdecznie i szczerze wspolczuje!
Alex >>>>>>>

PS:
Wybór zastosowania tej metody był mój i mojej żony. Poparty zapewnieniami dr.Ashkara ,że ta metoda jest 100 procentowa w każdego rodzaju raka i innych chorób. Jak z tego wynika człowiek do końca swojego życia jest często łatwowierny i często głupi.
Mam pretensje do Olka Polańskiego ,że dużo wczesniej wiedział o efektach tej metody ale nie przekazał jej nie tylko mnie ale również innym stosującym ta metodę .Wręcz przeciwnie ,promował ją z całym swoim zaangażowaniem. Człowiek w chwili zagrozenia łapie się wszystkiego. Ale niestety ta metoda nie leczy i nie wyleczy nikogo z powaznych chorób a i z tych mniej poważnych również.Dlatego uwazam ,że to Forum i ta metoda powinna znikąć .Dla dobra ludzi chorych i dla dobra propagatorów metody NIA.
Nie można dawać ludziom 100 procentowej nadzieji na coś co nie pomaga i nie jest potwierdzone wyleczeniami z pełnymi danymi osób wyleczonych. Wiedząc ,że taka terapia jest nieskuteczna zawsze można było ( czy można ) poddac się metodom konwencjonalnym aby mieć cząste nadzieii na wyleczenie. W metodzie Ashkara nie ma nawet tej – cząstki!!
Tytuł tej metody dr.Ashkara powinien brzmieć – JEST MOJA METODA NIA , NIE WIEM NA ILE SKUTECZNA ALE JAK CHCECIE SPRÓBUJCIE A NÓZ POMOŻE.
Takie sformułowanie było by UCZCIWE i każdy sam zadecydowałby co zrobić i jakie leczenie zastosować. Na własną odpowiedzialność.

PS: Jestem pewien że Pan Polański wnikliwie i codziennie obserwuje to forum. Mam jednak również nadzieję ,że mojej wypowiedzi nie usunie. Jeżeli jednak by tak się stało będę je publikował na wszystkich wątkach tego Forum – nieustannie aż Wszyscy z Was zdążą je przeczytać.

Dołączam jeszcze inną ( tez e-mail) wypowiedz WETRERANA tego forum który je opuścił z powodu usuwania przez p.Polańskiego niewygodnych wypowiedzi o metodzie NIA.

Tekst :
Smutna, tragiczna sytuacja. Gdy przestałeś udzielać się na forum czułem że coś się dzieje ,
miałem jednak nadzieję, że nie jest aż tak źle.
Szczerze mówiąc mogę jedynie wyobrazić sobie co czujesz, bo sam podobnych, osobistych doświadczeń
jeszcze nie mam ... i mam nadzieję że jeszcze długo mieć nie będę..

Jest mi bardzo smutno. Byłem prawie pewien że wygracie.
Pojawiła się nowa metoda - była nowa nadzieja.
Smutne.

Jedyne co mnie w takim momencie pociesza to głębokie przekonanie że ciało umiera a dusza żyje dalej.

Dobrze, że masz dzieci - jeśli istnieje możliwość bycia razem , to może być spore wsparcie w takich chwilach.

Co do Alexa.
Od pierwszego dnia nie podzielałem jego bezkrytycznego , ślepego wręcz fanatycznego optymizmu.
Nie podzielałem też wielu wywodów Ashkara.Jedyna 100% metoda - bzdura,
Stwierdzenie że po dwóch miesiącach stosowania NIA wypływa czysta limfa ( nie wypływa już krew ) bzdura -
stosuję NIA już ponad 8 - my miesiąc i krew jest w limfie codziennie ( może Polacy są ulepieni z innej gliny ).
Zgadzałem się ż Krisskrosem że Alex nie rozumie ( nie rozumiał ) psychiki osób chorych na raka.
Miałem jednak głęboką nadzieję ( podobnie jak wielu ludzi z Forum ), że metoda okaże się skuteczna.
I że w wersji minimum będzie można jeśli nie całkowicie wyleczyć to przynajmniej skutecznie zatrzymać jej rozwój.

