Temat: mit dem fahrad fahren

halo, hat jemand lust fahrad fahren? ich fahre jeder wochennende in die berge. und wenn jemand lust hat, nehme gern mit.

ma ktos ochote na rowerze pojezdzic, zapraszam. Jezdze niemal w kazdy weekend.

Weronika
Paweł Piotr M.

Paweł Piotr M. thank God I'm not
ugly

Temat: mit dem fahrad fahren

ma ktos ochote na rowerze pojezdzic, zapraszam. Jezdze niemal w kazdy weekend.

chetnie, gdzie..? masz jakies ulubione miejsca..?:)

Temat: mit dem fahrad fahren

Mam duzo ulubionych tras. Trasy pomiedzy Tegernsee , Walchensee, sylwensteinsee, Königsee,

Garmisch P. , Mittenwald, Füssen, insbruck, gardasee

Jak mozna zauwazyc uwielbiam jeziora w gorach. ((:

ostatnio bylam w dolomitach i planuje kolejne trasy w tym kierunku, bo naprawde sa piekne.
Paweł Piotr M.

Paweł Piotr M. thank God I'm not
ugly

Temat: mit dem fahrad fahren

ostatnio bylam w dolomitach i planuje kolejne trasy w tym kierunku, bo naprawde sa piekne.

w Dolomiti to ja tez bylem.. autem na narty!:))))
Malgorzata Gizinska-Schohe

Malgorzata Gizinska-Schohe European Patent
Attorney

Temat: mit dem fahrad fahren

... witaj, weroniko - bardzo chetnie wybralabym sie z Toba na rower w weekend - ale powiedz mi prosze, czy to sa zwykle wycieczki dwu- czy jednodniowe? bo musialabym to wczesniej sobie zaplanowac...
Paweł Piotr M.

Paweł Piotr M. thank God I'm not
ugly

Temat: mit dem fahrad fahren

Malgorzata Gizinska-Schohe:

i ja sie podlacze pod rower,
ale na razie na pisaniu sie konczy tutaj i wybrac sie nie ma jak i kiedy..:(
Malgorzata Gizinska-Schohe

Malgorzata Gizinska-Schohe European Patent
Attorney

Temat: mit dem fahrad fahren

i ty sie jeszcze jej dziwisz, Olivier?
- taka mila dziewczyna i z inwencja rowerowa - a ty jej o nartach zima nawijasz w temacie... oj nieladnie, nieladnie - wstydz sie, Olivier
Paweł Piotr M.

Paweł Piotr M. thank God I'm not
ugly

Temat: mit dem fahrad fahren

i ty sie jeszcze jej dziwisz, Olivier?
- taka mila dziewczyna i z inwencja rowerowa - a ty jej o nartach zima nawijasz w temacie... oj nieladnie, nieladnie - wstydz sie, Olivier

nawijam..??
ty jedno zdanie, nazywasz nawijaniem..?? oj wstyd!
haaa!

Temat: mit dem fahrad fahren

Witaj Małgosiu

Przepraszam ze tak późno odpisuje . Pogoda straszna , nie udaje się nigdzie w weekendy wybrać, chyba ze w tygodniu wieczorem jak przestanie padać??

Aha, Wyjeżdżam do 15 września. Wybieram się w trasę rowerowa do Grecji . I szukam towarzyszek .((:

Wyjazd od 29 sierpnia do 15 września. Chce zwiedzić klasztory w Meteorze, Saloniki . Powrót samolotem z Istambułu. Jazda na dziko , najczęściej pod namiotem , samodzielne gotowanie i mnóstwo czasu żeby się poznać. Trasa średnio trudna do 70km dziennie.

Chętni niech piszą na e maila WMM21@interia.pl Bo szybciej odczytuje.
Problem ze jestem tu tylko do wtorku wiec mało czasu zęby się poznać )):
Paweł Piotr M.

Paweł Piotr M. thank God I'm not
ugly

Temat: mit dem fahrad fahren

hej hej..

weeekend.. ktos na rower chetny..??
Malgorzata Gizinska-Schohe

Malgorzata Gizinska-Schohe European Patent
Attorney

Temat: mit dem fahrad fahren

zawór w tylnim kole mi się popsuł - kupiłam nowy zawór, ale dalej nie moge koła napompować...
Paweł Piotr M.

Paweł Piotr M. thank God I'm not
ugly

Temat: mit dem fahrad fahren

zawór w tylnim kole mi się popsuł - kupiłam nowy zawór, ale dalej nie moge koła napompować...

znaczy sie.. wentylek::)

moze masz nieodpowiednia pompke..?
zaworki sa 2 typow: zwykly

Obrazek


i samochodowy


Obrazek


do obydwoch, potrzebujesz innych pompek albo koncowek:)

Temat: mit dem fahrad fahren

Witajcie

Mam kolejna propozycje, tym razem bardziej szalona... do Izraela.
Wszystko juz zaplanowane. Trasa na niecale 1000km na 17 dni, najlepszy termin to maj, bo wyjatkowo tanio -300 euro lot w obie strony z rowerem. Wiec licze ze wycieczka nie powinna przekroczyc 500eur. Piszcie na e maila. WMM21@interia.pl

Temat: mit dem fahrad fahren

i druga propozycja to wielkanocny wyjazd na 4 dni rowerem z Monachium do Mediolanu. Powrót pociągiem.

konto usunięte

Temat: mit dem fahrad fahren

hej Weronika! wy[prawy wyjzadowe brzmią bardzo zachęcająco,a co z jeżdzeniem lokalnie, jesteś zainteresowana?

Temat: mit dem fahrad fahren

znaczy w okolicach ? tak jestem tez chetna.

Temat: mit dem fahrad fahren

tylko w okolicach to trzeba poczekac az bedzie cos 15 stopni :) ale w kwietniu w Mediolanie juz na pewno bedzie wiosennie :)

konto usunięte

Temat: mit dem fahrad fahren

muszę przyznać, że ta kwietniowa kusi i nęci, ale o tym mam nadzieję pogadamy przy najbliższej sposobności.

co do lokalnego rowerowania. teraz aura raczej mało mnie zachęca, ale jeśli będzie w miarę sucho i +5/10 to raczej nie wytrzymam i popedałuję trochę. będę się odzywał, a nuż zmienisz zdanie ;)Robert A. edytował(a) ten post dnia 31.01.11 o godzinie 23:53

Temat: mit dem fahrad fahren

ok, zobaczymy jaka jaka będzie aura przy +10 :) to dawaj znać.



Wyślij zaproszenie do