Łukasz Gołędowski

Łukasz Gołędowski Senior Art Director

Temat: Zmiana DIVa po kliknięciu na inny DIV

Witajcie,
przeszukałem pół internetu ale nie mogę znaleźć tego co potrzebuję. Mianowicie chodzi o przejście dwóch divów jeden w drugi po kliknięciu. Mam zajawkę newsa (małe zdjęcie + krótki tekst), po kliknięciu w 'więcej' chciałbym aby w jakiś sposób pojawił się pełen news z większą ilością tekstu. Widzę to jako przejście jednego diva w drugi.
Może ktoś z Was spotkał się z czymś takim?
Grzegorz K.

Grzegorz K. Angular, JavaScript,
Frontend, UI

Temat: Zmiana DIVa po kliknięciu na inny DIV

Łukasz Gołędowski:
Witajcie,
przeszukałem pół internetu ale nie mogę znaleźć tego co potrzebuję. Mianowicie chodzi o przejście dwóch divów jeden w drugi po kliknięciu. Mam zajawkę newsa (małe zdjęcie + krótki tekst), po kliknięciu w 'więcej' chciałbym aby w jakiś sposób pojawił się pełen news z większą ilością tekstu. Widzę to jako przejście jednego diva w drugi.
Może ktoś z Was spotkał się z czymś takim?


Chcesz podmienić treść diva starego nową treścią ?
Użyj .innerHTML

konto usunięte

Temat: Zmiana DIVa po kliknięciu na inny DIV

albo jQuery. load() lub load.fadeIn/etc z efektami.

konto usunięte

Łukasz Gołędowski

Łukasz Gołędowski Senior Art Director

Temat: Zmiana DIVa po kliknięciu na inny DIV

Szukałem różnego rodzaju rozwiązań, i z tego co znalazłem chyba skorzystam z takiego rozwiązania: http://www.p51labs.com/accordion/
Czy ktoś z Was spotkał się w ogóle z czymś takim jak przenikanie diva w inny div, coś jak efekt hover z płynnym przejściem? Bo może szukam czegoś co nie jest dostępne:)

konto usunięte

Temat: Zmiana DIVa po kliknięciu na inny DIV

pytanie, czy potrzebujesz na stronie chcesz mieć więcej efektów, czy tylko ten jeden? jeśli więcej, może warto zastanowić się np. nad jQuery, bądź innym framweworkiem.
w jQuery masz kilka przykładów w animacjach: http://api.jquery.com/animate/

jeśli jednak nie potrzebujesz podpinać całej biblioteki dla jednego efektu, łatwo można samemu napisać krótką funkcję, która będzie animować takiego diva, ale to już będzie post na grupę dotyczącą js ;)



Wyślij zaproszenie do