W zakresie Alexa moje odczucia są ambiwalentne - wierzę że miał dobre chęci, poświęcił sporo swojego czasu i energii
, możliwe że i pieniędzy , niestety cała sprawa została przeprowadzona zbyt brawurowo z ułańską fantazją, wysoce nieprofesjonalnie..
"Porzuć leki - weź cieciorkę " uważałem za postępowanie wysoce nierozważne, zbyt ryzykowne.
Dawałem temu wiele razy wyraz na forum.
Jako administrator forum Alex usuwał wypociny malkontentów - bardzo dobrze , bo potrafili rozwalić każdą ciekawą dyskusję.
Jednak kiedy zaczął usuwać wpisy osób chorych na raka którzy, zaczęli pisać o swoich wątpliwościach, braku efektów leczniczych,
tego nie chciałem zaakceptować dlatego odszedłem z forum. Mój post o przyczynach mojego odejścia z forum też został usunięty.

Pozdrawiam WAS wszystkich Michał

PS:

W odpowiedzi do pytań jakie niektórzy z Was mi zadają, odpowiadam.
To forum dla mnie już nie istnieje.
W chwili obecnej obserwuję tylko i wyłącznie Wasze opinie w zamieszczonym moim nowym WĄTKU.
Dziekuję tym którzy złozyli mi wyrazy współczucia - dziekuję.
Przepraszam ale nie bede odpowiadał na żadne pytania ani Wasze opinie.
Moja boleść i pustka po stracie mojej najdrozszej żony nie pozwala mi na to.
W tej chwili jestem tylko ciekaw Waszej opini którą wyrażacie w tym watku i będę to obsrwował jeszcze przez 7 dni.Po tym terminie terapia Pana Ashkara zniknie z mojego komputera i z mojej pamięci.
Życzę Wam Wszystkiego najlepszego a tym NAPRAWDĘ CHORYM powrotu do zdrowia bez wzgledu na to na jaką terapię się zdecydujecie.

Michał"

*a to link,gdzie dr.Ashkar twierdzi,że metoda ta uzdrawia w 100%

http://pomagamy-dzieciom.net/medycyna/metoda-nia-wylec...

-------------jak widzę ,ten link tez przestał działać !!!choc kiedy był tutaj umieszczony jeszcze działał !!!

*Tu można też obejrzeć ciekawy filmik na ten temat, również o naszych "lekarzach"

http://www.tvn24.pl/-1,1643387,0,1,lekarze-radza-rosli...

*Najobszerniej temat poddał krytyce kolega na blogu, gdzie nawet przyjrzał się rzekomej chorobie nowotworowej Ashkara

http://blogdebart.pl/2010/03/07/warzywko-w-lydzi/Tobiasz Choręziak edytował(a) ten post dnia 28.10.10 o godzinie 14:08
Kasia W.

Kasia W. Project Manager,
analityk; spec od
rozwiązań
niemożliwych

Temat: Uzdrawianie z nowotworu...metoda NIA...czy to przestepstwo

Panie Tobiaszu, jakiej porady prawnej Pan oczekuje?

konto usunięte

Temat: Uzdrawianie z nowotworu...metoda NIA...czy to przestepstwo

oczekuje i prosze o odpowiedzi od Prawników...

1.czy rozpowszechnianie takiej metody "uzdrawiania z nowotworu" jest przestepstwem?

2.czy czerpanie korzyści majatkowej z rozpowszechniania tej "metody" jest przestepstwem?

2.czy głoszenie,że taka metoda "uzdrawia z nowotworu" jest przestepstwem?Tobiasz Choręziak edytował(a) ten post dnia 15.10.10 o godzinie 12:53

konto usunięte

Temat: Uzdrawianie z nowotworu...metoda NIA...czy to przestepstwo

Bardzo prosze prawników o wypowiedzi !

Uważam,że sprawa jest bardzo poważna...bo zagraża wielu osobom szukającym skutecznego leku...

konto usunięte

Temat: Uzdrawianie z nowotworu...metoda NIA...czy to przestepstwo

§ 744 KK stanowi :

kto przy pomocy cudu lub innej metody doprowadza osobę smiertelnie chorą, nieswiadomą lub nawet za jej przyzwoleniem do całkowietego uzdrowienia
podlega karze grzywny do milona złotch , karze ograniczenia wolnosci do 10 lat
lub obu tym karom łącznie

jest tylko jeden problem
prawo wymaga aby to prokuratura udowodniła ze to to się stało za pomoca cudu
w przeciwnym wypadku mozna to jako przypadek uznac
a tylko cuda są karalne z KK

konto usunięte

Temat: Uzdrawianie z nowotworu...metoda NIA...czy to przestepstwo

mało smieszne !!!!!!!

konto usunięte

Temat: Uzdrawianie z nowotworu...metoda NIA...czy to przestepstwo

czy taki proceder nosi znamiona przestepstwa ???
Jolanta D.

Jolanta D. Rekruterów zapraszam
do kontaktu -
stanowiska
menadżerskie

Temat: Uzdrawianie z nowotworu...metoda NIA...czy to przestepstwo

Panie Tobiaszu. Czy naprawdę musi Ban bezustannie zaśmiecać forum? Przy następnym "pytaniu" proponuję odswieżyć jeden z Pana licznych wątków.

Temat: Uzdrawianie z nowotworu...metoda NIA...czy to przestepstwo

moim zdaniem proceder rozmaitych szamanów nie nosi znamion przestępstwa, dopóki dokonujący "leczenia" nie podaje się za lekarza, a stosowane procedury za procedury medyczne i dopóki nie gwarantuje jego skuteczności.

gdyby przestępstwem w Polsce byłoby wzbudzanie nadziei albo oferowanie nietypowych usług należałoby zamknąć całe branże gospodarki - od pielgrzymkowej, przez prawniczą po homeopatię

konto usunięte

Temat: Uzdrawianie z nowotworu...metoda NIA...czy to przestepstwo

dla młodziezy wychowanej na Need For Speed czy teksanskiej masakrze piła mechanicza nie miesci sie w przysłowiowej ,,pale " ze podobny przypadek opisał jeszcze przed wojna ( i to wcale nie japonska ) Tadeusz Dołega Mostowicz
a pozniej nakręcono o tym film ,,Znachor "

Pan Tobiesz pokłada bezgraniczne zaufanie w lekarzach
i słusznie
nie wszyscy jak mecenas Ziobro odzegnują ich od czci i wiary
jednego tylko Pan Tobiasz nie bierze pod uwagę
wszelkigo typu ,,przeginki " zarówno w lewo jak i w prawo mogą prowadzić do nadwyręzenie kręgosłupa ..... moralnego
podobnie jak niczym nie okiełznane parcie na ekran

konto usunięte

Temat: Uzdrawianie z nowotworu...metoda NIA...czy to przestepstwo

Tomasz L.:
moim zdaniem proceder rozmaitych szamanów nie nosi znamion przestępstwa, dopóki dokonujący "leczenia" nie podaje się za lekarza, a stosowane procedury za procedury medyczne i dopóki nie gwarantuje jego skuteczności.

gdyby przestępstwem w Polsce byłoby wzbudzanie nadziei albo oferowanie nietypowych usług należałoby zamknąć całe branże gospodarki - od pielgrzymkowej, przez prawniczą po homeopatię

mam wrażenie,że mało dokładnie zostały przeczytane teksty jakie znajdują się pod linkami jakie umieściłem. dlatego zacytuje jeden fragment:

"Niewielkie pozytywne efekty w kwestiach rakowych niekoniecznie nalezy przypisywac tylko NIA, jako ze ludzie stosuja odpowiednie diety, suplementy i staraja sie utrzymywac emocje na wodzy. Jesli chodzi o profilaktyke, to napewno NIA najlepiej sie tutaj spisuje pod wzgledem efektywnosci.
Ja po 6ciu miesiacch zrobie badanie krwi w ciemnym polu widzenia i wtedy zobaczymy jak faktycznie dziala NIA na krew.

Osobiscie mam wiele watpliwosci bo za duzo ludzi umiera w trakcie terapii a jesli jak twierdzi George jest to metoda w 100% leczaca raka, to nikt nie powinien umrzec - oprocz tych ktorzy odejda w ciagu 2ch miesiecy - mozna wtedy zalozyc ze nie zdazyla sie oczyscic krew z kancerogenow a produkcja promotorow byla tak duza ze ciagle powstawaly komorki nowotworowe zabierajace komorki zdrowe z organow witalnych."

ta metoda jest reklamowana przez jej "autora" jako gwarantująca 100% wyleczalnosc z raka !!! i namawia się ludzi aby odstawili np.chemioterapie ...!!!

mnie interesuja opinie prawne dotyczące tej konkretnej sprawy .Tobiasz Choręziak edytował(a) ten post dnia 18.10.10 o godzinie 15:09

Temat: Uzdrawianie z nowotworu...metoda NIA...czy to przestepstwo


mnie interesuja opinie prawne dotyczące tej konkretnej sprawy


a ja wyraziłem moją opinię.

konto usunięte

Temat: Uzdrawianie z nowotworu...metoda NIA...czy to przestepstwo

Tomasz L.:

mnie interesuja opinie prawne dotyczące tej konkretnej sprawy


a ja wyraziłem moją opinię.
to jesli mozna prosze o podparcie prawne. I podaje kolejny fragment wypowiedzi dotyczącej tej metody :

Dr Ashkar opracował metodę, która jak wynika z jego badań w stopniu niewyobrażalnie wysokim likwiduje kancerogeny i w rezultacie doprowadza do całkowitego wyeliminowania procesu rakowego z organizmu. Swoja metodę dr Ashkar nazwał metodą NIA ( Neutral Infection Absorption – absorpcja neutralnej infekcji). Metoda jest jak najbardziej naturalna i opiera się na
właściwościach samoobronnych organizmu. Następuje otwarcie, zamkniętego normalnie układu limfatycznego i przy wykorzystaniu właściwości absorpcyjnych ciecierzycy fizyczne usunięcie kancerogenów z organizmu. Metoda niezwykle prosta i kosztująca zaledwie kilkanaście groszy dziennie. W Polsce jest jeszcze czymś nowym, niektórych fascynuje innych zastanawia, a niektórzy wzruszają tylko lekceważąco ramionami. Kilka osób już rozpoczęło stosowanie jej na sobie. Jakie będą rezultaty okaże się za jakiś czas.

Wszystkie szczegóły i wskazówki do zastosowania metody NIA doktora Ashkara będą podane we wspomnianej książce „Lekarstwo na raka” dostępnej już niedługo w księgarni wysyłkowej Czwartego Wymiaru.
Tomasz M.

Tomasz M. W życiu jak w tańcu
- każdy krok ma
znaczenie, więc
tańcz...

Temat: Uzdrawianie z nowotworu...metoda NIA...czy to przestepstwo

Prawnikiem nie jestem, ale wygląda mi to na bardzo ryzykowną metodę leczenia raka... jako uzupełnienie konwencjonalnej metody leczenia może jeszcze skłaniałbym się użyć tej metody, jako samodzielnego leczenia raka - nie, tutaj medycyna konwencjonalna i sprawdzone przez nią metody są jednak najskuteczniejsze.

Ja o tej metodzie nie słyszałem, od kiedy jest stosowana, czy są jakieś udokumentowane przypadki wyleczenia raka tylko za jej pomocą?

konto usunięte

Temat: Uzdrawianie z nowotworu...metoda NIA...czy to przestepstwo

nic nie wiem na temat udokumentowanych przypadków wyleczenia.
sam autor twierdzi,że sie wyleczył z raka trzustki...ale juz spotkałem sie z kims kto twierdził ,że sie wyleczył z raka bioterapia...a teraz w sadach przedstawia zaswiadczenia lekarskie o swojej chorobie,ale to mniej istotne.
w tej sprawie nic nie wiem o wyleczeniu....natomiast osobiście mysle,że to lipa....hmm

Temat: Uzdrawianie z nowotworu...metoda NIA...czy to przestepstwo

to jesli mozna prosze o podparcie prawne.

brak wypełniania znamion znanych mi przepisów prawa karnego

konto usunięte

Temat: Uzdrawianie z nowotworu...metoda NIA...czy to przestepstwo

Tobiasz Choręziak:
w tej sprawie nic nie wiem o wyleczeniu....natomiast osobiście mysle,że to lipa....hmm

gdyby Temida opierała się na tym co ludzie myslą to pewnie wiekszośc by kary smierci nie uniknęła
ale chyba opinia takiego eksperta musi byc brana pod uwagę
tyle ze od lipy to Jan kochanowski WIELKIM ekspertem BYŁ

konto usunięte

Temat: Uzdrawianie z nowotworu...metoda NIA...czy to przestepstwo

Wojciech Szymańczak:
Tobiasz Choręziak:
w tej sprawie nic nie wiem o wyleczeniu....natomiast osobiście mysle,że to lipa....hmm

gdyby Temida opierała się na tym co ludzie myslą to pewnie wiekszośc by kary smierci nie uniknęła
ale chyba opinia takiego eksperta musi byc brana pod uwagę
tyle ze od lipy to Jan kochanowski WIELKIM ekspertem BYŁ

raczej nie chodzi o Mickiewicza !!! tylko o to dlaczego takie oszustwa maja miejsce !!!

czy Polskie Prawo niema na takie procedery sposobu ???
Kasia W.

Kasia W. Project Manager,
analityk; spec od
rozwiązań
niemożliwych

Temat: Uzdrawianie z nowotworu...metoda NIA...czy to przestepstwo

Tobiasz Choręziak:
tylko o to dlaczego takie oszustwa maja miejsce !!!

czy Polskie Prawo niema na takie procedery sposobu ???
Ale jakie oszustwa?
Czy ktoś tu GWARANTOWAŁ wyleczenie?
Nie
Uwierzysz, jak ci powiem, ze wyleczyłam się z nowotworu kiwając dużym palcem u lewej nogi?
Nie
To czemu ktoś wierzy, że zostanie uleczony przez dotykanie, palenie świeczek itp.

konto usunięte

Temat: Uzdrawianie z nowotworu...metoda NIA...czy to przestepstwo

Kasia W.:
Tobiasz Choręziak:
tylko o to dlaczego takie oszustwa maja miejsce !!!

czy Polskie Prawo niema na takie procedery sposobu ???
Ale jakie oszustwa?
Czy ktoś tu GWARANTOWAŁ wyleczenie?
Nie

tak ! "twórca" i jego pomocnicy twierdza ,że ta metoda wyleczy na 100%

To czemu ktoś wierzy, że zostanie uleczony przez dotykanie, palenie świeczek itp.
bo sa tacy,co twierdza ,że np.uleczyli sie dzieki bioenergoterapii....ale cały czas sa pod kontrola lekarzy....a koledzy bionaciągacze nie interweniuja ..choc wiedza jak wyglada prawda....ale to chyba inny temat. a może i nie ?

Następna dyskusja:

mandat mpk wystawiony na 2o...




Wyślij zaproszenie do